Nädala kaartideks on tugevus ja karikate rüütel. On aeg keskenduda sellele, mida sa oma ellu soovid, mitte mõelda sellest, mida sa ei taha. Sinu võimuses on hoida oma mõtted positiivsusel ja tänulikkusel. Saad aidata nii iseenda kui oma lähedaste jaoks luua parema ja lootusrikkama tuleviku. Hoia oma meel rahulikuna ning pea alati meeles, et ühtegi head mõtet ei saa tekkida siis, kui sinu meeli valdavad hirm, kõhklused, kahtlustamine, kadedus või viha. Võta endale aega, et tunnetada ja vajadusel mediteerida. Kui tunned, et mõtted kipuvad ikka ja jälle teemadele, mis sind kahjustavad, siis katsu enda jaoks selgeks mõelda, kas oled enda poolt teinud kõik, et neid teemasid positiivselt või vähemalt neutraalselt lahendada ning kui oled tõesti andnud oma parima, siis lihtsalt mõista, et sinu võimuses ei ole olukorda parandada ning pidevalt muremõtetega oma meele vaevamine ei muuda midagi. Sel nädalal peaks meid kõiki ees ootama üks hea uudis, olgu selleks siis kohtumine kellegi kalli ja lähedasega või mõni rõõmusõnum, mida oled oodanud.

Suhete osas toob alanud nädal kaasa selginemist ja võimalust muuta oma südameasjade kulgu ladusamaks. Romantilisi suhteid silmas pidades tasuks tähelepanu pöörata just suhte füüsilisele poolele ja oma keha vajadustele. Leia võimalusi kallistada ja suudelda rohkem, jalutada käest kinni hoides, et luua tugevam side. Sõprussuhted ning suhted töökaaslastega või sugulastega paranevad, kui seda ise soovid. Sul on omalt poolt vastutus käituda nii nagu soovid, et sinuga käitutaks. Ei tasu olla allahetlik, kuid ometi ei tasu ka igast mõtlematust sõnast kinni haarata. Praegu peaks võtma oma motoks - "ela ise ja lase teistel ka elada".

Töö- ja rahaasjade osas tasub nüüd kogu jõud kokku võtta ja teha veel viimased pingutused enne aasta lõppu. Nüüd saad võimaluse oma tööasjade heaks midagi reaalselt ise ära teha. Sinu juurde võib saabuda abi või hea uudis sealt, kust sa seda oodata ei osanudki. Raha laenuks võtta praegu ei tasuks, sest selle tagasimaksmisega võib tulla raskusi.

Tervise osas peaksid keskenduma sellele, et kuulad hoolega oma vajadusi ning ei ignoreeri neid. Kui sul on tervisehädasid või kaebusi, siis pööra neile tähelepanu ja anna oma kehale võimalus terveneda, pakkudes endale kas puhkust, liikumist, tervislikku toitu või vastupidi hoopis paastu. Vajadusel käi arsti või mõne terapeudi juures, et oma muresid spetsialistiga arutada. Juba vanast ajast on teada - terves kehas, terve vaim. Inimene on üks tervik ning oluline on tunda end hästi nii vaimselt kui kehaliselt. Parim, mis mõlemat turgutab, on jalutuskäigud looduses.


Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku sauade kümme. Sinu õlgadel on suur koormus, mis võib tekitada või on juba tekitanud omajagu stressi ja ärevust. Sa pead endale teadlikult aega võtma, et puhata nii oma vaimu kui füüsist, sest edasi liikumiseks vajad sa tugev olemist, motivatsiooni ja tahet tegutseda. Luba lähedastel end aidata ja anna endale hõlpu.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala kaardiks on sauade kuus. Sinu elu hakkab liikuma paremuse suunas. Sind ootavad ees positiivsed uudised ning asjad laabuvad sinu poolt soovitud viisil. Kasuta praegust aega selleks, et nii töö- kui eraelus edasi liikuda. Nüüd on sulle abiks lisaks sinu enda teotahtele ja hingejõule ka universumi energiad.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku saatan. Sel nädalal tasub hoolikalt jälgida, et sinu moraalne tugevus ja veendumused ei laseks sul sattuda kiusatustesse, millele järgi andes võib sind hiljem tabada suur pettumus ja kahetsus. Sa tunned, et pole oma otsustes läbinisti vaba ja sõltumatu. See tunne on petlik, sest tegelikult oled ainult sina ise see, kes oma elu kulgu kontrollida ja suunata saab.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädalat iseloomustab müntide neli. Sinu eesmärgiks on tuua oma ellu stabiilsus, rahu ja kindlustunne. Selle saavutamiseks võid aga kippuda klammerduma, kuid tead ju isegi, et selline teguviis pakub vaid petlikku rahu. Peaksid leidma harmoonia ja tasakaalu iseenda seest, sest vaid nii oled tugev kõigi nende tormide vastu, mis sind muidu kõigutavad.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Nädala kaardiks on müntide rüütel. Oled nüüd valmis korralikult panustama, et saavutada endale seatud eesmärke. Suudad end sundida ületama suuri takistusi, kuid ära unusta, et hambad risti ainult tulemusele orienteerudes ei saa sa nautida teekonda selleni. Katsu olla pisut paindlikum ja leida viise, kuidas kogu protsessi ka nautida.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku surm. Nüüd on jõudnud sinu elus teatud olukorrad, suhted või teemad punkti, kus sul tuleb teha otsus edasise tuleviku osas. On võimalik, et sa kas reisid, kolid võid lausa vahetad töökohta. Igal juhul ei jää sinu ümbrus samaks, vaid sa puutud kokku enda jaoks uute oludega. See kõik ei tohiks sind aga hirmutada, sest tegemist on elu loomulike arenguprotsessidega.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade üheksa. Sinu elus on mingi ärevus ja mure. Ära lase sel üle pea kasvada, vaid katsu vaadata lähemalt, mis on selliste ebameeldivate tunnete põhjustajaks. Pea alati meeles, et sa ei saa küll kontrollida elu käike või teiste inimeste tegusid, kuid sul on alati võimalik valida, kuidas neile reageerid. Vaata üle oma suhtumine ja leia alati kõiges midagi positiivset.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaardiks on mõõkade neli. Nüüd saabub sinu ellu rahulikum aeg, kuid tundub justkui see puhkepaus oleks sulle peale sunnitud. Eemaldud oma aktiivsete tegutsemiste juurest ning pigem viibid omaette mõtiskledes ja jõudu kogudes. Katsu võtta antud olukorrast parim ja tööta oma emotsioonidega, et paremini iseennast tundma õppida.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab erak. Tegeled nüüd tavalisest rohkem oma sisemaailma ja hinge teemadega. Juurdled eksistentsialistlike teemade üle ning proovid leida oma tõde. Võid olla enesessetõmbunud ning tunned, kuidas suhtlemine ka oma pereliikmetega sind kohati väsitab.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade äss. Sinu teega ristub võimalus, mis nõuab sinult piisavalt julgust ja pealehakkamist, et see enda heaks tööle panna. Sul on palju tahtejõudu ja soovi korral suudad saavutada mida iganes. Ainus, mille pead endas taas leidma on motivatsioon. Kui oled millestki inspireeritud, siis ei suuda ükski jõud sind takistada.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab müntide kuninganna. Sinu elus liiguvad asjad hetkel edasi stabiilselt ja rahulikus tempos. Hea aeg on elu materiaalse poolega tegelemiseks ning püsiväärtuste loomiseks. Suhetes on samuti ootamas rahuldustpakkuv aeg - nüüd on õhus energiad, mis toidavad sensuaalsust, viljakust ja meelelisi naudinguid.

Ambur (23. november - 21. detsember)

Nädala kaardiks on müntide äss. Kandes endas viljakat maist energiat, soosib see nädal sind alustama uusi projekte, käivitama ettevõtmisi ja kasutama ära juhuseid, mida elu su teele saadab. Eelkõige jõuad edasi ja saavutad suurepäraseid tulemusi tänu oma praktilistele oskustele, suurele töövõimele ja keskendumisele just sellele, mis parasjagu käsil on.

Rõõmsat ja rahulikku nädalat!