Nädala kaartideks on sauade kuus ja karikate kuningas. Sind ootavad ees muutused, mida oled oodanud. Hakkad tundma, et asjad saavad tasapisi taas hoo sisse ning suudad seisaku ületada. Suudad hinnata nii ümbritsevat kui iseennast läbi kaastunde ja armastuse ning see võimaldab sul näha nii mõndagi läbi uue ja soodsama vaatenurga. Sel nädalal tasub lähtuda õrnusest, armastusest ning hoolimisest. Alusta sellest, et suhtud iseendasse leebelt ja toetavalt. See annab hea algusese selleks, et maailm peegeldaks sulle vastu siirast ja puhast armastust.

Suhete osas peaksid nüüd rohkem tähelepanu pöörama sellele, et sinu käitumine, tunded ja väljaütlemised lähtuksid positiivsusest, heasoovlikkusest ja mõistmisest. See nõuab eelkõige sisemise tasakaalu ja rahu saavutamist. Tegele üksi või koos partneriga just nende tegevuste või paraktikatega, mis teid lähendavad ja ühendavad. Leidke võimalus olla koos, vestelda, nautida midagi head, käia looduses. Kui oled üksi, siis võiksid samuti tegeleda teemadega, mis toovad suuremat sisemist rahu ja armastuse tunnet. Kui oled ise harmoonias, siis tõenäoliselt tõmbad ka ligi samasuguseid inimesi.

Töö- ja rahaasjade osas avanevad nüüd sinu jaoks võimalused, mida saad soovi korral enda heaks pöörata. Võid märgata, et asjad on hakanud tasapisi liikuma paremuse suunas. Selleks, et märgata positiivset, pead suutma hoida oma meele avatuna ning mitte kaotama motivatsiooni. Isegi kui olukord on keeruline, on alati olemas võimalused, kuidas hakkama saada. Ära sea oma ootusi teiste peale, alati lähtu iseendast. Anna endast parim, kasuta võimalusi, mida elu sulle pakub ja tee oma valikuid lähtuvalt südame soovitusest.

Tervise osas tasub nüüd ette võtta üks turgutav vitamiinikuur. Võta sel nädalal oma toitumine ja liikumine teadlikult vaatluse alla. Jälgi, mida sa sööd, anna oma kehale piisavalt vedelikku ja liigu värskes õhus. Kuigi need asjad tunduvad nii lihtsad ja iseenesestmõistetavad, on need siiski tervise alustalad, mis kipuvad vahel ununema. Praegu tasub tegeleda ka oma mõttemaalimaga. Üles võivad kergida kadedusega seotud energiad. Võid avastada, et kipud tundma, kuidas teistel läheb paremini või on nad edukamad, ilusamad, tervemad. Kadedus tekib sellest, et sa tunned, justkui sulle ei jätkuks armastust, küllust või midagi muud, mis selle tunde aktiveerib. Iga kord kui tunned, et kadeduse/armukadeduse energia kipub üles kerkima, siis vaatle seda ja katsu leida algpõhjus, miks nii tunned. Näita endale, et sulle jätkub kõike - armastust, hingesoojust, turvalisuse tunnet jne. Mida enam sa sellele tundele julgelt silma vaatad, seda väiksemaks see kahaneb.

NÄDALA ÜLEVAADE 22. - 28. veebruar

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku päike. Nüüd tasub sul olla tähelepanelik ning võtta kokku kõik oma jõuvarud. Kuna ümbritsevad olud ja universumi energiad soosivad sind, siis tasub sul praegu teha algust kõige sellega, mis varasemalt on tundunud vaid utoopilise unistusena. Soovi korral võid praegu saavutada mida iganes ja astuda suure sammu lähemale oma unistuste täitumisele.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala kaardiks on mõõkade rüütel. Pead end valmis panema ajaks, kus puutud kokku pingete ja konfliktidega. Oled ka ise kergemini ärrituvam kui tavaliselt ning sulle tundub, et ka sind ümbritsevad inimesed on teravamad ja sõjakamad. Parim, mida praegu teha saad, on säilitada rahu ja kaine mõistus.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku surm. On aeg suurteks muutusteks. Sa puutud kokku oludega, mis sunnivad sind olema tugev ning võtma oma saatuse kontrollimine senisest veelgi enam enda kätte. Kui sinu elus on tahke, millega sa ei ole rahul, siis asu neid just praegu ümber kujundama. Sa pead mõistma, et kui sa ise oma elu ei muuda, siis muudab elu sind.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädalat iseloomustab müntide kuninganna. Hea aeg on elu materiaalse poolega tegelemiseks ning püsiväärtuste loomiseks. Suhetes on samuti ootamas rahuldustpakkuv periood - nüüd on õhus energiad, mis toidavad sensuaalsust, viljakust ja meelelisi naudinguid. Kõik, mis on seotud kodu, pere ja lastega, edeneb samuti hästi.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Nädala kaardiks on müntide kuus. Sel nädalal on esiplaanil rahaga seotud teemad. Pead ise raha välja andma ning ootad ka kusagilt saabuvat rahasummat. Lisaks sellele peaksid nüüd enda jaoks lahti mõtlema ka laiemalt töö ja rahaga seotud teemasid. Kas tunned, et annad rohkem, kui vastu saad? Või tunned hoopis, et oled kellelegi võlgu? Katsu leida rahaasjades tasakaal.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku torn. Nüüd on sinu ellu sekkumas välised muutused, mis saabuvad äkki ja võivad sul üllatusega jalad alt lüüa. Katsu end aga koguda, sest tegelikult märkad esimese ehmatuse möödudes, et need saabunud muutused on vabastavad ja toovad sinu ellu värskeid tuuli, mida oledki juba tegelikult ammu vajanud.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade kuus. Oled nüüd leidnud endas sisemise jõu ning välised võimalused, et jätta selja taha oma aja ära elanud suhted võid ümbritsevad olud. Teed julgeid samme selleks, et edasi parema tuleviku suunas liikuda. Säilita optimism ja usk paremasse tulevikku, see aitab sul oma eesmärkidele keskenduda ja õigel rajal püsida.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaardiks on müntide äss. Nüüd on aeg järgneda oma unistustele, kuid kindlasti tasub seda teha alles siis, kui sul on olemas korralik plaan ja kindel selgus oma sisemuses. Kõige edukamalt läheb hetkel just nende projektide teostamisega, mis ei ole väga kaugeleulatuvad, vaid on pigem lühema perioodiga saavutatavad. Väga hea aeg koduga ja perekonnaga tegelemiseks ning samuti tööalaste plaanide tegemiseks.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade kümme. Praegu võivad suhted kergesti konfliktseks minna, seepärast mõtle enne hoolega kui midagi ütled. Ka mõned uksed võivad nüüd sinu elus sulguda, sest üks või teine eluetapp on ümber saanud. See aga ei tähenda lõppu, vaid pigem vastupidi. Nüüd pead silmad lahti hoidma, sest elul on sinu jaoks uued üllatused varuks.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku ülempreestrinna. Sind ootab ees põnev aeg, kus kasutad eelkõige oma tunnetust ja intuitsiooni, et teha õigeid valikuid. Õpid paremini tundma oma hinge sügavusi ja tunned tugevat tõmmet müstika ja vaimsete teemade vastu. Puutud kokku ka sarnaste huvidega inimesega, kellega saad mõtteid ja kogemusi vahetada. Kindlasti tasub ka tähele panna märke, mida universum sulle saadab.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab müntide kümme. Praegu on sinu jaoks väga olulised just töö ja eraelu stabiilsusega seotud aspektid. Väga tähtis on sulle ka materiaalne kindlustatus. Juhindud eelkõige oma ajaga saavutatud kogemustest ning soovid nautida rahulikku ja üllatustevaba perioodi. Pühendumise ja rahuloluga lood endale kindlat tulevikku. Hindad harmoonilisi suhteid ning toetavate kaaslaset seltskonda nii tööl kui kodus.

Ambur (23. november - 21. detsember)

Nädala kaardiks on karikate kümme. Ees on ootamas hea aeg, kus eesmärgid ja unistused täituvad. Eriti sobiv on periood pere, lähedaste ja sõpradega suhtlemiseks ning suhete parandamiseks. Suudad inimesi lausa lennult mõista ning naudite vastastikku üksteise seltskonda. Ka romantika ja armastuse osas toob nädal häid uudiseid.

Imelist nädalat!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid