Kalade märk - kaks vastassuundades ujuvat kala, kes on omavahel seotud, sümboliseerib lõppe ja algusi, põhjuseid ja tagajärgi, igavese muutumise vääramatust. Kalade märk juhib tähelepanu sellele, et lõpud ja algused on ühtviisi olulised ja vajalikud, see on igikestva liikumise loomulik rütm. Miski lõpeb, et teha ruumi uuele. Tervita mõlemaid tänutundega.

Kalade energia loob meie teadvusesse justkui veepinnal peegelduva võlupeegli, millesse vaadates näeme mõndagi, mis möödunud, millest tuleb nüüd õppust võtta ja teha omad järeldused ning seejärel tänutundega vabastada. Samast peeglist võime näha ka enda hetkeseisu peegeldust, teha järeldusi ja jõuda äratundmisele, millise teekonna oleme möödunud 12 kuu jooksul läbinud, kuidas oleme muutunud, mida õppinud.

Olnu ja oleva kõrval võime Kalade võlupeeglist näha ka viiteid tulevale, vilksatavaid pildikesi, vihjeid ja märke, mis suunavad meid uute valikute poole. Mida vaiksemad on su meeled, seda selgemalt ilmuvad pildid võlupeegli pinnale, püsi vakka ja vaatle, võta kõik mida näed, hinnanguid andmata vastu. Täna südamest kõigi võimaluste, kogemuste ja õppetundide eest.

Kalade energia soodustab sügavaid meditatiivseid seisundeid, sügavate tunnete ja unistuste esilekerkimist, ühenduse saamist oma Kõrgema Mina ja Vaimsete Teejuhtidega, sisekosmose ja tähemaailmade ning maiste loodusjõududega suhtlemist, sügavat mõistmist Hingetasandil. Müstiline, sügav ja kauge on sulle nüüd avatud ja liikumine nähtamatute maailmade vahel sujub lihtsalt ning voolavalt.

Leia endale iga päev aega omaette olemiseks, aega ja võimalusi teha pea mõtetest tühjaks. Kasvu ja arengut soodustavad igasugused kokkupuuted veega, joo rohkem puhast vett, lõõgastu veeprotseduurides, käi ujumas, kuula veehääli jne. Kindlasti leia aega käia õues ja liikuda looduses. Kevadine päike on juba soe ja intensiivne, tulvil värsket energiat, aga ka tuul ja sademed annavad oma panuse puhastumise ja uuenemise protsessi. Püüa õues olles vähem mõelda ja rohkem tunda. Kuula, vaata, tunne, kogu loodus toetab sind, võta see toetus vastu. Andu puhtale olemisele kerguse ja rõõmuga. Kevad ei ole enam kaugel, kuula linnud juba laualvad. Lase lähenev uus algus oma südamesse ja ava end rõõmule.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid