Jaanuar toob endaga suure hulga värsket energiat, mida peaksid tundma juba alates üsna kuu algusest. Praegu tasub hakata oma eesmärkide ja unistuste suunas liikuma, sest sinus on palju sisemist jõudu ja tarkust, mille saad rakendada oma soovide elluviimise teenistusse.

Armastuse ja suhete osas tasub olla aus ja sirgjooneline. Ära etenda kedagi, kes sa tegelikult ei ole. Järgi oma hinge ja emotsioone. See annab nii võimaluse kasvamiseks ja arenemiseks kui ka enda kõrvale õige inimese leidmiseks. Mida enam sa tunned iseennast, seda parema suhte saad ka endale luua. Ära lase oma standardeid alla, isegi kui see tähendab mõnda aega üksinduses olemist. Olles teadlik iseendast ning omades realistlikku vaadet inimestele ja ümbritsevale, suudad sa tõmmata endale ligi suhte, mis täiendab sind ning pakub võimalust üheskoos tervikuks saada.

Töö- ja rahaasjade osas tasub jätkata sama taktikaga, mida oled siiani kasutanud. Mingeid suuri uuendusi ette võtta ei tasu, samuti väldi investeeringuid ja hasartmänge. Positiivse üllatusena võid saada mõne ootamatu sissetuleku osaliseks, mis aitab pisut parandada sinu majanduslikku olukorda.

Tervise eest hoolitsed kõige paremini siis, kui hakkad oma keha vajadusi märkama ja soove kuulama. Sulle antakse iga hetk teada, kas sa vajad näiteks puhkust, rohkem vedelikku või vitamiine. Õpi olema rohkem kohal ja märkama. Ole enda vastu leebe ja proovi suurendada eneseusku- ja kindlust. Mida enam sa ennast tunned ja endast teadlik oled, seda lihtsamini õpid märkama seda, mida sa tegelikult vajad. Hea oleks tegeleda ka negatiivsete emotsioonidega ja neist neist vabanema õppida. Mida vähem sa kanad endas pingeid ja hirmu, seda rahulikum, lõgastunum ja tervem on sinu keha. Oma menüüsse tasub lisada looduslikke antibiootikume, juua turgutavaid taimeteesid ja kakaod ning kindlasti ei tasu unustada igapäevase liikumise tähtsust.


Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Armastus.
Kui oled hetkel suhtes, siis nüüd on oodata omavahelise mõistmise ja läbisaamise paranemist. Suhe tõuseb justkui uuele tasandile nii vaimses kui füüsilises mõttes. Kui sa oled alles vaba ja otsid armastust, siis tasub hoolega suhelda, väljas käia või kasutada kasvõi interneti kohtingusüsteemi. Kui soovid kohata kedagi erilist, pead andma saatusele võimaluse, läbi mille see inimene sinu ellu jõuab.

Küllus.
Tööasjad ei liigu nii kiiresti ega sujuvalt, nagu sa loodad. Ette tuleb ootamatuid takistusi või viivitusi. Samas ise ei saa sa otseselt midagi teha, et asju kiiremini liikuma saada. See periood tuleb lihtsalt üle elada. Raha-asjades tuleb nüüd rakendada külgetõmbeseadust - anna välja, mõtle positiivselt ja ära liigselt muretse. Nii lükkad rahavood taas liikuma.

Tervis.
Enesetunne peaks olema igati hea, sest sa oled enda eest korralikult hoolitsenud. Sa tead, mida su hing ja keha vajavad selleks, et laitmatult toimida. Peaksid jätkama samas vaimus, kuid hoidma meeles, et kõiges on oluline mõõdukus. Ära pinguta üle ega end liigselt piira, ka vaheldust ja pisut väljateenitud logelemist mõjub hästi.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Armastus. Sinu ellu võib ilmuda mõni vana austaja või endine kallim, kes soovib suhet üles soojendada või jätkata sealt, kus teie lugu pooleli jäi. Võid sellest küll olla meelitatud, kuid mõtle hästi järele, enne kui mõne otsustava sammu teed. Kas see on ikka just see, mida sa soovid. Ilmselt oli see inimene jäänud sinu minevikku siiski mingi põhjusega.

Küllus. Tööasjade osas tunned väsimust, tüdimust või lihtsalt rahulolematust, kuna sinu ootused ei ole täitunud. Praegu on hea aeg panna paika uued sihid ja plaanid, et saaksid hakata tegutsema selle nimel, mida sa soovid saavutada. Tegutse alles siis, kui on kindel, et muutused toovad sulle loodetud rahulolu ja tulu. Raha ei ole küll elus peamine, kuid samas ei tasu end ka mõtlematult keerukasse olukorda seada.

Tervis. Nüüd pead olema tähelepanelik oma teadlike ja alateadlike käitumiste ja emotsioonide suhtes. Ära suru oma tundeid alla ega eita neid. Leia võimalus igapäevaselt teha enda heaks midagi, mis sind rahustab, tasakaalustab ja toob tagasi oma keskmesse. Räägi oma mõtetest ja tunnetest kellegagi, kes sind mõistab ja oskab aidata. See võib olla nii lähedane, pereliige kui mõni sõber.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Armastus. Sel kuul kipub tööelu sinu armusuhet segama hakkama. Isegi kui sul on palju teha ning oled tavaliselt rohkem elu majandusliku poolega hõivatud, katsu leida endale aega, et teadlikult ja täielikult kohal olles tegeleda iseenda ja oma partneri vajadustega. Kui sa ei suuda enam meenutada, millal viimati kallimaga romantilise õhtu veetsid, siis on aeg seda kiiremas korras parandada.

Küllus. Mõtled üsna palju tööasjadele ning kohati kipud ka neis olukordades, kus peaksid mõtetega hoopis mujal olema, tegelema oma töö ja raha puudutavate küsimustega. Ära lase tööasjadel üle pea kasvada ja hõivata sinu elus kõige olulisemat kohta. Töö ja raha on kahtlemata olulised, kuid see on siiski vaid üks osa elust. Raha osas on nüüd võimalikud ootamatud sissetulekud - võid saada väärtusliku kingituse, võita loteriiga või saada preemiat.

Tervis. Öeldakse, et armastus parandab kõik haavad. Praegu ongi sinu jaoks kõige olulisem see, et sinu tunnete karikas oleks täis ja sa tunneksid ennast õnnelikuna. Luba endale piisavalt puhkust, positiivseid emotsioone, siirast rõõmu, armastuse tunnet. Just head mõtted ja tunded tervendavad sind ning annavad lisajõudu, et igapäevaelu virvarriga hakkama saada.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Armastus. Peresuhted ja armuasjad peaksid olema üsna heas tasakaalus. Oskad jagada omalt poolt piisavalt armastust ja tähelepanu ning lubad ka oma partneril end poputada. Kui sa ei ole veel suhtes, on praegu võimalus, et kohtud inimesega, kes on rõõmsameelne, heatahtlik ja lahke. See kohtumine leiab aset tänu ühistele tuttavatele või töökaaslastele. Seega, kui oled vallaline, siis võta kõik küllakutsed ja pakkumised toredaks ajaveetmiseks vastu.

Küllus. Tööalaselt peaksid nüüd hakkama ilmutama sinu panustamise tulemused. Sa oled teinud õigeid otsuseid ja näinud piisavalt vaeva ning peaksid endaga üsna rahul olema. See toob kaasa ka hea sissetuleku, mis laseb sul veidi säästa nendeks aegadeks, kui majanduslikult nii hästi ei lähe või tekib mõni ootamatu väljaminek.

Tervis. Sind kimbutab stress. Muretsed liigselt ja vaevad oma pead asjadega, mille muutmine ei ole kuidagi sinu võimuses. Õpi lõõgastuma. Sinu jaoks on väga oluline, et lubaksid endale küllaldaselt puhkust. Kipud pahatihti end viimse piirini piitsutama, kuna soovid igal alal parimaid tulemusi. Keskendu sellele, mis on hästi, ümbritse end positiivsete inimestega ja tegele motiveeriva enesesisendusega. Ehk tee iga päev midagi selle heaks, et end rahulikuna tunda.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Armastus. Südameasjades ootab sind ees veidi konfliktsem periood. Nüüd kerkivad üles teemad, mis on jäänud selgeks rääkimata ja mille osas on juba varasemalt pinged õhus olnud. Luba oma partneril kõik hingelt ära rääkida ja oska kuulata, nii võid saada teada nii mõndagi uut ning see paneb sind ehk ka suhte valupunktidele hoopis uue nurga alt vaatama.

Küllus. Tööasjad toimivad täpselt nii hästi, kui palju oled ise nõus panustama. Sa oled üsna suure tahtejõuga ning kohusetundlik, seega võid oodata häid tulemusi. Hea aeg on ka kokkuvõtete tegemiseks. Vaata üle, mis läks hästi ja millega sa rahul oled ning mida võiks teistmoodi teha või muuta.

Tervis. Praegu tasub olla hoolikas ja tähelepanelik oma keha ja meele heaolu osas. Kõik see, mida teed, mõjutab sind. Seega tasub jälgida nii oma mõtteid ja käitumist kui ka seda, mida sa sööd-jood ning kui palju endale puhkust annad.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Armastus. Sel kuul võivad sind üllatada austajad, kelle olemasolust sul aimugi polnud. See toob kaasa nii meeldivaid emotsioone kui ka valiku küsimuse. Kui oled paarisuhtes, siis tasub endale selgeks teha, kellega ja miks sa soovid koos olla. Kui sinu suhe toimib, ära lase end eksitada välistest teguritest, vaid suuna kogu oma armastus ja tähelepanu kallile kaasale.

Küllus. Tööd ja rahaasju silmas pidades saad nüüd mõne põneva pakkumise, mis toob vaheldust igapäevasesse töörutiini või võimaldab lausa liikuda enda jaoks sobivama ja huvipakkuvama ametikoha suunas. Rahaasjus peaksid saama samuti pisut kergemini hingata. Peagi jõuab sinuni kas lisaraha või tekib suurepärane teenimisvõimalus.

Tervis. Tundub, et sinu elus toimuvad arengud ja muutused on kaasa toonud füüsilise ja vaimse stressi ja väsimuse. Oled ehk liiga vähe maganud ja ebakorrapäraselt toitunud? Katsu enda jaoks mingi toimiv režiim paika panna, su keha ja meel lausa vajavad seda.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Armastus. Armastuse osas peaksid alustama praegu sellest, et vaatad endasse ja teadvustad, kui palju sa ise ennast armastad. Sa ei saa oodata, et keegi tuleb ja teeb su n-ö korda või toob sinu ellu õnne. Kui oled ise rahulolev ja oma eluga harmoonias, saab sinu partner sind lihtsalt täiendada ning koos sinuga kasvada ja areneda.

Küllus. Tööalaselt peaksid nüüd enda jaoks hästi selgeks tegema, millised on sinu eesmärgid ning miks sa midagi teed. Võib-olla tunned end rahuolematuna, kuid põhjus on hoopis selles, et sa ei tea isegi täpselt, mida sa tegelikult tahad. Raha osas tasub nüüd olla kokkuhoidlik. Vaata, kus saad kulusid kokku tõmmata - ehk saad mõne liisingulepingu lõpetada või tarbetu eseme maha müüa.

Tervis. Enesetunne peaks olema üsna hea ning puudu ei tohiks olla ka optimismist ja inspiratsioonist. Teed plaane, kuidas oma keha ja meele eest paremini hoolt kanda, liigud rohkem ning ka toiduvalikuid teed oma tervist silmas pidades.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Armastus. Südameasjade osas ootab sind ees lausa maagiline aeg. Tunned, et oled oma seksuaalsuse ja südamega heas kontaktis ning selle pinnalt suudad ellu tõmmata nii romantikat, kirge kui ka lihtsalt südant toitvat hoolivat ja õrna armastuse energiat. Kasuta praegust aega, et oma suhteid parandada ja uuele sügavamale tasandile viia.

Küllus. Tööalaselt ootab sind ees suuremat sorti muutus. Võid vahetada töökohta, võtta puhkust või olla lihtsalt oma mõtetega täiesti muude teemade juures. Kui soovid oma tööelu muuta ise aktiivselt tegutsedes, siis selleks on praegu suurepärane aeg. Haara võimalustest kinni ja liigu uutele jahimaadele.

Tervis. Nüüd ei tohi sa muutustele vastu sõdida. Mida paindlikum oled ning mida lihtsamini suudad muutustega kohaneda, seda parem saab olema sinu vaimne ja füüsiline tervis. Mida enam sa millegi vastu oled ning mida rohkem millestki keeldud või midagi tõrjud, seda enam terviseprobleeme sind kimbutama tuleb. Hoia meel avatud ja ole valmis eluga kaasa liikuma!

Neitsi (24. august - 23. september)

Armastus. Sinu armuelus toimuvad muutused. Ei saa öelda, et need kõik sind just rõõmsaks teevad, kuid hea uudis on see, et lõpptulemusena liigud õnnelikuma suhte poole. Kui suudad valulikud sõlmpunktid lahendada ning arusaamatused selgeks rääkida, saad rahuliku südamega jagada armastust ning tunda sügavat rõõmu siira ja ausa suhte üle.

Küllus. Töö- ja rahaasjades tuleb ette keerukaid olukordi, mille pead suutma ennekõike iseenda jaoks ära lahendada. Igas töös esineb pingelisi hetki, kuid oluline on, et suudaksid hoida töö- ja eraelu lahus. Ära võta päeva pingeid ja muresid koju kaasa. Rahaasjade osas tasub nüüd olla kokkuhoidlik, sest vanast ajast on jäänud mõned võlad, mis tuleb ära tasuda.

Tervis. Praegu vajad sa kõige enam rahu, puhkust ja teraapiaid, mis lõõgastavad ja turgutavad. Luba endale piisavalt palju und ja viibimist looduses. Just meelerahu on kõige olulisem, mis tagab sinu keha tervise heaolu.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Armastus. Kui sa soovid, et sinu armuelu õitseks ning suhe partneriga oleks harmooniline, kirglik ja rahuldust pakkuv, tuleb sul olla parim versioon iseendast. Paku oma kallimale kõike seda, mida isegi sooviksid saada. Alusta sellest, et jagad armastust ja hellust. See toob kuhjaga tagasi häid emotsioone, rõõmu ja tänutunnet.

Küllus. Tööasjades on näha väga positiivseid arenguid. Sa oled oma oskustega silma jäänud ning see annab sulle võimaluse ka tulevikus oma teadmisi rakendada just sellel alal, mis sulle huvitav tundub. Eriti hästi läheb neil, kes tegelevad millegi loomingulisega. Kirjanikel, kunstnikel, käsitöölistel ja leiutajatel inspiratsioonist juba puudu ei tule. Kuna töö osas on asjad hästi, siis saad ka loodetud tulu ning see võimaldab end majanduslikult kindlalt tunda.

Tervis. Sa pead enda vastu hästi leebe ja hooliv olema. Ei maksa end tagant sundida ega üleliigselt muretseda. Peaksid leidma viisi, kuidas olla rahulik ka keerulistel hetkedel. Just sisemine tasakaal on see, mille arendamisse peaksid panustama.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Armastus. Kui oled kindlas suhtes, siis tasub nüüd teha kokkuvõtteid, mis on hästi ja mida võiks teistmoodi teha või parandada. On hea aeg unistamiseks ja plaanide tegemiseks. Olgu selleks siis perelisa planeerimine, pulmaplaanid või üheskoos veedetud romantiline nädalalõpp. Just koos veedetud kvaliteetaeg suurendab teie omavahelist klappi ja armastust. Kui oled vallaline ja alles ootad armastust oma ellu, siis võib sind üllatada mõni vana kallim või austaja, kes taas silmapiirile ilmub.

Küllus. Võid avastada enda töös uusi tahke või leiad oma oskuste rakendamiseks lausa uue väljundi. Kui oled soovinud töökohta vahetada, siis nüüd on selleks sobiv aeg. Soovid panna end proovile ja võtta vastu uusi väljakutseid. Tunned, et vajad oma ellu midagi, mis sinu tööellu taas põnevust tooks. Rahaliste väljaminekute osas võiksid hoida pigem madalat profiili ning võimaluse korral hoopis tuleviku tarbeks koguda.

Tervis. Selleks et enesetunne oleks hea ja tervis korras, pead laskma minna kõigel vanal, mida sa ikka veel oma hinges hoiad. Lase minna pettumustundel, häbil, kurbusel ja teistel negatiivsetel emotsioonidel, mille koht on minevikus, kuid mida sa mingil põhjusel ikka veel kaasas kannad.

Ambur (23. november - 21. detsember)

Armastus. Peaksid oma südameasjad nüüd taas esiplaanile seadma. Elu maised teemad, töö- ja rahaasjad on sinu fookuse endale tõmmanud ning oled armastuse emotsioonil lasknud pisut jaheneda. Võta teadlikult käsile oma südame avamine ja toitmine. Mida õnnelikum sa oled ja mida rohkem on sinu elus armastust, seda paremini laabub ka kõik muu, millega tegeled.

Küllus. Töö- ja rahaasjade osas ootab sind ees suuremat sorti uuendus. Võib-olla pead harjuma uue töökorraldusega või vahetad lausa ametit. See nõuab küll esialgu harjumist ja kohanemist, kuid pikemas plaanis avab sinu jaoks uued uksed, tutvused ja võimalused oma unistustele lähemale liikuda.

Tervis. Pead enda eest nüüd väga tähelepanelikult hoolitsema. Tervisemured võivad kergesti tekkida, kui sa ei jälgi, kui palju ja mida sa sööd, kui palju magad ja värskes õhus liigud. Samuti pead hoolt kandma oma meele eest. Just rahu ja stressivaba olemine hoiavad su tervise korras.

Põnevat jaanuarikuud!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid