Kristalle kasutati Lemuurias ja Atlantises nii tervendamiseks, kui ka mentaalsete võimete, keskendumise ja õppimisvõime toetamiseks ja võimendamiseks. Suurte kristallide abil osati objekte dematerialiseerida, neid kasutati ka teleporteerumiseks. Oskus kristalle programmeerida tegi võimalikuks telekineesi ja levitatsiooni kasutamise, näiteks kasutati seda objektide trantsportimisel ehitamise käigus (rasked kiviblokid). Kommunikatsiooni- ja energiavõrgustikud toetusid samuti kristallidele, ka hoiti kristallide abil kontrolli all ilmastikku ja loodi valgust.

Kristallidesse on salvestatud informatsioon nende kaugete aegade ja kõrgtsivilisatsioonide kohta. See avaneb neile, kes on selleks valmis. Inimkond on oma arengus taas tõusuteel ja kunagi saabub ka hetk, mil iidsed teadmised, mida kristallid hoiavad, meile taas täies mahus avanevad.

Kristallstuktuur kujutab endast teatud sorti korrapära ja just see korrapärasus teebki võimalikuks kõik need imelised tehnoloogiad, kui osata seda kasutada. Tänaseks on teadlased juba tõestanud, et kosmosel ja inimajul on sarnane korrapärane kärgstruktuur. Samuti on teadlased avastanud, et inimesel on ajus (kaasarvatud käbinäärmes) väikesed kristalliseerunud magnetiidi fragmendid. Magnetiit on üks kõige magnetilisemaid aineid planeedil, see võimaldab meil tajuda Maa elektromagnetvälja, toimides meie enda sisemise kompassina.

Inimesed pole ainsad, kelle kehas on magnetiidikristallid, neid on ka loomadel ja arvatakse, et just need kristallid aitavad neil Maa elektromagnetvälja kasutades teada, mis suunas või kuhu liikuda. Nende kristallide olemasolu võib teaduse seisukohalt selgitada ka seda, kuidas põlisrahvaste hõimudel on nii tugev suunataju ja instinktiivne jälgimisvõime. Kui veel võtta arvesse, et me koosneme peasjalikult veest, mille struktuuri saab muuhulgas ka kristallidega korrapärasemaks muuta, siis kõlavad jutud kristallstruktuuride kasutamisest juba üsnagi usutavalt ja tõepäraselt.

Kristallides peituvad võimalused ja teadmised hakkavad meile avanema järk-järgult, vastavalt meie endi arengule ja võimekusele neid teadmisi vastu võtta. Peale reaalselt olemas olevate, katsutavate ja mõõdetavate kristallide on olemas veel ka nähtamatud kristallid, mis eksisteerivad vaid hingetasandil ja mida saab kasutada alates vastavast arengutasemest vaid läbi südame. Sellised kristallid on uinuvas olekus meie hinges olemas ja ootavad äratamist. Kristallide täispotentsiaal avaneb inimestele siis, kui on õpitude elama pidevalt tasakaalustatud ajupoolkeradega, vägivallatult ja südamest lähtuvalt. Teel sinnapoole saame suhelda kristallidega endas ja väljaspool ennast vastavalt isiklikule valmidusele, võtta vastu nende tarkust ja õpetust vaigistades oma meele ja mõtted ning mediteerides koos nendega.

Kristallidele avanemist soodustab ka kristallidega struktureeritud vee joomine. Kasvõi juba kristallide vaatlemine ja tunnetamine ning nende hoidmine enda lähedal aitavad korrastada meie sisemist struktuuri ja avaneda oma sisemisele väele ning kristallide tarkusele. Kristallidega suhtlemine aitab avada ligipääsu ühtsele kõikeläbivale energia- ja infovõrgustikule ja meile avanevad uued, avaramad võimalused. Meie keha on nii palju võimekam, kui meid uskuma on pandud. Aeg on sellised programeeringud tühistada ja oma aju magnetiidikristallid aktiveerida. Magnetiiti kasutatakse manifesteerimiseks. Kuna sellel on magnetilised omadused, aitab see ligi meelitada vajalikku ja tõrjuda seda, mida ei vajata. See on ka kaitsekivi, mida saab kasutada vaimumaailmast allalaadimiste saamiseks.

Kristallid meie ajus saab aktiveerida aju alfalaines. Alfalaines ajutegevust iseloomustavad teadlikkus, loominguline visualiseerimine ja integratsioon, võimaluste avanemine, mediteerimine. Teadmine sisemistest kristallidest on kahtlemata saabunud meile just selleks, et nüüd on aeg need teadvustada, aktiveerida ja neid kasutama õppida.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid