Sisene endasse ja vaata välja enda seest. Sinu sisemine seisund täitub praegu valgusega ja uue informatsiooniga. Me mõistame, et vahest me ei märka seda, mis toimub välismaailmas, eriti kui tunneme, et oleme sellest maailmast eemal. Kõik justkui toimub KUSAGIL, mitte Sinuga ja mitte Sinu reaalsuses. Pandeemia, isolatsioon, maskid, majanduskriis on kuskil olemas, kuid mitte Sinus. See ei saa Sind kuidagi mõjutada, sest tunned, et Sa oled väljaspool toimuvat. Selline on Sinu uus seisund ja selles ongi jagunemine vanaks ja uueks maailmaks.

Sa elad siin ja praegu, kuid ei kuulu vana maailma mängudesse ja mustritesse. Ma mõtlen, et paljud meist on seda seisundit kogenud. Paljudele võib tunduda see ebareaalsena. Aga see toimub meiega ja seda muutust endas tuleb vastu võtta. Me pole hulluks läinud, me lihtsalt juba oskame tunda, mis on uus maailm ja oleme sellega ennast sidunud.

Ära mõtle, et sa oled selles protsessis üksi, paljud tunnevad sama. Need, kes käivad tööl, nedel on keerulisem, sest nad viibivad igapäevaselt vanas süsteemis ja neil on raskem tajuda uut maailma. Kuid praegu on antud aeg selleks, et Sa saaksid oma fookuse viia endasse ja vaadata välja oma sisemisest maailmast. Mida sealt saab näha? Vahest võid tunda, et kõik on arusaamatu, kuid on rohkem valgust ja lihtsalt on hea olla, on huvitav ja Hing soovib rohkem rõõmu ja kiirust edasiliikumises. Tahaks tunda, kuidas kõik kiirelt lendab ja ka meie koos sellega, et kõik muutuks. Kuhu me lendame, pole tähtis, sest seal on hea nagu kodus.

Praegu sind võivad veel segadusse ajada erinevad situatsioonid, mis pole vastavuses Sinu sagedustega ja alles tuleb mõistmine: "Kuidas ma olen saanud elada nii, nagu varem". Kuid seda hetke tuleb läbida nii, et Sa midagi ei lammuta ega tõesta teistele. Lihtsalt liigu oma valguses ja oma suunas ja Sa mõistad, milline on vana maailm ja milline uus. Vana maailm hakkab lahustuma igavikus.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid