Nii isiklik kui ka kollektiivne alateadvus loob füüsilisi vorme. Vaata endasse ja tunneta, kuula oma südant, hinge ja keha. Kes on loonud sinu reaalsuse? Kes kontrollib sinu mõtteid? Kes sinu elu juhib? Mida isiklikult sina sügaval südames tegelikult arvad ja miks? On aeg teha oma tõekspidamistes ja uskumustes põhjalik inventuur.

Oleme ärkamas pikast ja sügavast kollektiivsest unest ja sisenenud muundumise etappi, mis läbi kaose ja lagunemise viib meid uude maailma, uute ja taasleitud iidsete väärtuste juurde. On vaja suurt puhastust, et eemaldada kõik, mis pole saabuvaga kooskõlas. See on nüüd käimas.

Alistu protsessile, sündimine on võimas ettevõtmine ja raske ülesanne, sageli ka intensiivne võitlus. Jää südamesse ja kontakti oma armsate, sõpradega ja perega, hoia meeles, et ka see möödub. Kaosest saab taas kord rahu ja kurbusest rõõm, usalda protsessi, ennast ja armastust. Pikk kollektiivne uni on lõppemas. Suur kosmiline nihe on alanud, Maa ümberkujundamine ja radikaalne nihe teadvuses on teoksil ja protsessi ei saa enam tagasi pöörata. Elame haruldaselt põneval ajal. Reaalsus saab muundatud, ümber defineeritud. Aktiveeruvad uued mustrid, mis võimaldavad uusi arusaamu, vastu võtta uut infot, uusi impulsse. Ava end ja lase lahti. Suurepärane ja imeline näide lahtilaskmisest, usalduses ja haavatavuses kasvamisest, muundumise imest, on liblikas. Liblikas pole muud kui rööviku õidepuhkemine ületades iseenda julgeimaidki unistusi. Ronides välja oma kookonist jätab liblikas maha oma piirava kesta, et ilmuda maagilisse uude maailma lillede, tuule ja päikesepaiste keskele, vabaduse, naudingu ja oma jumaliku loomuse maailma. Esimest korda oma tiibu avades pole tal aimugi, kas ta suudab lennata. Ta lihtsalt avab oma tiivad täiuslikus usalduses ja liugleb pingutuse ja vaevata oma kauni lennu nõtkes spiraalses tantsus. Kogu tema maailm on rõõmus osalemine jumalikus loomise ekstaasis.

Sarnasesse protsessi oleme nüüd sisenenud meiegi. Aeg on ärgata kollektiivsest unest ja leida oma individuaalsus, oma tõeline olemus ja sisemine vägi. Kui sa pöörad oma tähelepanu sissepoole ja näed oma tõelise olemuse kogu potentsiaali, saab sinust tühi peegel ilma uskumuste ja õpetusteta. Looride lahustudes võtab vormitu vormi, enda keskmes oled nii minnes kui tulles alati õiges kohas. Seega parim, mida sa praegu teha saad, on süüvimine iseendasse ja vastutuse võtmine oma mõtete ja tunnete eest.

On aeg heita ümbert jäigad ja kitsaks jäänud kestad ning hakata elama oma tõelisele olemusele kohaselt ja sellest lähtuvalt luua oma reaalsus uueks ja elusaks. Tee oma valikud ja alusta loomist kohe, siin ja praegu, juba täna.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid