Meie seisundist kohalolus sõltuvad kõik sündmused ja meie reaalsuse areng. Kui inimene muudab oma sisemist seisundit, siis ta sellega kohe muudab ruumi ja aega, milles eksisteerib see, mis mineviku reaaluses pole olnud võimalik.

Me kujutame endale ette aega, mis liigub minevikust tulevikku, kuid pragu võib märgata, et elu luuakse mitte minevikuga, vaid tulevik muutub olevikuks ja olevik nihkub minevikku. Sa oled märganud seda enda või teiste elus, et oled tõmmanud oma ellu need olukorrad ja sündmused, Sa oled tundnud ennast nende sündmuste sees ja oled reaalselt nautinud seda, mis veel pole juhtunud ning hiljem see on olnud Sinu elus reaalne ja juhtuski nii, kuidas Sa seda eelnevalt tundsid. Tavaliselt seda suudavad kiiremini inimesed, keda liigutavad ideed, kes pürgivad selle poole, millest nad unistavad ja mida siiralt soovivad.

Praegu muutub selline lähenemine elu seaduseks, mida me ei saa enam vältida. Meie kui inimkond saame tõmmata tulevikust meile paremat reaalsust. Selleks vaata antud hetke oma paremast tulevikust ja ole juba praegu seal selles headuses, külluses, õitsengus ja naudi seda juba praegu, mitte ära jää ootama, millal see tuleb. Paljud inimesed ei oska ega usu, et see on võimalik, sest nad näevad reaalsust, milles see kõik puudub ja ei usu loomist vaid saatust. Kuid praegu kõik juba töötab teisiti ja see on võimalik.

Kas me soovime lihtsalt kindlustunnet, et tulevikus on kõik hästi ja meid ootab ees vaid hea või me ise kui Loojad loome oma tulevikku oma sisemise seisundiga ja oma tunnetustega olles siin ja praegu oma olevikus? Me saame endale luua paremat elu kui ületame oma piirangud. Kui me baseerume sellel, et liigume minevikust tulevikku, siis me oleme kui ohvrid, kes ujuvad hoovuses või oleme võitlejad, kes selle hoovusega pole rahul ja võitlevad selle vastu. Kui me liigume tulevikust olevikku, siis me oleme loojad, kes ise valivad kuhu nad soovivad liikuda. Selle valiku teeme me oma mõtete ja harjumuste muutmisega, mis meid piiravad.

Loomulikult me soovime osta oma kodu, autot, luua perekonda, sünnitada lapsi ja leida unistuste töö, kuid tegelikult me tahame muutuda. Inimene, kes elab oma majas ja inimene, kes elab pisikeses korteris koos oma lähedastega on erinevad inimesed. Ja kui inimene kitsast korterist ei muuda ennast, siis ta kunagi ei saagi majaomanikuks, sest me oleme vastavuses sellega, mida tõmbame enda ellu.

Seega endas on vaja luua sisemine vibratsiooniline seisund, mis oleks vastavuses sellele, mida Sa tahad näha enda elus. Mis meid segab seda tegemast? Esimene eksimus on kindlustunne selles, et oma tuleviku tuleb ehitada tuginedes olevikule, ehk lähtudes sellest, mida Sa praegu omad. Tegelikult on vaja muuta enda sisemist vibratsioonilist seisundit. Kui sa vaid sekund mõtled sellest, mida Sa tahad, siis see on juba olemas Universumis ja selleks, et see oleks Sinu elus, Sa pead olema sellega vibratsioonilises kooskõlas.

Teine eksimus on selles, kui Sa tunned ennast inimesena, kes on koormatud oma minevikuga, millest ta ei saa vabaneda. On olemas reaalsus, milles Sa oled juba vabanenud enda solvajatest, traumadest, oled vaba pettumustest, milles Sa võtad vastu kõik enda oskused ja anded. Praegu on kerge vabaneda oma minevikust ümberteadvustamisega. Tulevikus juba eksisteerid Sina - vaba inimene, lihtsalt luba endale see juba praegu ja Sa muudad enda ruumi ja aega.

Sa saad paluda enda uuendatud versiooni aidata Sind siin ja praegu. Lihtsalt luba enda elul muutuda. Selleks aga õpi ennast ja oma keha kuulama. Ole aus endaga ja ole julge, et olla see, kes sa tegelikult oled. Tundub, et see on kerge, valida endale paremat elu, kuid ei ole lihtne väljuda oma harjumustest. See aitab luua Sinu uut elu ja ka paremat elu Maal vabade piiridega, parema keskkonnaga, uue sotsiaalse süsteemiga, tolerantsusega ja lugupidamisega. Aga praegu piisab ka sellest, et Sa lubad endale olla vastavuses oma parema tulevikuga, mida ihkab sinu süda.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid