Tekib küsimus, et miks me siis ei ela nii, et oleksime terved, ilusad, rikkad, noored, edukad ja meie ümber oleks vaid parimad inimesed? Miks me elame kriisides ja hirmudes? Miks me päevast päeva valime endale seda?

Me alles õpime nautima protsesse, milles praegu viibime, ehk alles õpime olema enda eluga rahul. Iga päev tee endale selgeks mõned asjad. Küsi endalt: "Mida ma siin ja praegu endale soovin? Mis on see, mida ma ei saa kohe praegu, kuid mis mulle meeldib ja mida ma tahaksin?"

Peamine on see, et sa oskaksid nautida protsesse, milles Sa praegu viibid. Pole tähtis, mida Sa hetkel teed, töötad, õpid, jalutad, sööd, seksid. Naudi seda kohe siin ja praegu! Sa saad alati lubada endale rohkem kui see, mida hetkel lubad.

Me piirame iseennast. Soovi alati pisut enamat. Kui sellised suured unistused ja soovid puuduvad, siis sa piirad ennast ja siis energia ei saa olla täielikult realiseeritud, see jääb mineviku ja hakkab Sind ennast lammutama. Kui me ei saa enda elus realiseerida head, siis me hakkame kiirustama. Kiirustamine on naudingu vastuolu, me kiirustame ja ei naudi siin ja praegu olemist. Kui me kiirustame, näiteks kogu jõust ootame, et ebameeldivad asjad lõppeks, siis me lõpetame eluprotsesside nautimise ja hakkame elama sihtidega, plaanidega, mis sõltuvad teistest inimestest. Energia, mis meile tuleb ei saa realiseeritud läbi meie. Tulevikus me hakkame elama programmiga, mida oleme ise endale tekitanud. Meile ei meeldi meie elu, suhtume kõigesse negatiivselt, meil on ebamugav ja me kaotame energiat. See juhtub siis kui me ei unista globaalselt ja pidevalt piirame ennast.

Selles maailmas on kõige aluseks naudingu energia. Kui me aga kiirustame, siis me ei saa nautida. Unista suurelt, visualiseeri oma heaolust, vabanemisest, küllusest, armastusest. Mõtle sellest, mida Sa tahaksid ja kuidas saaksid seda saavutada. Palun ära mõtle, et Sa oled piiratud tingimustega, majandusseisundiga, materiaalsusega, aja ja raha puudumisega! Seda kõike vaid tekitad endas Sina ise oma suhtumisega ja lood endale takistused ja blokid.

Kui me oskame suuremalt unistada, siis ka igapäevaelus me saame elada printsiibil mõtlen-teen, ütlen-realiseerin. Naudi toimuvat! Sellega me automaatselt loome enda ümber inimesi, kes on kasulikud, huvitavad ja aitavad realiseerida seda, mida me tahame. Me loome olukordi ja sündmusi, mis aitavad mõista ennast, tugevdada tervist ja luua küllust.

Kui Sinu elus puuduvad globaalsed unistused ja soovid, kui sa lisaks ütled endale: "See pole võimalik! Peab realistlik olema!", siis sa hakkad askeldama, kiirustama, nõudma, eitama ja sellega Sinu poole tõmbuvad inimesed, kes lobisevad tühja, solvuvad, petavad, kahtlevad ja ei oska oma elu nautida siin ja praegu. Oleks hea vabaneda kiirustamisest. Me pöörame ebaolulistele asjadele liiga suurt tähendust, ei oska suhtuda kergelt toimuvasse, ei oska nautida käesolevat hetke ja unistada suurelt. Kardame seda, mis tegelikult ei vääri üldse meie tähelepanu.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid