Kaljukits

Armastus. Sa pead end rutiinist välja murdma. Kui oled suhtes, siis võta koos kallimaga ette mõni väljasõit või reis, sest sa vajad pisut vaheldust. Kui oled vallaline, siis tasub samuti teha midagi tavapärasest totaalselt erinevat. Uutes kohtades tutvud uute inimestega ning seal on võimalus kohata ka kedagi sellist, kes sul kõhus liblikad lendlema paneb.

Küllus. Tööalaselt pead leidma endale uusi väljundeid. Sul on kas vähem tööd või sa lihtsalt oled mõtetega mujal ning keskendud pigem elu muudele valdkondadele. Kui tunned, et vajad inspiratsiooni ja motivatsiooni kogumiseks pausi, siis võta puhkust. Hambad ristis asju tehes ei tule sinu juurde ei edu ega raha.

Tervis. Praegu on äärmiselt oluline leida side loodusega. Just ühendus maaga annab sulle jõudu, värske õhk, liikumine, tuul, mets ja päikesepaiste... kõik see, mida loodus pakub, tervendab sind ja annab jõudu.

Veevalaja

Armastus. Südameasjad liiguvad nüüd täie hooga edasi. Arengud toimuvad kiiresti ning kohati võivad suhted olla lausa plahvatusohtlikud, kui neisse hooletult suhtuda. Praegu tasub oma armuelu juhtimise ohjad tugevalt enda kätte haarata, nii jõuad soovitud tulemuseni ega pea hiljem kurtma, et sa ei ole saanud seda, millest unistasid. Hakka tegutsema ja sinu armuasjad tõusevad uuele tasandile.

Küllus. Tööalaselt avanevad sel kuul uued võimalused. Saad kas mõne suurepärase pakkumise või tutvud inimesega, kelle kaudu saad uue ja huvitava töökoha. Nüüd tasub tööasjadesse korralikult panustada, sest teenimisvõimalused on head. Sissetulekud peaksid suurenema ja võimalik on ka lotovõit.

Tervis. Nüüd pead end armastusega kohtlema. Vajad üle kõige hoolt ja hellust. Ka lähedaste toetus on sulle praegu väga oluline. Leia võimalus veeta aega nende inimeste seltsis, kes mõjuvad sulle rahustavalt, inspireerivalt ja rõõmu toovalt. Mida kergem on sinu hing ja rahulolevam süda, seda tervem oled ka füüsiliselt.

Kalad

Armastus. Armuasju pead nüüd ajama teadlikult. Kui oled varasemalt käitunud mingite kindlate reeglite järgi, siis nüüd on aeg viia sisse muutused. Ära aja armastust taga, anna see vabaks, samas tee sellele ruumi, et see saaks soovi korral sinu südamesse tee leida. Mida enam sa usaldad ja vabadust annad, seda enam saad kindel olla, et tegemist on õige asjaga.

Küllus. Tööasjad peaksid tooma positiivseid üllatusi. Asjad liiguvad edasi kiiremini ja kergemini, kui oled lootnud, ning toovad sellega kaasa motivatsiooni tõusu. Rahaasjades peaksid nüüd oma kulud ja tulud hästi realistlikult üle vaatama. Nii saad teha vajaliku korrektuuri ja võimalusel võiksid ka finantskohustusi pisut vähendada.

Tervis. Kui sind vaevavad mingid tervisemured, peaksid neile nüüd kohe tähelepanu pöörama ning nendega tegelema hakkama. Mida enam sa esile kerkinud muresid ignoreerid, seda valulikumaks need muutuvad. Tasub ka läbi mõelda, millele üks või teine tervisehäda viitab. Sinu puhul on füüsiliste vaevuste tagamaad tihti seotud emotsionaalse seisukorraga.

Jäär

Armastus. Südameasjades ei tasuks praegu suuri ja olulisi muutusi teha. Pigem jätka samamoodi kui seni. Kõik äkilised suunamuutused toovad kaasa soovimatu lõpptulemuse ning asjad võivad pöörduda hoopis sellises suunas, mida sa ei oota ega taha.

Küllus. Tööalaselt läheb eriti hästi ja edukalt kõigil neil, kes puutuvad kokku loominguga. Leiad kergesti inspiratsiooni ja sinu fantaasia töötab täistuuridel. Kui sinu töö ei ole kuigi loominguline, siis leia võimalus töövälisel ajal oma kunsti- ja vaimuanded valla päästa. Kui saad tegeleda tavapärasest teistmoodi asjadega, mõjub see positiivselt töövõimele ja -tahtele. Nüüd on hea aeg investeerida antiiki. Ka päranduse saamine on tõenäoline.

Tervis. Kui sinu tervis nõuab tähelepanu, siis peaksid praegu leidma endale arsti, tervendaja või terapeudi, kelles on palju tugevat ja hoolitsevat naisenergiat. Sa vajad toetust ja abi, et vabastada minevikust pärit haavad. Leia keegi, kelle abiga suudad andestada ja vabaks anda. See mõjub sulle tervendavalt ja annab võimaluse uueks alguseks.

Sõnn

Armastus. Enne kui saad leida rahu, õnne ja stabiilsuse suhtes, pead sa leidma selle iseendas. Mõtle järele, kas tunned, et sa pole piisav või ehk tunned end milleski süüdi. Kui soovid, et sinu armusuhe toimiks harmooniliselt ning et suudaksid pakkuda õrnust, armastust ja hoolt, pead kõigepealt endale andestama ja endasse armastusega suhtuma. Alles siis saad sa tervendada oma suhet või leida partneri, kes saab pakkuda sulle tõelist õnne.

Küllus. Töö pakub stabiilset ja turvalist õhkkonda, mille peale võid kindel olla. Isegi kui kõik tööülesanded ei ole alati meeldivad, tunned ikkagi, et võid suures plaanis oma olukorraga rahul olla. Sel kuul võid saada ka põnevaid pakkumisi nii uute tööülesannete kui ka lausa töökohavahetuse osas. Rahaasjades võiksid praegu olla julge ning küsida palgalisa, kui tunned, et väärid seda.

Tervis. Enesetunne saab olema hea, kui ise enda eest teadlikult hoolt kannad. Kõige olulisem on mitte ennast petta, et üks või teine kahjulik harjumus pikas plaanis sinu tervist ei ohusta. Kui teed väikeseid muutusi, võid oma tervisega igati rahul olla.

Kaksikud

Armastus. Armastuses ootab sind suurepärane aeg. Suhtes olles naudid partneriga koos oldavat aega ning sinu võime kaaslast mõista on suurem kui kunagi varem. See ei tähenda, et peaksid end ohverdama või oma vajadusi maha suruma, lihtsalt teie omavaheline klapp on juba loomulikult väga hea. Kui oled vallaline, tasub endast n-ö märku anda - käi väljas, suhtle sõpradega ja ole aktiivne. Nüüd on hea võimalus kohtuda mõne huvipakkuva inimesega.

Küllus. Töö osas tasub end nüüd häälestada faasile, kus asjade areng ja kasv on mõneti aeglustunud või kerkivad esile ootamatud takistused. Kannatlik meel on siinkohal parim, mida saad teha. Kui hakkad tagant utsitama asju, mis pole veel edasiliikumiseks küpsed, võid ainult loomulikke protsesse häirida. Rahaasjades katsu veidi säästa või nutikalt investeerida.

Tervis. Usu, et sul on õigus heale tervisele ja enesetundele, ning jälgi, mis sinu kehaga toimub. Kord ja distsipliin mõjuvad praegu väga hästi. Näiteks kui sul on mõni tervisemure, siis jälgi oma sümptomeid, kirjuta need vajadusel üles ning pane tähele, kuidas mõni ravim, teraapia või ravimeetod mõjub. Nii saad teada, mis on sulle parim ja mis pigem ei sobi.

Vähk

Armastus. Südameasjade osas pead nüüd vaatama üle, millised sihid ja eesmärgid sa oled endale püstitanud. Kui oled eesmärgiks võtnud saavutada midagi täiesti ebareaalset, siis pole mõtet imestada, miks sa end õnneliku ja rahulolevana ei tunne. Katsu olla realist ja leia õnne sellest, mis sul olemas on. Kui aga tunned, et olemasolev rõõmu ei tee, siis on võib-olla kätte jõudnud aeg oma elus midagi muuta.

Küllus. Töö osas otsid nüüd aktiivselt võimalusi edasi liikumiseks. Sul on palju energiat, häid ideid ja teotahet ning soovid seda kõike rakendada selleks, et saavutada edu enda poolt valitud valdkonnas. Katsu vältida pealiskaudsust, süvene detailidesse ja näe ka varjatud märke. Nii saad kindel olla, et kiires edasiliikumises ei jää midagi kahe silma vahele.

Tervis. Olulist rolli mängib see, kas saad oma tundeid ja mõtteid täielikult ja siiralt väljendada. Kui sa tunned pidevalt, et sul on peal piirangud ning pead järgima mingit distsipliini, siis võivad allasurutud emotsioonid hakata kehale halvasti mõjuma.

Lõvi

Armastus. Südameasjade osas on ees ajad, mis tõotavad tuua põnevust ja vaheldust. Kui oled suhtes, avaneb sul võimalus õppida tundma oma partneri varjatud külgi. Kas need on pigem positiivsed või mitte, seda näitab aeg. Kui oled vallaline, saad tuttavaks inimesega, kes sulle meeldib. Sinupoolse tõsisema huvi korral võib sellest ajapikku välja kasvada püsisuhe.

Küllus. Töö osas pead nüüd olema väga realistlike sihtidega. Oled küll täis hakkamist ja teotahet, kuid kui su eesmärgid ei ole adekvaatselt püstitatud, siis raiskad vaid oma kallist aega ja energiat. Kui aga plaanid on paigas ja tegutsemine kaardistatud, suudad korda saata lausa ulmelisi tegusid. Rahaasjad peaksid samuti hästi liikuma ning pakkuma majanduslikku kindlustunnet.

Tervis. Enda heaolu eest hoolitsemisel on nüüd oluline see, et oskaksid ja suudaksid lahti lasta sinu jaoks ebasoodsatest harjumustest, samuti põhjendamatutest hirmudest ja sõltuvustest, mis su kehale ja meelele hal-vasti mõjuvad. Liigu võimalikult palju looduses, igasugune keskkonnavahetus mõjub väga hästi.

Neitsi

Armastus. Suhete vallas on sinu teele saadetud keegi eriline inimene, kellega sind seovad lisaks külgetõmbele ka ühised huvid. Sulle on antud kõik võimalused, et see suhe panna enda jaoks täiuslikult tööle. Sul on olemas nii sisemised kui välimised "tööriistad", mida kasutades saad luua unistuste suhte, mis teeks sind õnnelikuks ja muudaks su elu päikseliseks.

Küllus. Tööasjades tasub nüüd olla lausa punktuaalne. Pingelised ja plahvatusohtlikud hetked on kerged tekkima ning neid on kindlasti parem vältida, kui hiljem proovida tulekahju kustutada. Kui suudad hoida kõik kenasti kontrolli all, elad praeguse perioodi üle ning võid tulevikku silmas pidades lausa plusspunkte teenida.

Tervis. Enda heaolu eest hoolitsemisel tasub nüüd tähelepanelikult intuitsiooni kuulata. Kui sulle ikka tundub, et midagi on korrast ära, siis pane endale arsti või terapeudi juurde aeg kirja. Pole mõtet kodus oodata, et äkki mured lihtsalt mööduvad. Haara kohe härjal sarvist ning saad teada, kas muretsemiseks ongi üldse põhjust.

Kaalud

Armastus. Suhete osas ootavad sind nüüd ees kiired arengud. Asjad võivad sinu jaoks üleöö muutuda, mis tähendab seda, et pead vajadusel uute oludega kohanema. Katsu võimaluse korral aeg maha võtta, et näha suuremat pilti ja mõista, mis tegelikult toimub. Võib juhtuda, et pead kokku puutuma ka rivaalidega. Jää alati iseendaks ja ära mine mängudega kaasa.

Küllus. Tööasjad laabuvad nüüd eriti hästi tänu headele inimsuhetele. Töökaaslaste toetus ja abi lasevad sul kiirelt ja tõhusalt edasi liikuda. Samuti võid saada heade sõprade või tuttavate kaudu põnevaid tööpakkumisi, mis lasevad sul oma oskusi edukalt rakendada. Rahaasjade osas peaksid vaatama, kuidas vähendada mittevajalikke väljaminekuid. Sul on nii mõnigi koht, kust saad pisut kulusid kokku tõmmata.

Tervis. Sinu enesetunne peaks olema üsna hea, kuid see ei tähenda, et peaksid enda eest hoolitsemise tagaplaanile jätma. Praegu on just suurepärane aeg tegeleda ennetusega. Kõik see, mis on hea tervise ja enesetunde alustaladeks, tuleks ette võtta. Hea oleks kasutada looduslikke teraapiaid ja kohalikke ravimtaimi.

Skorpion

Armastus. Südameasjades on sinu jaoks nüüd olulised püsiväärtused. Sa ei lase end tõmmata tühistesse nääklemistesse ega lasku armukadedusse, keskendud vaid sellele, mis on tõeliselt tähtis. Kui oled vallaline, siis köidavad sind inimesed, kes suudavad pakkuda stabiilsust, turvatunnet ja aastatega omandatud kogemusi. Pealiskaudsed armuseiklused ei köida sind sugugi ning sa ei raiska oma aega üheöösuhetele.

Küllus. Tööasjades pead olema tähelepanelik, sest võivad tekkida kolleegide- ja äripartneritevahelised vääritimõistmised. Samuti võivad nüüd tavalisest kergemini tekkida apsakad, mis võivad tekitada palju pahandust. Katsu olla oma mõtetega selle juures, mida teed. Mida keskendunum ja eesmärgile pühendunum sa oled, seda lihtsamini tööasjad laabuvad.

Tervis. Tervise seisukohalt on oluline see, et märkaksid hetki, kus keha nõuab, et võtaksid aja maha. Liigne toimetamine ja igapäevaelu rassimine võivad sind panna igati rakkesse ning võid lausa unustada puhkuse. Võta endale hetki, kus saad täielikult lõõgastuda. See on oluline mitte ainult füüsilise tervise seisukohalt, vaid ka meelerahu ja vaimse tasakaalu vaatenurgast.

Ambur

Armastus. Südameasjade osas tuleb see kuu õnnelik. Nüüd ei ole suhted pelgalt rõõmu ja seiklusi pakkuvad, vaid saad kogeda tõeliselt tugevaid tundeid, mis puudutavad sügavamaid hingetasandeid. Kui oled vallaline, siis on tõenäoline kohata hingesugulast.

Küllus.Tööalaseltoled nüüd eriliselt võimekas. Suudad töötada kiiresti ja tõhusalt ning samal ajal toodad ka suures koguses uusi säravaid ideid, mida soovid lähitulevikus ellu viia. Võid mingil hetkel tunda, et vajad abilist või assistenti, sest nii suudaksid olla veelgi tõhusam.

Tervis. Nüüd pead oma keha eest teadlikumalt hoolitsema. Sinu jaoks on äärmiselt oluline, et saaksid nautida elumõnusid ning sinna alla kuuluvad ka mõned mitte nii tervislikud tegevused. Katsu vaadata suuremat pilti ja näha, millest peaksid oma elus loobuma ja mida lisaks tegema, et saavutada füüsiline heaolu.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid