Nädala kaartideks on karikate kuningas ja müntide kaks. Kindlasti oled juba tundnud, et sinu ümber on uus reaalsus. See ei väljendu pelgalt reaalsetes igapäevasündmustes, millega kokku puutud, vaid ka selles, kuidas sa näed ja tunnetad inimesi, kellega suhtled. Võid tunda, et nii sinu enda tunded, käitumine ja väljaütlemised on muutunud, kui ka seda, et teised on kohati justkui ära vahetatud. Üles võivad kerkida väga tugevad tunded - pettumus, viha, ebakindlus, samuti ka armastus, kaastunne, hoolivus. Sinu ülesandeks on praegu leida tasakaal selles tormis, mis sind väliselt ümbritseb ning ka sisemiselt kõigutab.

Suhete osas võib esineda hetki, kus tunned, et hoolimata sellest, et sa soovid parimat, ei õnnestu asjad nii nagu sa tahad. Võid tunda, et isegi kui sa tead ja tunned, et sinu südames on armastus kellegi vastu, siis sul tekib probleeme selle väljanäitamisega või mõjutavad välised sündmused sinu emotsioone ja käitumist nii palju, et pead end sundima rahulikuks. Sel puhul on mõistlik võtta endale aega järele mõtlemiseks ja rahunemiseks. Püüa alati leida kõigepealt iseendas sisemine tasakaal ja rahu ning mine alles siis asju klaarima. Kui oled vallaline, siis hoia oma tegutsemisel silm peal, nimelt on hetkel oht nö latt liiga madalale lasta. Hoia meeles, et toredate inimestega võib olla niisama sõprussuhetes. Armusuhet alusta vaid sellega, kes sinus tõesti hingeliselt ja kehaliselt tugevaid ja suuri tundeid tekitab.

Tööasjade osas on nüüd oluline see, et teeksid oma sihid selgeks ning keskenduksid teemadele, mis tõesti sinu tähelepanu nõuavad. Killustatus ning saja erineva asja pärast muretsemine tekitavad sinus vaid stressi ja veelgi suuremat peataolekut. Kui vaja, tee endale kasvõi nimekiri asjadest, mis on esmatähtsad ning pühendugi neile. Sa ei peaks end praegu ka kohustuste koorma all üksi tundma, sest sul on olemas toetajaid ja inimesi, kes sind aitavad, kui sa vaid küsid. Rahaasjades tasub olla hoolikas ning võtta vaid põhjalikult kaalutletud riske. Kui midagi tundub sulle liiga ilus, et tõsi olla, siis uuri asju põhjalikumalt enne kui oma aega, energiat või raha millessegi pühendad.

Tervise osas peaksid nüüd ennast julgelt esiplaanile seadma. Kui sinu enda karikas on täis, siis suudad ka kõige muuga tegeleda. Seega, hoolitse enda eest nagu oma kõige kallima eest. Hoia meeles, et kõige rohkem loeb see, mida sa igapäevaselt regulaarselt teed. Midagi ei muutu üleöö, heaolu ja harmoonia tagab stabiilsus ja järjepidevus.

NÄDALA ÜLEVAADE 8.- 14. Märts

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku torn. Sind ootavad ees üllatavad arengud ning uued tunded ja mõtted, mis kohati üllatavad sind ennastki. Pead harjuma uute oludega, mis sinu ümber on ning kohanemine võtab sul pisut aega. Kui oskad säilitada rahu ning hinnata saabunut adekvaatselt, siis suudad sa võtta kujunenud olukorrast parima. See aitab kaasa nii vaimsele arengule kui enese tundmaõppimisele.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala kaardiks on müntide kuus. Elus on kõik tasakaalus, kord on sinul kellegi abi vaja ja teinekord aidatakse jälle sind. Praegu on saabunud just selline hetk, et pead vajadusel ulatama mõnele lähedasele või sõbrale abikäe, et raskustest välja tulla. Samuti võid ise vajada mõne mentori nõu, et paremini mõnd olukorda mõista.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku müntide üheksa. Sinu jaoks on hetkel kõige tähtsam rahu ja kindlustunne. Suur turvalisuse soov aga hoiab sind eemale sellest, et näeksid, mis toimub väljaspool mugavustsooni. Sa ei pea loobuma kõigest sellest, mida hindad, kuid fakt on see, et edasi arenemiseks tuleb olla julge ja astuda samm tundmatusse.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädalat iseloomustab sauade kaheksa. Nüüd pead olema valmis äkilisteks arenguprotsessideks ja ootamatusteks. Juba lähitulevikus jõuavad sinuni uudised, mida oled soovinud kuulda. Tunned, et oled pidevas liikumises ja kõik areneb ja muutub sinu elus kiiresti. Samuti on nüüd võimalus armumiseks.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Nädala kaardiks on mõõkade kaheksa. Nüüd on aeg vaadata üle oma uskumused, emotsioonid ja käitumismustrid. Kui sa soovid oma elus muutusi teha, et end paremini tunda, siis alusta alati iseendast. Kui suudad iseennast tasakaalu viia, siis märkad, et elu sinu ümber muutub justkui iseenesest harmoonilisemaks.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade kolm. Sind ootavad ees põnevad võimalused avastada ümbritsevat maailma ja iseennast. Ära torma pea ees tundmatusse, vaid jälgi hoolikalt kuhu ja miks sa liigud ning millised on sellel teel sinu tunded ja mõtted. Liikudes edasi teadlikult saad sa kogeda kõige uskumatumaid ja suurepärasemaid asju, mis viivad sind vaimses arengus edasi.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate üheksa. Sind ootab ees nädal, mis toob kaasa mingi soovi täitumise. Kui oled midagi väga oodanud, siis nüüd tasub sul end valmis panna. Praegu on sinu jaoks ka üleüldiselt unistuste ja unistamise mõttes hea aeg - pane oma soovid universumi poole teele.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaardiks on mõõkade paaž. Sind ootavad ees uued väljakutsed, mis nõuavad täit tähelepanu, pühendumist ja mõtteselgust. Pead olema avatud selleks, et õppida uusi "töövõtteid" ning kohanema uute ideede ja plaanidega, mis on sind ümbritsevatel kaaslastel. Võid teha ettevalmistusi ka töökoha vahetuseks, uute projektide alustamiseks või hoopis õpingute jätkamiseks.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade kuninganna. Nüüd juhindud eelkõige oma sisemisest tarkusest. Sul on kiire taip, rikkalikult häid ideid ja tahe omandada uusi kogemusi. Selline pakett on eelduseks, et viia ellu suuri asju. Kasuta praegust aega, et oma salajasemaid unistusi realiseerida.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade rüütel. Pead end valmis panema ajaks, kus puutud kokku pingete ja konfliktidega. Oled ka ise kergemini ärrituvam kui tavaliselt ning sulle tundub, et ka sind ümbritsevad inimesed on teravamad ja sõjakamad. Parim, mida praegu teha saad, on säilitada rahu ja kaine mõistus.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab müntide seitse. Sa oled teinud plaane ning asunud ka juba oma eesmärkide suunas tegutsema. Nüüd on aga käes aeg, kus pead ohjad oma käest mõneks ajaks ära andma ning lihtsalt elu usaldama. Ära kiirusta tagant loomulikke protsesse, anna asjadele aega, et täiustuda ja areneda, nii saavutad parimaid lõpptulemusi.

Ambur (23. november - 21. detsember)

Nädala kaardiks on karikate seitse. Nüüd pead oma ootused ja lootused üle vaatama, kui sa tahad vabaneda illusioonidest. Kasuks tuleks see, kui suudaksid näha suuremat pilti, sest vaid nii saad teada, mis on tõeliselt oluline ja mis lihtsalt tundub tähtis olevat. Pea meeles, et kõik ei ole kuld, mis hiilgab. Praegu ei tasuks mingeid olulisi otsuseid vastu võtta, sest üsna pea ilmnevad sulle asjaolud, mis muudavad sinu vaateid.

Imelist nädalat!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid