Mõne jaoks tähendab truu olemine seda, et puudub kõrvalsuhe, teiste jaoks tähendab see igas olukorras oma kallima jaoks kohal ja toeks olemist. Mis iganes on sinu definitsioon truudusest, siis allpoolt väljatoodud sodiaagimärkide esindajad ei valmista sulle pettumust.

Need on kolm kõige usaldusväärsemat ja ausamat sodiaagimärki:

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Skorpion ei pruugi kallimana olla alati just kõige lihtsam ja leebem, kuna tema armukadedus võib aegajalt närvi mustaks ajada. Samas, kui sa ootad oma partnerilt pühendumist, truudust ja toetust, siis ei pea sa pettuma. Nii kaua kui Skorpion tunneb end turvaliselt ja armastatuna, ei tule talle mõttessegi sulle südamevalu ja pettumust valmistada.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Kui Vähi sodiaagimärgi esindaja leiab kellegi, keda ta armastab, siis on tema jaoks loomulik pühenduda täielikult ning olla koos aegade lõpuni. Ta ei kõhkle hetkekski ega otsi tundeid kusagilt mujalt. Vahel võib ta küll vajada aega, et oma tundeid ventileerida, kuid talle piisab kui mõni sõber või sõbranna tema emotsioonipursked ära kuulab. Siis saab ta olla taas armastav kaaslane.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Lõvid kaitsevad oma armastatut just nagu kalleimat vara. Nende partner muutub justkui osakeseks neist endist ning see tähendab, et Lõvi sodiaagimärgi esindaja ei mõtle isegi oma armsama tunnete haavamisest. Nad seisavad oma kallima kõrval, mis iganes ka ei juhtuks ning on valmis kogu oma ihu ja hingega kaitsma armastust ja suhet.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid