Praegu tuleb Maale nii palju uusi, teistsuguse sagedusega energiaid, et tundlikumates inimestes võib see tekitada reaktsiooni: ma ei tea, mis see on, ma ei taha seda. Reaktsioon võib avalduda näiteks oksendamises või muidu kehvas enesetundes. Oksendamisel on alati tähendus, et "ma ei taha seda". Lihtsalt me ei pruugi osata seda alati tähele panna, et keha protestib uute energiate vastu.

Hommikuti tasub oma energiapunktid lahti kopsida. Kui oled oma haigusest teadlik, näiteks madal vererõhk, saad energiapunktide aktiveerimise kaudu enda enesetunnet positiivselt mõjutada.

Meie tervist mõjutavad väga individuaalselt nii kuufaasid kui päikeseenergia aktiivsus. Kuu mõjutab vett meie kehas ja toob pinnale teadvustamata tunded, nii et hakkad mõtlema, miks ma niimoodi mõtlen või tunnen. Isegi leinameeleolu võib üles tulla ja sa ei oska sellele justkui näilist põhjust anda, aga siis võidki endalt küsida: "Kas mu töö siin maa peal on juba tehtud?". See mõjub kuidagi kainestavalt ja aitab sellistest kuufaasidest tingitud raskemeelsetest meeleseisunditest üle saada.

Meie kõikides rakkudes, igas kui viimases, on kõikide planeetide retseptorid, mis võtavad vastu erinevate planeetide kiirgust. Kuidas planeedid seal paiknevad, sõltub igaühe isiklikust sünnikaardist. Isiklik kaart mõjutab vastavalt sellele, kas käivituvad positiivsed või negatiivsed nurgad. Näiteks kui kahe planeedi vahel on 90-kraadine nurk, ei lase see kunagi midagi ilma takistust ületamata kätte saada. Tuleb pingutada. Kui on 60-kraadine nurk, siis see tõukab ainult takka: tee-tee, me toetame sind ja lükkame tegutsema. Nii et planeedid mõjutavad meid nii positiivses kui negatiivses mõttes, aga see tähendab, et oleme ise sellise seisu endale valinud, soovime selliste energiatega proovida. Kõik tunded sinu sees on sinu väljakutsed. Kui näiteks inimene vihastub kergesti, on see tema väljakutse, kuidas viha energiaga toime tulla. Inimene kas pöörab viha enda vastu, hakates iseennast süüdistama "ma olen äpu, ma ei saa hakkama", või hakkab teisi süüdistama - "tema tegi, sellepärast olin sunnitud vihastama". Kõige mõistlikum oleks vaadelda viha kui tunnet, kindlasti end sellega mitte samastada ja siis see tunne ümber teha, kasutades lauset: "Praegu KOGEN ma viha tunnet". See aitab negatiivse võnkesageduse muundada neutraalseks.

Allikas: Mai-Agate Väljataga "Loomise õpetus 2", kirjastus Pilgrim