Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Kaksikute juhtplaneet Merkuur siseneb Veevalaja märki, mis paneb selle sodiaagimärgi esindaja seadma endale uusi eesmärke ning kontakti otsima ja tutvuma uute inimestega. Sel aastal on Kaksikute elus algamas just suhete osas uus peatükk, mis laseb ellu saabuda südant täitval armastusel. Tähed soosivad lisaks erutavatele tutvumistele ning romantilistele õhtutele ka pikaajalise suhte loomist, mis peab vastu ajaproovile ning võib olla alguseks lausa elu armastusele.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Lõvide jaoks on aasta 2021 suurepärane selleks, et luua pikaajalisi suhteid nii eraelu kui ka töö osas. Aasta algus peaks tooma suure portsu värsket energiat ja tegutsemistahet, mis avaldub paljudel selles, et lõpetatakse mittetoimivad ja vinduvad suhted selleks, et alustada puhtalt lehelt. See annab võimaluse ilma mineviku taaka kaasa vedamata avada oma süda ja lubada sisse suurel ja võimsal tundel.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Aasta alguses toovad planeetide liikumised Skorpioni jaoks kaasa põneva ja võiks lausa öelda, et maagilise aja. Nüüd julgevad Skorpionid veelgi enam keskenduda sellele, mis neile meeldib, mida nad soovivad ja vajavad. See aasta toob endaga aja, mil muudetakse sügavamaks ja lähedasemaks juba olemasolev püsisuhe või luuakse uus suhe, mis saab olema pikaajaline ja suure tähendusega.

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Kaljukitsede jaoks oli eelmine aasta suhete osas üsna murranguline ja kohati ka emotsionaalselt raske. Seda kergemini võib nüüd hingata, sest aastal 2021 peaksid Kaksikud suutma olla avatumad ning see võimaldab neil kogeda suuremat intiimsust ja lähedust. Südameasjade osas võib käesolev aasta olla nende jaoks lausa justkui uuestisünni aeg. Julgetakse lubada oma südamesse suuremaid tundeid ning see võib olla aluseks pikaajalisele suhtele.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid