Kaljukits

Armastus. Keskendud nüüd rohkem pere, kodu ja suhetega seotud teemadele. Sa naudid oma lähedaste või armsamaga koos olemist ning teed plaane ühiseks tulevikuks. Soovid pesa punuda ning luua inimeste vahele harmooniat ja rõõmsat läbisaamist. Vajadusel oled nõus tegema kompromisse ja tulema kallima soovidele vastu, kõik ikka selleks, et suhe paremini toimiks.

Küllus. Töö osas võib ette tulla seisakuid ja takistusi. Ära asu nendega pimesi võitlema, vaid ürita mõista, miks asjad ei ole läinud nii, nagu sa soovisid. Kas oled võib-olla ise midagi valesti teinud või ei ole olnud sobiv ajahetk, igal juhul võta endale aega, et asjadele teise nurga alt vaadates seletus leida.

Tervis. Vaimset ja füüsilist heaolu silmas pidades peaksid meelde tuletama, mis on su nõrgad kohad ja mis probleemid on seoses kevade saabumisega ilmnenud. Lähtu sellest, et käitud oma tervise osas tähelepanelikult ja hoolivalt. See aitab ennetada kõikvõimalikke tervisehädasid.

Veevalaja

Armastus. Südameasjade osas on ees ootamas rõõmsameelne ja nautlev faas. Sa oled sisemiselt rahulik, püüdled turvalisuse, truuduse ja pikaajalise suhte poole. Märksõnadeks on sensuaalsus ja viljakus. Selleks et eelolevast perioodist maksimaalne kasu saada, ole võimalikult palju kontaktis oma tunnete ja südamega. Ära jäta tähelepanuta ka märke, mida universum sulle saadab.

Küllus. Töö pakub sel kuul nii närvikõdi kui ka põhjust rõõmustamiseks. Sulle usaldatud ülesanded ei ole kergete killast ning kohati tunned, et võid vajada abi. Ent olles juba tööhoos, märkad, et saad kõigega hästi hakkama ja avastad enda jaoks oma varjatud ressursid, mis lasevad sul uhkust tunda edukalt lõpule viidud tööülesannete tõttu.

Tervis. Enesetunne peaks olema üldiselt üsna hea ja energiatase kõrge. Kui oled oodanud arstlike testide vastuseid, siis saad nüüd positiivseid uudiseid. Kui oled kimpus olnud mõne tervisehädaga, siis leiad nüüd leevendust. Kui oled soovinud perekonna juurdekasvu, siis just nüüd on võimalik, et jääd lapseootele.

Kalad

Armastus. Südameasjades juhindud eelkõige oma sisetundest. Sinu elus on esiplaanil iseenda tundmaõppimine. Keskendu rohkem oma sisemaailma rikastamisele, mõtisklustele ja tunnetamisele, mis on sinu jaoks tõeliselt oluline. Iseenda vajaduste teadmine ja tunnistamine aitab sul oma ellu paremini tõmmata ka kõike seda, mida soovid ja vajad. Seega ole julge ja unista suurelt.

Küllus. Töö- ja rahaasjades ootab ees hea pakkumine, mis laseb sul edukalt kasutada oma andeid ja rakendada ellu ideid. Naudid seda, mida teed, ning sellise positiivse suhtumisega suudad saavutada ka parimaid võimalikke tulemusi. Sul on olemas ka mentorid ja toetajad, kes sinusse usuvad ning vajaduse korral sind omapoolse nõu ja jõuga aitavad.

Tervis. Külmetushaigused ja muud terviseprobleemid sind sel kuul väga ei kimbuta, sest oled enda eest hästi hoolitsenud. Tunned end energiat ja entusiasmi täis ole-vat. Tervisele teevad head kodumaa taimedest valmistatud kevadised salatid ja tinktuurid.

Jäär

Armastus. Armuelus toimuvad muutused, mis põhjustavad nukrameelsust või melanhooliat. Pead suutma märgata positiivset, mis sind ümbritseb, mitte keskenduma sellele, mida sul pole. Anna endale aega, et madalseisust välja tulla ja leida taas oma kese ning asu siis teadlikult tegelema teemadega, mis sulle rõõmu ja rahulolu pakuvad.

Küllus. Tööelus võivad üles kerkida minevikust pärit takistused. Leiad end taas olukorrast, kust arvasid end juba ammu väljunud olevat. Emotsioonid ja olukorrad korduvad nagu mustrid, kui sa ei võta endale aega, et nendega tegeleda ja enda jaoks lahendused leida. Enamik vastuseid ei peitu sind ümbritsevates inimestes ega tööülesannetes, vaid sinus endas.

Tervis. Nii vaimne kui füüsiline tervis võib vajada turgutust. Sinu keha jaoks on praegu väga oluline vaheldus. Olgu selleks siis menüü uuendamine, tubase sportimise väljavahetamine õues liikumise vastu või hoopis puhkus. Rutiin vajab murdmist ja kevadine uuenduskuur ootab.

Sõnn

Armastus. Oled pigem tagasitõmbunud ning eemaldud teadlikult kaaslastest. Sa soovid leida oma sisemaailmast vastuseid elulistele küsimustele, mis on sind juba mõnda aega vaevanud. Keskendud oma südames ja hinges rahu leidmisele, mis aitaks sul adekvaatselt hinnata seda, kus sa hetkel seisad, millised on sinu väljavaated ja parimad tegutsemissuunad. Anna endale aega, vajadusel pea mõne lähedasega nõu. Rahunenud meel näeb hoopis selgemini.

Küllus. Sinu elus on praegu aeg, kus õpid uusi nippe ja töövõtteid. Eelkõige puudutab see töö ja rahaga seotud küsimusi. Samas võivad uued oskused sind edasi aidata ka teistes eluvaldkondades. Soovituseks oleks olla hästi tähelepanelik ja korrektne ning pöörata suurt tähelepanu ka detailidele, sest just pisiasjad võivad teinekord mängida väga olulist rolli. Igal juhul saad tulevikus praegu omandatud kogemustest palju kasu, seega hoia silmad lahti ja meel avatud.

Tervis. Füüsilist ja vaimset heaolu silmas pidades peaksid meelde tuletama, mis on su nõrgad kohad ja mis probleemid on eelnevalt seoses kevade saabumisega ilmnenud. Lähtu sellest, et käitud oma tervise osas tähelepa-nelikult ja hoolivalt. See aitab ennetada kõikvõimalikke tervisehädasid.

Kaksikud

Armastus. Sind ootab ees väga põnev ja viljakas aeg. Sinu ees avanevad armastuse müsteeriumi uksed. Asud liikuma mööda teed, mis viib sind täiusliku suhteni või siis suudad juba olemasolevas suhtes toetuda minevikukogemustele ning suurendada üksteisemõistmist ja harmooniat. Saad nautida häid ja õnnelikke aegu, mis näitavad sulle, et armastus ja rõõm on su elus endale esikoha kindlustanud.

Küllus. Töö pakub väljakutseid. Kohati võib sul olla raskusi kohanemisega ning võid vajada tavalisest rohkem aega taastumiseks ja puhkamiseks. Katsu see aeg leida, sest kui oled saanud end koguda, suudad taas innukalt tööasjadega tegelema asuda ning oled täis uusi ideid. Rahaasjades tasub olla tähelepanelik, seda eriti seoses lepingutega, millele alla kirjutad.

Tervis. Pead nüüd hoolega oma enesetunnet jälgima. Kui tunned väsimust, siis ära sunni end takka. Luba endale piisavalt puhkust ning vaata üle ka toitumine. Võid avastada, et oled millegi suhtes allergiline või vajad ehk vitamiinirikkamat toitu. Hoolitse enda eest hellalt ja tervis paraneb üsna pea.

Vähk

Armastus. Nüüd oled tavapärasest rohkem kontaktis oma alateadvuse ja sisemaailmaga. Sa leiad väga kergesti inspiratsiooni ja uusi ideid, saad inimestega hästi läbi ja mõistad neid paremini kui tavaliselt. Kuula julgelt oma südant ning ära suru alla ka negatiivseid emotsioone, sest neilgi on sulle oma sõnum. Õpid nüüd oma tundeid rohkem märkama ja paremini haldama. Nii suudad ka armuasju paremini ajada.

Küllus. Töö osas pead kannatlikult häälestuma aeglase, samas pideva arengu faasile. Kui ootad kiireid tulemusi, tormilisi muutusi ja ideede peatset realiseerumist, siis võid pettuma. Ära ürita käimasolevaid protsesse nende loomulikus arengus kiirendada, see võib lõpptulemust rikkuda. Leia endas rahu, et tasapisi ja sujuvalt liikuda eesmärkide suunas.

Tervis. See peaks sel kuul küll igati hea olema. Seda eriti juhul, kui oled ka ise oma heaolusse panustanud ning enda eest kenasti hoolitsenud. Sa tunnetad ise suurepäraselt, mida su keha ja meel vajavad. Ära suru soove alla, vaid kuula oma südant. Kui annad endale tervislikku toitu, mõõdukat füüsilist koormust ja vajalikul määral puhkust, võid saavutatud heaolu pikalt nautida.

Lõvi

Armastus. Nüüd puutud kokku kõige sellega, mis sinus kiusatust tekitab. See võib tuua sinu ellu keerukaid olukordi ja vastakaid tundeid, kuid just nii õpid paremini tundma oma varjukülgi ning seda, kuidas nendega toime tulla. Sulle võib kohati tunduda, justkui veeretataks sinu teele meelega komistuskive, kuid tegelikult saad läbi nende kogemuste aimu, et sina ise kontrollid oma meelt ja ihasid.

Küllus. Tööelus saadab sind hetkel tugev motivatsioon ja kindlameelne käitumine. Oled riskivalmis ja suurepärane kaaslane meeskonnatöös. Ainus, mis sind sel kuul alt võib vedada, on ajataju. Katsu mitte teha planeerimisvigu, nende tõttu võib nii mõnigi hea plaan jääda realiseerimata.

Tervis. Praegu on kõige olulisem tuua oma keha välja talverežiimist ja minna rahulikult kevadele vastu. Selleks et mitte kevadväsimuse küüsi langeda, toitu tervislikult, liigu värskes õhus ja mis kõige olulisem - ära unusta hea une tähtsust. Kui tervis annab tunda, siis ära oota, et see iseenesest mööduks, vaid pöördu mõne oma ala spetsialisti poole. Nii võid ennetada nii mõnegi terviseprobleemi süvenemist.

Neitsi

Armastus. Suhete vallas on näha energiate kiiret liikumist, suhtlemist on palju, tunded vahelduvad tihti ja kalduvad ühest äärmusest teise. Sa ei tea praegu isegi päris täpselt, mida sa tahad. Lased end inimestest ja nende arvamustest palju mõjutada. Praegu ei ole aeg suurte otsuste vastuvõtmiseks. Lase tunnetel settida ja tee oma valik siis, kui esimesed emotsioonid on vaibunud.

Küllus. Töö on toonud su ellu olulisi muutusi. Nüüd koged veelgi enam, et hoolimata sellest, et tööülesanded ei ole sulle üle jõu käivad ega võõrad, siis ikkagi on sind otsekui tuttavast mugavustsoonist välja rebitud ja pea ees vette visatud. Esialgu võid tunda end ebakindlalt, kuid kuna sa ei pelga väljakutseid, on see sulle pigem värskendavaks kogemuseks.

Tervis. Peaksid silmas pidama eelkõige seda, et sa ei laseks igapäevastel argimuredel ja tööstressil enda üle võimust võtta. Samuti võiksid kaaluda nüüd mõne halva harjumuse mahajätmist. Sa tead ise kõige paremini, mis sinu tervist kahjustab, võta end käsile ja vabane sellest.

Kaalud

Armastus. Südameasjades ootab ees periood, kus mõistus kisub ühele ja süda teisele poole. Võid olla sattunud olukorda, kus pead otsustama, mida oma suhtega edasi teha või siis lausa kahe armsa inimese vahel valima. Igal juhul ei ole valik kerge, kuid see tuleb teha. Sasipundardesse takerdunult ei saa sa kauem enam edasi liikuda. Kui sina otsuseid ei tee, siis tehakse need sinu eest ning sina pead vaid tagajärgedega leppima.

Küllus. Sinu elus toimub pikk hüpe edasi. Sa saad kas mõnepõnevapakkumise, mis tõmbab igapäevarutiinist ja harjumuspärastest oludest välja, või siis otsustad ise mõne suure ja olulise sammu astuda. Pane ainult tähele seda, et oskuslik planeerimine ja tark kaalumine tulevad kasuks. Ära kiirusta, vaid tee plaan ja pane paika oma edasised sammud - nii saavutad parimaid tulemusi.

Tervis. Vaimset ja füüsilist heaolu silmas pidades on oluline, et juhul kui esineb kaebusi, mis võiksid vajada tähelepanu, siis jälgi end kõigepealt ise tähelepanelikult. Vajadusel kirjuta enne arsti juurde minekut üles, mida täpselt soovid küsida ja mis on sümptomid ning ära lepi sellega, kui arst ilma pikemalt kontrollimata ravimi välja kirjutab või diagnoosi paneb. Vajadusel võta ka teise arvamus.

Skorpion

Armastus. Südameasjade osas saab olema põnev kuu, sest elu pakub võimalusi erutavateks seiklusteks. Sinu ellu saabuvad sündmused, mis pakuvad uusi kogemusi ja tundeid, mida sa pole juba ammu kogenud. Sa eemaldud argipäeva üksluisest rutiinist ja sukeldud põnevasse suhtesse. Tunned end sisemiselt rahuliku ja kindlana, sest järgid oma südame juhatust.

Küllus. Tööasjades ilmutad initsiatiivi, rakendad osavalt oma mõjujõudu ning oled väga pühendunud. Sul on kindel visioon ja eesmärk, mida soovid saavutada. Tunnustus on praegu sinu jaoks väga oluline, see paneb su ideed veelgi kõrgemalt lendama. Ka raha osas peaks olema väga hea kuu, sissetulekud suurenevad või saad mõne hea pakkumise lisaraha teenimiseks.

Tervis. Enesetunne on üldiselt hea ja tervis suurepärane. Oma sisemise jõu ja energiaga suudad ka kevadiste petlike ilmadega külmetamist vältida ning saad nautida täiel rinnal päikselistel päevadel looduses viibimist. Tunned iga päevaga üha suuremat kutset loodusesse minna.

Ambur

Armastus. Südameasjade osas ootab sind ees lahkumine millestki südamelähedasest. See põhjustab sinus segaseid tundeid. Ühelt poolt oled kurb, et midagi jääb maha, kuid teisalt oled siiski piisavalt põnevil, et saad asuda kogema uusi seiklusi ja avastama enda jaoks tundmatut maailma. Pead suutma lahti lasta ning liikuma eluvooluga kaasa.

Küllus. Oled leidnud endas hingelise tasakaalu ning see on toonud sinusse rahu ja harmoonia. Suudad ka keerukaimates situatsioonides jääda rahulikuks ning hinnata olukordi õigesti. Kui sul on vaja langetada mõni tähtis otsus, siis kasuta just praegust aega, sest sinu mõistus on hetkel erakordselt selge ja tugev ning samas suudad kuulata ka südamehäält.

Tervis. Suuremaid probleeme ei ole. Pigem külastad sõprade soovitusel mõnd uut ja põnevat teraapiat või ke-hahooldust. Hoolitsed enda eest hästi ja ammutad energiat heade sõpradega koos ette võetud tegemistest. Just head ja armastavad suhted on need, mis sinusse positiivsust, elurõõmu ja hingejõudu süstivad.


Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid