Sa saad töötada oma kehaga koos, seda hoides või hävitades, toites või näljutades, hoolitsedes või hooletusse jättes. Olgu su valik ja seis milline tahes, keha on sinu vastu alati aus ega valeta sulle iialgi. Sinu keha ei piirdu ainult nähtava ja tuntava, katsutava füüsilise kehaga. Lisaks on sul ka mitmeid energeetilisi kehasid, mille kaudu oled ühenduses nii Maa kui Taevaga, looduselementidega ja kosmosega, Selle Ainsa ja kogu Kõiksusega.

Iga rakk sinu kehas kuuleb ja tunneb su mõtteid ning juhindub nende vibratsioonist oma toimimises. Nagu füüsiline kehagi, ei valeta ka energiakeha ja vibratsioon kunagi, nad peegeldavad alati ausalt ja täpselt su mõttemaailma ja suhtumisi. Oma mõtteid, tundeid ja suhtumisi teadvustades ja valides saad muuta ka oma tervist ja tõsta vibratsiooni. Sellel põhinebki keha enesetervendamise võime, see oleneb sinust enesest, sinu mõtetest, sinu tunnetest, sinu suhtumistest.

Et püsida terve ja ennast tervendada, on vaja vaadata rohkem enese sisse, saada paremaks sõbraks oma kehaga, hakata oma keha sügavamalt tunnetama ja mõistma. Kuigi elu pakub küllaldaselt võimalusi suunata oma tähelepanu väljapoole, on praegu oluline just tuua oma tähelepanu enese sisse ja tegeleda oma sisemise eluga, nii füüsilise, vaimse kui ka hingelisega.

Kuna meie elu kvaliteet oleneb suuresti meie füüsilisest tervisest, siis on praegusel pingelisel ajal oma kehaga suuremaks sõbraks saamine eriti oluline. Vaata oma füüsilist olemust armastuse silmadega, pane käsi oma südamele ja suuna oma siirad armastavad mõtted oma kehasse, ta kuuleb sind. Sa tunned, kuidas soe laine mööda su keha laiali voogab. Täna oma keha, et ta võimaldab sulle elu siin, planeedil Maa, kus saad kogeda elu oma meelte ja aistingute kaudu. Räägi oma kehaga, küsi, mida ta öelda tahab, mida ta vajab. Suhtle temaga kui lähedase sõbraga, sest seda ta ju ongi, keegi, kellega sa terve elu koos elad. Selle kooselu kvaliteet sõltub sinust ja ainult sinust, muutusi saad sinna luua sina ise ja seda igal ajahetkel.

Armasta oma keha kui kõige kallimat, kõige lähedasemat, hoolitse ta eest ja hellita teda, anna talle puhkust ja lase tal lõõgastuda, paku talle liikumist ja naudinguid. Terve ja armastav suhe oma kehaga toob tervise ja rahu südamesse. Terves kehas tunneb end elurõõmsalt ka terve vaim. Olles kodus oma kehas, oled sa kodus kus iganes.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid