Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Sa koged aastal 2021 lausa imesid. Sinu õnn saab peituma pigem hinge puudutavates teemades. Sa hakkad väärtustama aina enam häid inimsuhteid, ausust, tasakaalukat elu ja harmooniat. Aasta keskel võid saada hea pakkumise, mis laseb sul oma rahaasjade või karjääri osas teha suurepärase hüppe edasi.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Sinu jaoks saab aasta 2021 olema täis armastust ja õnne peresuhetes. Sinu südameasjade osas hakkavad puhuma uued ja värsked tuuled, mis toovad rõõmu ja lasevad kõik minevikus toimunud kurvad ja pettumust toonud sündmused unustada. Ära ole tagasihoidlik, näita julgelt oma tundeid ja ole rohkem avatud.

Ambur (23. november - 21. detsember)

Sel aastal aitab sind üle igast keerukast olukorrast sinu optimistlik natuur ja positiivne ellusuhtumine. Suurepäraselt edenevad kodu ja perega seotud teemad. Suhted pereliikmetega paranevad ning tegeled oma elamistingimuste parandamisega. Tänu oma heale kohanemisvõimele, loogilisele mõtlemisele ja uudishimule satud kokku põnevate võimalustega, kuidas oma elu säravaks seikluseks muuta.

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Sulle tuleb õnne soovida, sest suudad aastal 2021 saavutada nii palju endale seotud eesmärke, et tundub justkui oled õnnetähe all sündinud. Ainus, mida pead varuma, on kannatus, sest õnn ei saabu õuele kõik korraga ja suure pauguga, vaid tasapisi aga kindlalt. Sinu ülesandeks on see lihtsalt ära tunda ja tänulik olla.

Allikas: Yearlyhoroscope.org

Kui soovid teada, mida sulle aasta 2021 toob igakuiselt, siis seda saad lugeda raamatust ALKEEMIA TAROSKOOP 2021. Taroskoop on saadaval kauplustes ja kirjastuse Pilgrim veebipoes.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid