2021. aasta jaanuar on täis muutuste energiat, mis on uus, avatud, avar ja vahel ka kummaline. Samas palju on ka sellist, millega Sa pole harjunud. Jaanuaris eksisteerivad veel 2020. aasta energiad. Kohe, alates 01.01.21. ei hakka toimuma muutused, vaid aasta energiate muutus toimub umbes kuu keskel. Kuid igapäeva tegevusesse ja hallidesse päevadesse hiilib sisse jaanuari erk elegantsus. Paljud meist tahaksid, et jaanuar oleks kui ümberlaadimine, et toimuks midagi ilusat ja seda ka juhtub. Erksus ja elegantsus kõiges annab endast märku. Jaanuar hakkab pöördumatult meid välja viima vanadest seisunditest, tekib midagi uut, millele pöörad tähelepanu ja mis teeb Sind julgemaks ja otsustusvõimeliseks.

2021. aastal hakkame rohkem kogema väljumist vanadest reeglitest, traditsioonidest, sihtidest ja siseneme uude kvantreaaalsusesse. Selle korda on keeruline esialgu mõista ning võib tekkida ebaselgus. Toimub see, mis muudab kõike vana ja seda, mis tundus stabiilsena. Jaanuaris võid tunda enda sees pidulikku seisundit, mis võib tunduda sulle kummalisena. Tegelikult see on Sinu enda sisemine protest selle vastu, mis toimub, Sa ei soovi rohkem sellega haakuda, Hing nõuab midagi muud ja Sa tunned, et oled valmis lendama kõrguses. See on ka hea aeg, et lubada enda elus muutustel juhtuda ja toimuda. Me oleme valmis aktsepteerima. Me oleme valmis olema võlurid ja loojad. Kõik, mis on olnud meis välja lülitatud 2020. aastal, lülitub taas sisse ka see, mida Sa enda kohta pole teadnud, aga mis on olnud alati Sinu sees. Kõik see hakkab tasapisi nüüd taas tulema Sinu ellu.

Mingit kiirustamist aasta alguses ei toimu, kuid võib miski juhtuda, mis veebruaris paneb Sind muutma oma plaane ja huvisid. Soovid muuta suunda, teha muutuseid vastavalt avanenud olukordadele ja vabaneda kõigest vanast, mida Sa rohkem ei vaja. Soovid teha oma ellu ruumi, realiseerida oma andeid, kasutades selleks oma aega ja energiat. Kui tekib soov askeldada ja kiirustada, siis seda ei tasu siiski teha. Jaanuar sobib rohkem selleks, et vaadata kõike teise vaatenurga alt. Selleks pead võib olla tooma endast välja midagi sellist, mida oled varjanud ja alles nüüd tunnetad selle väärtust.

Uudised jõuavad Sinuni ise ja nendes on midagi sellist, mida ei saa märkamatuks jätta, sest hakkab toimuma midagi erilist ja kummalist. Kõige parem selles kõiges on lõõgastuda ja võtta kõik vastu nii nagu on. Kõik võib toimuda nagu iseenesest, kuid ei tasu sellega võidelda või osutada vastupanu. Muretsemine ja närveerimine ei muuda midagi. Kui Sa oled stressis, siis jaanuarikuus on võimalik rahulikult kõike lahendada, kui sa oskad lõõgastuda ja olla rahulikus rõõmu seisundis. Tuleb õppida tegutsema rahulikult ilma pingeta, see on aasta 2021 ülesanne. Kui me oskame lõõgastuda, siis keha täitub energiaga ja me saame efektiivselt teha seda, mis on vajalik.

Soovin Sulle edu uueks aastaks, pane kirja kõik oma soovid, kirjuta julgelt ja lennuka fantaasiaga enda soovid terveks aastaks. Kirjuta, kuhu Sa soovid suunduda ja pürgida, kuhu poole Sind tõmbab. Usu endasse ja sellesse, mida Sa soovid. See, millest me unistame juba kuulubki meile. Me oleme valmis selleks, et elada nii, kuidas tahame, muidu poleks tekkinud mõtteid, mis on sellega seotud.

Kui keegi ei usu Sinu võimeid, oskusi või tegevusi ja plaane, ära solvu, sest iga inimene on oma arengu tasemel.

Me oleme sisenenud Õhu stiihia ajastusse ja me ei pea enam nii palju pingutama ning pidevalt midagi saavutama. Kõik on kergem ja liikuv kui õhk. Pole vaja olla pidevas pinges, vastupidi, nüüd tuleb lõõgastuda ja rahulikult liikuda edasi. Edu Sulle!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid