Nädala kaartideks on täht ja müntide neli. Tunned nüüd endas optimismi ja ka kegendust, sest tasapisi hakkad nägema märke sellest, et hetkel toimuvad arengud ei ole sinu jaoks halvad, vaid võivad endaga tuua paremaid aegu. Samas on endiselt veel ka üleval ärevuse, hirmu ja ebakindluse teemad. Selleks, et ennast paremini tunda ja muutustega kaasa minna, tuleb õppida lahti laskma. See ei ole lihtne, sest loobuda tuleb paljudest neist asjadest, teemadest või ka inimestest, mis on olnud ehk turvalisuse alustalad, tuttavad ja armsad. Neist lahti laskmine tähendab ka justkui oma tagala ja kindlustunde hülgamist.

Suhted võivad praegu areneda üsna tormiliselt. Kõige rohkem ebakõlasid tekib selle pinnalt, et suhtes olevad partnerid jõuavad muutuste, õppimiste ja arenemise juures erinevatele tasanditele. On neid, kes liiguvad kiiresti ja nende jaoks saabuvad uued tunded ja mõtted, mis panevad neid senisest teisiti käituma. Samas on neid, kes on pigem veel vanas energias ja liiguvad edasi tasapisi, vajades rohkem aega. Selle pinnalt, et inimeste nägemused elule, väärtushinnangud ja tõekspidamised võivad üsna järsult muutuda, võivad suhted ka leida oma lõpu, sest enam ei suudeta üksteist mõista. Et seda vältida, tuleks üksteisele aega anda, tuleks olla toetav ja mõistev ning vajadusel ka abi pakkuda.

Töö- ja rahaasjade osas võid tunda muret ning ette võivad tulla ka sinu jaoks täiesti uued olukorrad, mis nõuavad muutusi, paindlikkust ning ennekõike rahu ja selge meele säilitamist. Võid tunda, et sa ei suuda tööülesannete täitmisel piisavalt keskenduda ning oled mõtetega alatasa mujal. Katsu leida enda jaoks midagi, mis aitaks leida stabiilsust ja tekitaks mingis mõttes hea rutiini.

Tervise osas tasub olla tähelepanelik, kuid ei tohi üle mõelda. Väga oluline on lubada endale piisavalt puhkust. Praegu võivad üles kerkida erinevad minevikust pärit mälestused, mis toovad pinnale lahendamata ja vabastamata emotsioone. Tegele oma tunnetega ja ära suru midagi alla. Pigem suhtu endasse hoolivalt ja andestavalt. Kõik, mida sa koged, on sinu jaoks õige ja vajalik selleks, et saaksid vaimselt kasvada.

NÄDALA ÜLEVAADE 26.04 - 2.05

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku maag. Tunned nüüd, et oled oma mõtetes ning tegudes lõpuks vaba ja iseseisev. Sul on oma elu kujundamise plaan ning asud seda ka otsustavalt ellu viima. Sa ei karda ka riskida, et oma eesmärke saavutada. Kui sa tead, mida tahad, siis ei suuda praegu mitte miski ega keegi sind takistada oma soove ellu viimast.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala kaardiks on ülempreestrinna. Sind ootab ees põnev aeg, kus kasutad eelkõige oma tunnetust ja intuitsiooni, et teha õigeid valikuid. Õpid paremini tundma oma hinge sügavusi ja tunned tugevat tõmmet müstika ja vaimsete teemade vastu. Puutud kokku ka sarnaste huvidega inimesega, kellega saad mõtteid ja kogemusi vahetada. Kindlasti tasub ka tähele panna märke, mida universum sulle saadab.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku õiglus. Praegu pead olema oma tegudes hoolikas, sest saad vastu just nimelt sama mõõdupuu järgi, mida välja annad. See ei tähenda, et peaksid oma soove alla suruma või allaheitlikult käituma. Vastupidi, toimi oma südme õiglustunde järgi - aita neid, kes seda tõesti vajavad ning jäta nende õppetunnid neile, kelle arenguks need vajalikud on.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädalat iseloomustab päike. Sinu ees on avali võimalused, mis õige tegutsemise korral lasevad sul saavutada väga edukaid tulemusi elu erinevates valdkondades. Hoia siht silme ees ja võta end kokku, et panustada täiel rinnal sellesse, mis on sinu jaoks oluline - olgu selleks, töö, eraelu või hoopis õpingud.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Nädala kaardiks on karikate kuningas. Sinu jaoks saabub aeg, kus tegeled senisest enam oma hingeeluga. Tunned tõmmet vaimsete teemade suunas ning võid ka huvi tunda salateaduste vastu. Ole nüüd tähelepanelik, et märgata elu poolt saadetavaid märke, sest sinu intuitiivsed võimed pannakse proovile.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade kümme. Nüüd tasub sul olla tähelepanelik ja hoolikalt kaaluda, keda tasub usaldada ja keda mitte. Ära usu pimesi seda, mida räägitakse, kui sinu süda ütleb sulle midagi muud. Praegu võivad suhted kergesti konfliktseks minna, seepärast mõtle enne hoolega kui midagi ütled. Ka mõned uksed võivad nüüd sinu elus sulguda, sest üks või teine eluetapp on ümber saanud. See aga ei tähenda lõppu, vaid pigem vastupidi.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade viis. Ole nüüd ettevaatlik ja pane end valmis selleks, et esile võivad kerkida mingid ootamatud probleemid või puutud kokku keeruliste olukordadega. Katsu ise jääda võimalikult rahulikuks ning ära lase endaga mingil juhul manipuleerida.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaardiks on sauade kuus. Oled teel millegi suurepärase poole. Sind ootavad ees positiivsed uudised ning asjad laabuvad sinu poolt soovitud viisil. Kasuta praegust aega selleks, et nii töö- kui eraelus edasi liikuda. Nüüd on sulle abiks lisaks sinu enda teotahtele ja hingejõule ka universumi energiad.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade kuningas. Nüüd tasub sul jälgida oma käitumist ning neid emotsioone, mis on selle taga. Kas tunned, et pead end pidavalt kaitsma välismaailmast ähvardava ohu eest või ei tunne sa end lihtsalt piisavalt turvaliselt. Katsu enda jaoks selgeks mõelda, mis sulle muret valmistab ning asu sellega tegelema. Parem oleks leebe lähenemine ning mõistev suhtumine.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku poodu. Sinu jaoks on nüüd asjad pea peale pööratud. Puutud kokku enda jaoks uudsete oludega ning see lööb sinu tavapärase elukorralduse sassi. Ära lange masendusse, sest tegelikult ei ole midagi hullu juhtunud. Anna endale aega kohaneda ja oska näha suuremat pilti, ning märkad, et paanikaks pole põhjust.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab müntide kuningas. Sinu jaoks on oluline stabiilsus, turvatunne ja lojaalsus. Rohkem kui ilusaid sõnu, hindad sa tegusid. Hea vaist juhib sind eksimatult õiges suunas. Ees on ootamas ka meelelised naudingud, võimalus aeg maha võtta ja lihtsalt elust täiel rinnal rõõmu tunda.

Ambur (23. november - 21. detsember)

Nädala kaardiks on mõõkade paaž. Praegu tunned, et sinus on palju energiat ja see võimaldab sul tegutseda aktiivselt ning omandada uusi kogemusi. Kuna soovid, et kõik toimuks kiiresti, tõhusalt ja tulemusrikkalt, siis võib suhtlemine kaaslastega kohati pingestuda, kuna mõned on juba suvisel aeglasel lainel. See ei tähenda, et peaksid oma eesmärkidest loobuma, kuid natuke mängulisemalt ja vabamalt tasuks ellu suhtuda küll.

Imelist nädalat!


Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid