"Kui tuleb mingi uus asi, siis läheb vana jubedalt sassi," hoiatab selgeltnägija ja teadjanaine Mai-Agate Väljataga alustuseks. Küsimuse peale, kas seda uut ajastut peaks kartma või pelgama, vastab ta resoluutse eitusega. "Uus ei too automaatselt midagi hullu, vaid lihtsalt uue asja," rahustab ta, kuid siiski lisab: "Inimesed on aga aastatuhandeid elanud vanaviisi, mistõttu ei pruugi igaühel vanadest harjumustest lahti saamine minna kõige libedamalt."

Siiani on inimkond vahtinud teisi ja tahtnud teistele näpuga näidata. Uus ajastu on alanud galaktiliselt ja päikesesüsteemi tasandil, mistõttu pole inimesel enam valida, kas ta läheb uue ajastuga kaasa või mitte. See on alanud ja me ei saa enam uutest energiatest kõrvale hiilida. "Nüüd peame pöörama tähelepanu iseendale, pöörduma end sisse ja õppima endaga tuttavaks saama," rõhutab Mai-Agate Väljataga peamist erinevust uue ja vana vahel.

Iga tunne loob

Oluline on õppida ennast tundma, sealjuures rohkem kui eales varem pöörama tähelepanu oma emotsioonidele ja tunnetele. "Inimesed peavad arvestama, et kõik tunded, mida oma kehas tunneme, on loomejõud, läbi nende luuakse oma reaalsust. On positiivne loomine, aga on ka negatiivsed tunded, läbi mille me loome negatiivset," jagab Väljataga oma resoluutse, kuid pehme häälega. Negatiivsed tunded nagu sallimatus, alaväärsus, süütunne, süüdistamine, ahnus ja enesetähtsus või võimu taga ajamine on inimese alateadvuses olevad negatiivsed loomejõud.

Kui inimene hakkab ärkama ja uue ajastu energiatega kaasa minema, siis ta tõenäoliselt enam ei taha kogeda varasemalt allasurutud negatiivseid emotsioone. Kuidas neist vabaneda? Geneetikud on tõestanud, et enda reaalsust saab muuta ja seda on kõige lihtsam teha enda sees olevaid lauseid märgates ja seejärel reastatud sõnadena ritta pannes. Näiteks öeldes: "Mina kogen praegu alaväärsuse tunnet!". Selgeltnägija sõnul on juba sellise lause välja ütlemisel antud tunde ümbertegemise jõud sees.

Miks mõned soovid täituvad ja teised mitte?

Tunnetega on oluline tegeleda ja neid märgata, sest kui neid pidevalt alla surume ja eirame, siis tekivad kehasse haigused. "Kunagi ei tohi oma tundeid alla suruda, vaid need tuleb välja elada! Aga ärge elage neid enda või naabri peal välja, vaid pange näiteks mõranenud tass valmis, et saaksite selle koos vihaga puruks visata," soovitab teadjanaine. Energia peab liikuma ja midagi - ei viha, solvumist, hirmu - tohi alla suruda. "Nii lõhud iseennast!" rõhutab Väljataga.

Lisaks jagaks Mai-Agate Väljataga 50-minutilises saates, mismoodi suhelda oma teejuhiga, mis juhtub pärast meie surma, kuidas vabaneda uue maailma ees olevast hirmust ning miks mõned soovid täituvad ja mõned mitte. Saade lõppes, nagu juba tavaks saanud, kolme elutarkuseteraga kuulajatele.

Kuula ALKEEMIA PODCASTI Delfi Taskust ja kliki alloleval lingil!

1x
00:00

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid