Kui ennast sisemiselt uurite, leiate veel ja veel ebameeldivaid tundeid, mis näivad reaalsusena. Uskuge nüüd natukenegi meid - see möödub. Olukorrast välja tulles avastate, et olete mingil määral tugevam, vastupidavam, rahulikum, rohkem elu olemusest teadvel. Olge tähelepanelik, et te ei hakkaks musta stsenaariumi looma. Sest see, mis te mõtteliselt, visuaalselt ja emotsionaalselt loote, jääb püsima ning saab suure terviku osaks. Võtke vastutus oma tegude eest! Mõtlemine on ka tegu, visualiseerimine on tegu ja emotsionaalsus on tegu ja nad on kõik materiaalsed. Kui mõtlete erinevuste stiilis ja alla 17 sekundi - pole hullu, see hajub. Inimliigil on kahjuks harjumus jääda kinni ühe ja sama mõtte külge, eriti veel siis, kui see on negatiivne.

Meie soovitame, sest me ei saa sundida ega käsutada teid midagi tegema või mitte tegema. Siinkohal me tunneme, et te vaidlete meile vastu ja seda teeb ka kanaldaja. Sundimise efekt on küll olemas, aga see toimub viisil, millest saate aru alles kõrgemas arengujärgus. Vihmaussi tasandil tundub ussile ka, et tema otsustab olukorra üle.

Ütlesime, et mõte on materiaalne ilma igasuguse kahtluseta. Peenmateerias toimubki suhtlemine mõtete kaudu, mida teie nimetate telepaatiaks. Kui omandate selle oskuse, ei vaja inimkond ühtegi sidevahendit. Arvate, et teised mõistavad teid ainult heli tehes ja sõnu kasutades. Mõtete juhtimise ja ohjamise oskus on väga vajalik, sest inimliik liigub sellise reaalsuse poole. Kujutage endale ette olukorda, kus teil on peas suur segadus ja risti vastukäivad mõtted. Teie olete nende liikide hulgas, keda peetakse alaarenenuks ja ei võeta tõsiselt. See on umbes nii, nagu teie liik peab praegu loomi. Meie peame nentima, et loomad võivad olla ja ongi inimliigist targemad, sest nad on rohkem mõjutatud loodusseadustest. Inimesed tõstavad end loodusseadustest kõrgemale ja hävitavad sel moel vundamenti, millel ise asuvad.

Meie ühine soov on, et inimestena Maal õpiksite hindama olemasolevat, teid hoidvat ja kaitsvat Maad. Meil pole vajadust hakata seletama, et ilma selle planeedita ei pääse te mitte kuhugi. Selle planeedi hoidmise oskus tuleb omandada vastuvaidlematult või hävineda koos temaga. Päris hävinemist ei toimu, alles jääb teistsuguse dimensiooni planeet ja samuti ka teie energiakeerised.

Sellest, kui oluline on juhtida ja ohjata oma mõtteid, on teie maailmas korduvalt räägitud. Üks osa maailmast on oskuse omandanud, aga kahjuks vähesed, et see saaks kaalu omada. On vaja hakata sellele tähelepanu pöörama ja ka praktiliselt tegutsema. Inimesed ei usu mõtete jõusse, sest see pole silmale nähtav. Kõike seda, mida teie silmad ei näe ja käed ei kombi, pole teie meelest olemas.

Mõtete ohjamine ja suunamine tõstab energiat ja püsivust, tähelepanu suunamist ja hoidmist, negatiivsete tunnete ülemvõimust vaba olemist, iseendast täielikult teadlik olemist. Kuna see nõuab nii paljudest asjadest arusaamist, siis pole seda ka võimalik kergelt kätte saada. Kõige raskem pool on veel vanade ajuosade ülemvõim ehk draakoni aju, mis endiselt määrab teie arengut.

Kui vaadata tagasi miljonite aastate taha, mil ülemvõim oli selle ajuosa käes, siis tundelisemaks energiaväljaks oli hirm, mis käib inimrassiga kaasas siiamaani. Kui see aju osa käivitub, siis vallandub palju mõjuaineid, mis panevad teid automaatselt reageerima hirmuga. Omal ajal oli see vajalik. Kas praegu on see vajalik? Praegu kehtib ainult elu alleshoidmise vajadus ehk enese alalhoiu osa. Kas sellel hetkel suudate lahutada vajaliku mittevajalikust? Inimliik on kaldunud mittevajaliku hirmu küüsi ja teeb seda endaga väga pikalt. Olukord on ammu möödas või võib tulla, aga mõtteliselt kütate end edasi hirmu ajendil käituma.

Kontrollige ennast, kui palju aega päevast te kütate hirmu ahju. Vastus võib olla üllatav. Siinkohal vaidlete te kohe vastu, et ei saa ikka sinisilmne olla, uisapäisa elada, kogu aeg tuleb näppu detonaatoril hoida. Nii palju siis mõttejõust ja enese hirmu all hoidmisest.

Ülesandeks ehk tähelepanu all hoidmiseks jääb mõtlemine ja selle suunamine, hirm ja sellega enda hirmutamine.

Teid armastavad Teejuhid

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid