Praegu me ikka veel üritame panna vastutuse kellegi õlgadele ja pidurdame sellega enda elu reaalseid mutusi. Selle asemel, et otse öelda, mida me tahame, me loome konfliktseid situatsioone kodus oma lähedastega ja süüdistame ümbritsevaid inimesi selles, et nad ei tee nagu me õigeks peame, nagu tahame ja oleme arvamusel, et nad ei mõista meid. Kergem on mängida ohvrit, kui ausalt öelda, mida me tegelikult soovime. See on Ego mäng, millest me saame tagasi harjumuslikud emaotsioonid - õiguse kaevata elu üle, põhjuse tunda ebaõiglust, hüljatust ja enda mittevajalikust. Meie oleme harjunud saama kogu aeg neid samu tunded. Tundub, et pole tähtis muuta oma elu, vaid on tähtis kogeda ikka ja jälle samu tundeid. Me saaksime tegelikult vahetada oma negatiivsed tunded - olen üksi, edutu, mind ei hinnata, hoopis õnne kogemise vastu. Aga negatiivses seisundis on olla mugavam ja harjumuslik.

Praegu me oleme astunud ajastusse, milles rohkem ei saa istuda kahel toolil, ehk olla samaaegselt jumaliku ja surematu hingena, kes on kehastunud Maa peal ja samal ajal mängida ka Ego rolle. Minevikus me tõesti oleme seda teinud ja mänginud erinevaid rolle selleks, et end välja elada. Me kardame öelda: See olen Mina! Ma tahan seda! Ma suundun sinna, kuhu olen valinud minna! Meie hirmud ei lase meil seda teha, sest on olemas eelnevad kogemused, millele toetame.

Ajad on muutunud. Ebaausus enda suhtes pole enam vajalik ja nüüd tuleb olla aus iseendaga ja mõista, mida Sa endale valid ja ka sellest rääkida, sest praegu on totaalse ause aeg. Kui Sa veel ka praegu ootad, et keegi peaks lubama Sul elada nii nagu sa tahad, siis tuleb sul ärgata, see ei toimu enam nii. Praegu iga mäng maksab väga palju. Kui sa lubad endal reageerida nii nagu varem, tunda ennas ohvrina, kedagi süüdistada, lubad, et keegi või miski juhataks sind edasi, selle eest me maksame oma tervisega, õnnega ja Hinge potentsiaaliga. Varem seda on energeetiliselt toetanud matrix, kuid praegu me toetame seda vaid enda energiaga. Igaüks meist ise maksab oma mängu eest!

Kui juhtub situatsioon ja sa reageerisid nii nagu varem, ehk vanade šabloonidega, näiteks karjud oma laste või lähedaste peale või tunned ennast energeetiliselt tühjana, siis vabanemise võti on lihtne - siiras kahetsemine. Palu andeks nendelt, kelle ees oled mingit maski kandnud ja rolli mänginud. Peamine on mõista, et oled ego mängu mänginud ja andesta endale selle eest, kuid väldi seda, et sa kordad uuesti sama viga.

Praegu me kanname vastutust oma elude eest. Kui varem me vajasime liidrit või juhti, kes suunab ja näitab, siis praegu on aeg loovutada ennast oma Hingele. Mitte keegi muu peale Sinu enda ei saa juhatada Sind valguse poole, see on Sinu isiklik vastutav valik. Aeg on muutunud ja me saame tunda valgust enda südametes ja oleme vabad selleks, et teha selle valgusega seda, mida õigeks peame. Maa peal puudub see, mis jaotab kõik vaid mustaks ja valgeks ning praegu me kõik oleme tingimustes, kus igaüks on vastutav iga oma sammu eest ja sellest sõltub meie tuleviku elu.

Mõni oskab olla vastutav, mõni aga teeb ainult näo, et see on nii aga need ongi meie reaalsuse erinevad teed. Inimkond koos Maaga on energiates, mis varem polnud meile kättesaadavad, uutes energiates on kõik teisiti. Pole mõtet kuulata vana plaati, pole mõtet ka üritada vabaneda vastutusest, see on vana maailm. Mõtle oma terava mõistusega, kas Sa soovid oma elu tagasi või lihtsalt tunnistad uut ja astud edasi? Me ise oleme loonud endale timukad, ise oleme mänginud ohvreid ja endale valetanud. See kõik on vaid mõistuse mäng. Praegu sa saad ennast tänada vana kogemuse eest ja valida endale uus suund. Uues maailmas tuleb kuulda endas Jumalikku sädet ja omada julgust olla aus iseendaga. Teadvustada seda on iga inimese individuaalne valik.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid