"Kui aga kasutad võimalust endasse vaatamiseks, elu ja surma üle mõtlemiseks, enda ja teiste eest hoolitsemiseks, siis lähed portaalist läbi.

Hoolitse oma kodu eest, hoolitse oma keha eest. Ühendu oma hingelise koduga. Kui hoolitsed enda eest, hoolitsed kõigi eest samal ajal.

Ära alahinda selle kriisi hingelist mõõdet. Võta perspektiiviks kotkas, kes näeb kõike ülaltpoolt laiema vaatega. Kriisis on sotsiaalne nõudlus, aga ka vaimne nõudlus. Mõlemad käivad käsikäes. Ilma sotsiaalse mõõtmeta langeme fanatismi. Ilma hingelise dimensioonita langeme pessimismi ja mõttetusse.

Sa oled valmis sellest kriisist läbi minema. Haara oma "tööriistakast" ja kasuta kõiki olemasolevaid oskusi.

Õppige indiaani ja Aafrika rahvaste eeskujudel vastupanu: meid on maha surutud ja meid hävitatakse endiselt. Aga me ei lõpeta kunagi laulmist, tantsimist, tule süütamist ja rõõmu tundmist.

Ärge tundke end süüdi, et tunnen end praegusel raskel ajal õnnelikuna. Kurb või vihane olemine ei aita üldse. Vastupanu on vastupanu läbi rõõmu!

Sul on täielik õigus olla tugev ja positiivne. Ja selleks ei ole muud võimalust, kui säilitada ilus, rõõmus ja särav olek.

Sellel pole midagi pistmist kapseldumise või eemaldumisega. See on sinu uus vastupanu strateegia.

Uksest sisse astudes avaneb meile uus maailmavaade, sest seisime silmitsi oma hirmude ja raskustega ning ületasime need.

See on kõik, mida sa praegu teha saad:

- Hoia meelerahu tormis

- Säilita rahu, palveta igapäevaselt

- Muuda endale harjumuseks kohtuda pühadusega iga päev.

Näita oma vastupanu läbi kunsti, rõõmu, usalduse ja armastuse."

Allikas: Facebook

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid