See energeetiline laine lausa loputab meist välja ja tõstab pinnale kõik selle, mis enam pole vastavuses meie reaalsusega. Kuidas need protsessid võivad mõjutada meie elu? Võimalik, et lähedased inimesed või sugulased hakkavad vajutama Sinu punaste nuppude peale või nõrkadele kohtadele. Pinnale võivad kerkida vanad traumad ja solvangud. Samas Sinus avanevad enda varjatud pooled, mis võivad tekitada tugevaid emotsionaalseid kõikumisi, ärritust ja iga pisike sündmus võib tekitada Sinus tugevat reaktsiooni.

Kui sa varem oled sellega hakkama saanud ilma igasuguse vaevata, siis nüüd see võib tunduda Sulle mingi suure ja tähtsama sündmusena, ehk elad läbi kõike maksimaalselt kogu oma olemusega, näed kõike nüansse ja värve. Me õpime hakkama saama oma seisunditega, kohanema ja kiirelt mõistma mis toimub ja kuidas tuleks tegutseda.

Me näeme selgemini enda maske (mitte neid, mida kanname seoses piirangutega ) ja rolle, vaid neid, millest tuleks vabaneda. Tuleks üle vaadata, kas nende kandmine ja rollide täitmine on Sulle vajalik ja kas see vastab käesolevale hetkele.

Toimuva protsessi ülesanne on pöörata Sinu tähelepanu kõigele vanale, mis segab ja et Sa saaksid tänulikkusega selle kõik lahti lasta ja olla see, kes Sa tegelikult oled.

Kuidas endale lihtsustada kõiki neid protsesse, kuidas olla sellega mis kerkib pinnale? Ürita maksimaalselt hoolitseda enda emotsionaalse seisundi eest. Aktsepteerida tuleb kõike seda, mis kerkib pinnale ja lahti lasta sellest, mis enam Sind ei teeni. Läbi enda vastuvõtmise, Sa tagastad endale oma osad, mida oled kaotanud, unustanud või varju peitnud.

Oska olla Siin ja praegu, mõista, et elu toimub ainult kohalolus, pole mõtet klammerduda asjadesse ja inimestesse.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid