Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Sinu elus juhtub sel aastal tõeliselt palju. Keeruliseks võib olukord minna juba alates aasta algusest. Pinevaid hetki toob kaasa veebruari lõpp. Siis tasub oma emotsioone vaadelda ning mitte üle reageerida. Samuti ei tasu teha äkilisi muutusi oma elus. Tunned nii mõnigi kord, et elu on pingelisem kui varasemalt. Sa pead sel aastal õppima rahunema ja lõdvestuma. Just energia ja emotsoonide kõikumine on nüüd sinu komistuskiviks. Väldi järske ja läbimõtlemata väljaütlemisi ning katsu oma samme veidi ette mõelda.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Sinu jaoks saab sel aastal olema eriti ohtlikuks ajaks periood mai lõpust kuni juuni keskpaigani, sest siis on sinu põhilised tugevused kahjuks suures madalseisus. Suhtlemine ei tule hästi välja, võib tekkida konflikte ja arusaamatusi ning ka energiatase võib olla madalam kui sooviksid või harjunud oled. Selle aasta kõige pingelisem aeg on sinu jaoks 10. juuni paiku. Siis ei peaks sa oma arvamust väga häälekalt avaldama ega midagi riskantset ette võtma, sest sündmused võivad pöörduda kiiresti sinu kahjuks. Hea oleks, kui hoiaksid sel ajal madalat profiili, viibiksid kodus ja tegeleksid lausa mediteerimise või raamatu lugemisega.

Ambur (23. november - 21. detsember)

Sinu jaoks saavad sel aastal olema keerukad maikuu ja detsember. Sel ajal võid tunda, et oled oma elus justkui teelahkmel, sind valdavad segased tunded ning võid soovida lausa oma elus uut lehekülge pöörata ja kõik selja taha jätta. Selleks, et mitte teha midagi hullumeelset, võiksid tegeleda tehnikatega, mis rahustavad, maandavad ja toetavad sinu sisemist tasakaalu ja harmooniat. Võid tunda, et soovid uuendusi ning tahad seisakust välja murda, kuid see võib sind viia hoopis impulsiivsete sammudeni, mida hiljem kahetsed.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid