Nad valivad hoolikalt, enne kui end kellelegi pühenduvad või kehaliselt kingivad. Jälgivad pigem mehe käitumist ja tegusid sõnade asemel, et kindlaks teha, kas mehe külgetõmme on ajendatud vaid füüsilisest külgetõmbest või lisaks sellele ka mitmetasandilisemast klapist väärtushinnangute, intelligentsi ja ellusuhtumise pinnal. Nad ei kuluta ennast ja ei jaga enda energiat vasakule-paremale lihtsalt selleks, et end tahetuna tunda. Sest nad mõistavad, et nende naiselik olemus ei vaja meeleheitlikku tunnustust välispidiselt, vaid on väärtus ja hinnaline juba iseeneses. See on nende initsiatsiooniriitus enda tulevasele partnerile. Ja kui mõni seelikukütt pärast kolme seksita deiti enda tahte seda naist vallutada varna riputab, siis võib üsna enesekindlalt väita, et seda meest ei huvitanud tegelikkuses hingeline ja emotsionaalne side, vaid pigem robustselt väljendudes kotid sappa, täke vööle kirja ja au revoir.

Jumalannad on selliste meeste faasi juba ammu ületanud ja jätavad kahetsemata sisemiste poisikeste liivakastis mängimise nende naiste pärusmaaks, kes endiselt ihalevad pealiskaudsuse ja enesekulutamise õppetunde.

Nende enesearmastus väljendub tugevalt ka sõprade, sõbrannade ja lähikondlaste valikus. Neid ei huvita kuulujutud, teiste tagarääkimine või naisteajakirjade odavad artiklid. Nad on enda elust välja lõiganud kõik manipulaatorid, erinevad füüsilised või verbaalsed vägivaldurid, sõltlased või nõrga vaimse ja emotsionaalse tasakaaluga indiviidid, sest nad mõistavad, et sellistele usaldust kinkida on sama tark ja viljakas kui hasartmängusõltlasele kasiino ees sada eurot kinkida ja paluda see targalt investeerida.

Nende elu on suunatud enesearengule ja sisemise rikkuse kasvatamisele. Nutiseadmeid kasutavad nad suhtlemiseks päris inimestega, mitte klaasistunud ilmel tundide viisi aja surnuks löömiseks. See viimane tegevus tapab loovuse ja programmeerib meid süstemaatiliselt võrdlema teiste ideaalset näivust enda reaalsusega, mille tulemuseks on harva sügav õnnetunne või mõni muu positiivne emotsioon.

Selles valguses võiks kokkuvõtlikult ja lihtsustatult öelda nii. "Mees saab kergekäeliselt võtta ainult naist, kes end ise nii võtab. Ja mees saab armastada naist ainult sel määral, mil mees ennast armastab." Sellepärast oleks tark olla partneri valikul rohkem kui hoolikas. Kui peaksin nimetama olulisima, mida jumalannad mulle elus on õpetanud, siis see on lihtne - sigade ette pole mõtet pärle loopida.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid