Nädala kaartideks on saatuseratas ja müntide kuningas. Sinu ümber toimuvad arengud ja muutused, mis ühelt poolt panevad sind tundma hirmu ning sunnivad lahti laskma minevikust pärit olukordadest, mis kohati on nii tuttavad ja turvalised, ning teiselt poolt annavad lootust, et asjad liiguvad paremuse suunas. Nii mõnigi valupunkt võib nüüd jõuliselt endast märku anda ja tähelepanu nõuda. Kui tunned, et hoolimata sellest, et polegi erilist põhjust end halvasti tunda, oled siiski pinges ja kergesti ärrituv, siis võta endal teadlikult hoog maha, puhka, rahune ja mõtiskle. See kõik, mis sinu hinges toimub, on täiesti normaalne muutustele reageerimine ning sa ei ole üksi. Paljud sind ümbritsevad inimesed tunnevad nii. Mida vähem sa suudad muretseda, vihastada ja kiirustada, seda parem nii sulle kui sind ümbritsevatele. Ära lase end riidudesse kaasa tõmma, ole sina see, kellest viha ja raev enam edasi ei lähe.

Armastuse osas pead nüüd eelkõige iseendale selgeks tegema, mida sa soovid. Oled sa suhtes või vallaline, on oluline, et sa ei käituks pelgalt hetke emotsioonide mõjul. Praegu kipuvad inimesed oleva veidi liiga dramaatilised ning mõtlematud sõnad või teod võivad põhjustada soovimatuid tagajärgi. Alusta sellest, et rahuned ja oled iseenda vastu aus ning seejärel jagad oma mõtteid ja ootusi ka partneriga. Kui praegu tunned tugevaid emotsioone ja soovid kiiresti kõike parandada, muuta või ümber kujundada, siis anna endale veidi aega. Kui mõtted settivad, siis suudad olukorda hoopis paremini hinnata ja enda jaoks õigemaid valikuid teha.

Töö- ja rahaasjades on ees ootamas arengud, mis lasevad sul lootusrikkamalt tulevikku vaadata. Võimalikud on nii pakkumised töökohavahetuseks, mõned huvitavad projektid või lisaraha teenimise võimalused, mis aitavad majanduslikku olukorda parandada. Kui tunned, et sinu hetkeolukord on keeruline, siis tasub rääkida mõne kogenuma nõuandja või spetsialistiga, kelle värske vaatenurk aitab sul paremaid otsuseid teha ja kogu situatsiooni uue nurga alt näha.

Tervise osas on nüüd soovitav tõsiselt oma negatiivsete emotsioonide vabastamisega tegeleda. Ära kuhja endasse halbu tundeid, vaid tööta need läbi ja lase neil minna. Sinu hing ei ole prügikast, kuhu koguda rämpsu ümbritsevast maailmast. Isegi kui tunned, et sulle on tehtud ülekohut, siis lase rasketel tunnetel mööduda, ära jää neisse kinni, vaid otsi aktiivselt võimalusi ennast paremini tunda. Räägi vajadusel sõbraga, muuda seda, mis sind häirib ja õpi vaatama otsa teemadele, mida sa muuta ei saa. Sinu mõtted ja tunded on need, mis loovad sinu reaalsust, õpi neid enda kasuks tööle panema.

NÄDALA ÜLEVAADE 5.04 - 11.04

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku karikate viis. Praegu meenutab universum jõuliselt sulle, et sinu enda võimuses on näha elu kas rõõmsates või hoopis hallides toonides - kõik sõltub sellest, kuhu sätid oma fookuse. Ära kurvasta liigselt kõige selle pärast, mida sul ei ole või mida sa ei saa. Vaata asju realistliku pilguga ning keskendu positiivsele oma elus.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala kaardiks on ülempreestrinna. Sind ootab ees põnev aeg, kus kasutad eelkõige oma tunnetust ja intuitsiooni, et teha õigeid valikuid. Õpid paremini tundma oma hinge sügavusi ja tunned tugevat tõmmet müstika ja vaimsete teemade vastu. Puutud kokku ka sarnaste huvidega inimesega, kellega saad mõtteid ja kogemusi vahetada. Kindlasti tasub ka tähele panna märke, mida universum sulle saadab.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku karikate kolm. Sind ootab ees taaskohtumine millegagi või kellegagi. See kohtumine saab igal juhul olema rõõmus ning toob kaasa toredaid hetki. Praegu peaksid lubama endal nautida puhkust, pidusid ja lihtsalt südamlikke hetki oma lähedastega.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädalat iseloomustab karikate kuningas. Sinu elus on praegu tähtsal kohal tundeelu küpsus ja kõrgemalt poolt tulev juhatus. Oled viimasel ajal olnud üpriski emotsionaalne ja nüüd oled lõpuks suutnud saavutada taas teatava sisemise rahu ja kindluse. Usalda oma sisetunnet ja mõtle enne kui tegutsed, sest esimeste emotsioonide naljalt tehtud otsused võivad osutuda rutakateks.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Nädala kaardiks on keiser. Sinu elus kerkivad esiplaanile teemad, mis on seotud juhtimise, võimu ja ambitsioonidega. Nüüd saavutad parimaid tulemusi siis, kui planeerid hoolikalt oma ettevõtmisi, järgid ettekirjutatud reegleid ja panustad kogu oma jõu ja võimu. Vältida tuleks liigset jäärapäisust ja kangekaelsust. Hoia oma meel avatud uutele ideedele ja paindlikele lahendustele.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade kümme. Nüüd pead aga endale armu andma, ning tunnistama, et sa vajad puhkust. Sulle on vaja vaimset ja füüsilist rahu, et saaksid end välja lülitada, enda elu üle järele mõelda ning leida taas turvalise jalgealuse ja stabiilsuse. Sa tahad alati olla kõiges parim, kuid isegi parimad peavad vahepeal lõõgastuma ja juhtme seinast välja tõmbama.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate seitse. Nüüd pead oma ootused ja lootused üle vaatama, kui sa tahad vabaneda illusioonidest. Kasuks tuleks see, kui suudaksid näha suuremat pilti, sest vaid nii saad teada, mis on tõeliselt oluline ja mis lihtsalt tundub tähtis olevat. Pea meeles, et kõik ei ole kuld, mis hiilgab. Praegu ei tasuks mingeid olulisi otsuseid vastu võtta, sest üsna pea ilmnevad sulle asjaolud, mis muudavad sinu vaateid.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaardiks on kaarik. Praegu viib sind edasi oskus iseennast piisavalt hästi motiveerida ning suur tahtejõud. Sa usud endasse ja oma võimetesse ning suudad vajaduse korral ka teisi uskuma panna, et suudad saavutada kõike, mida ette võtad. Ära ainult hakka uskuma, et oled kõikvõimas, piisav kogus enesekriitikat ja teiste nõuannete kuulamist tulevad kasuks ka sinu puhul.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade viis. Sind ümbritsevad olud on küllaltki ebastabiilsed ning sellest lähtuvalt tunned ka iseennast tasakaalust väljas olevana. Katsu säilitada rahu ja õiglane suhtumine, muidu võid langeda kellegi pahatahtliku inimese intriigide ohvriks. Mõtle hoolega järele, enne kui tegutsed, ka see aitab vältida ebakõlasid.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade kuus. Oled teel millegi suurepärase poole. Sind ootavad ees positiivsed uudised ning asjad laabuvad sinu poolt soovitud viisil. Kasuta praegust aega selleks, et nii töö- kui eraelus edasi liikuda. Nüüd on sulle abiks lisaks sinu enda teotahtele ja hingejõule ka universumi energiad.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab mõõkade paaž. Sind ootavad ees uued väljakutsed, mis nõuavad sinult täit tähelepanu, pühendumist ja mõtteselgust. Pead olema avatud selleks, et õppida uusi töövõtteid ning kohaneda uute ideede ja plaanidega, mis on sind ümbritsevatel kaaslastel. Võid teha ettevalmistusi ka töökoha vahetuseks, uute projektide alustamiseks või hoopis õpingute jätkamiseks.

Ambur (23. november - 21. detsember)

Nädala kaardiks on müntide rüütel. Nüüd on sinu jaoks saabunud aeg, kus teed tööd ja näed vaeva. Oled oma eesmärkidele täielikult pühendunud, kuid selleks, et sa ei põleks läbi ja et sinu elus oleks ka veidi vaheldust, luba endale piisavalt puhkust ja lõbustusi. Ole avatud ja ära karda ka pisut riskida, sest julgete päralt on maailm.

Imelist nädalat!


Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid