Nüüd tõusevad meie teadvusse mälestused ja kogemused möödunud aastast, et saaksid vaadelda ja teadvustada kui palju on aastaga muutunud su elu, sa ise, su tõekspidamised ja prioriteedid. Kui pead päevikut, siis on nüüd hea mõte seda tagasivaatavalt lehitseda ja kogetu üle mõtiskleda.

Möödunud 2020. aasta ei olnud sugugi raisatud aasta, vaid aeg ärkamiseks, tuues suure murrangu ning võimaluse hakata oma väärtushinnanguid ümber korraldama ja asju uutmoodi nägema. Kõike õpitut on nüüd aeg hakata tasapisi kasutama, rakendama ja oma igapäevaellu integreerima. Uuelt pinnalt tehtud taotlused, võetud suunad ja külvatud seemned saavad selle kuuloomise energiates tubli kasvuhoo sisse.

Olnu on läinud ja tagasi see enam ei tule, seepärast suuna nüüd kogu tähelepanu sellele, kuidas ja kuhu tahad edasi liikuda. Kaljukitsel on suurepärane võime luua kindlaid ja vastupidavaid struktuure arvestades suuremat tervikut ja selle kuuloomise ajal aitavad need energiad meil oma edasise elu planeerimisele ja projekteerimisele konstruktiivselt ja selge pilguga läheneda.

Samuti aitab Kaljukits meil selle kuuloomise ajal tasakaalu ja maandust saavutada ja hoida, sest sel ajal on õhus ka murranguid, šokeerivaid uudiseid ja turbulentsi ning rahutust tekitavat energiat. Ka Emake Maa võib üllatada mõne tugeva ilmastikunähtusega. Soov vabaneda oma aja ära elanust, valest ja disharmoonilisest võib kasvada lausa plahvatuslikuks, seepärast tasub olla tähelepanelik oma reageerimiste ja väljendamistega, et vabastava kasu asemel ei sünniks kahju endale ega teistele.

On eriti oluline hoolitseda teadlikult enda maandatuse ja sisemise tasakaalu eest, võtta igapäevaselt aega olla omaette enese keskmes ja vaikuses. Vaikus ja loodus ongi sellisel intensiivsel ajal parimateks tasakaalustajateks. Kaljukitse maandav mõju loob hea võimaluse ühenduse loomiseks meie koduplaneediga, esivanemate ja juurtega nii isiklikus kui ka üldisemas plaanis. Kasuta kindlasti võimalust viibida võimalikult palju looduses ja tunnetada oma sidet looduselementide ning Maa energiatega. Tunneta Maad oma jalge all ja turvatunnet ning tuge, mida Ta meile lakkamatult pakub, see võib nüüd tuua enam teadmisi, taipamisi ja selgust kui oodata oskaksidki.

Selle kuuloomise ajal avalduvad Kaljukitse parimad omadused, muuhulgas võime kitsastest ja keerulistest olukordadest võitjana välja tulla ning ületada uskumatuid takistusi. Oma võimega ka püstloodis kaljudel uskumatult pisikesi pindu kasutades ikkagi ringi liikuda ja vajadusel kasvõi puu otsa ronida, juhib Kaljukits tähelepanu sellele, et kui tahe on kindel ja siht selge, on kõik takistused ületatavad. Selle kuuloomise energia suunab meid teadvustama, et sarnane võimekus peitub tegelikult meis kõigis ja on aeg see endas aktiveerida. Ükskõik, milliseid väljakutseid elu sulle toob, sa saad kindlasti hakkama, kui sa nii otsustad.

Ühtlasi tuletab kuuloomise energia ka meelde, et alati on võimalik uute asjadega alustada või uuesti proovida, eriti, kui midagi eelmisesel katsel plaanipäraselt ei läinud. Mis valesti, see uuesti. Võimalik, et koged nüüd ootamatut enesekindluse ja selguse puhangut, mis võimaldab teha raskeid otsuseid ja näha ootamatuid võimalusi oma sihi poole liikumiseks. See on suurepärane aeg seada sihte käesolevaks aastaks, tunnetada oma praegust positsiooni ja suunata oma pilk ning taotlused tuleviku loomisele.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid