Kui kuuleksid selle inimesed, kelle suhtes kadedust tunned, mõõnadest, kuidas ta jõudis sinna, mis sind täna kadedaks ajab, saaksid aru ja mõistaksid, et sa ei sooviks käia tema rada. Seega, milleks olla kade?

Hakka iseendaga tööle! Koge kadedust ja täna seda kui õppetundi, mis aitab sul liikuda edasi sinu arenguteel! Ja ära pea teist pahaks, kes sinus selle esile tõi, vaid hoopis täna seda inimest, et sina saad tõusta energeetiliselt hingena!

Kadedus on sinu äratuskell! Kui tunned kadedust, siis tea, et see on äratuskell sinu hinge poolt, sest ta tahab, et sa ärkaksid ellu ja hakksid elama oma elu täielikult! Hoolimata sellest, et su tunded käivad üle su pea kokku ja varjutavad su kainet meelt. Otsusta juba täna ära, kas hakkad hoolitsema rohkem iseenda eest, oma keha, tervise, laste, pere, kodu ja kogu oma vastutusala eest. Muuda enda elu raames paremaks see koht, mida "kadestad" kellegi teise suunas. Täiustades enda elu, pole kunagi meil põhjust tunda kadedust. Saame vaid rõõmu tunda oma õnnestumiste üle, mida elu meile annab!

Ole õnnelik juba praegusest hetkest, see on parim investeering sulle tulevikku!

Autor: Triin Katriin

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid