Nädala kaartideks on karikate kolm ja saatan. Alanud nädal toob kaasa emotsionaalse aja, kus sinu elus kerkivad üles teemad, mis vahepeal on unustuse hõlma vajunud. Võid kohtuda mõne minevikust pärit inimesega, kes elustab vahepeal kaduma läinud tunded. Samuti võid kokku puutuda mingite tunnete või mõtetega, millest oled vahepeal kas üle olnud või siis need lihtsalt enda jaoks unustanud. Nüüd on aeg vaadata sügavamale, et näha kõige, mis sinu elus toimub, tõelist tähendust. Paljud asjad, mis esmapilgul tunduvad tähtsusetud kokkusattumused või tühised sündmused, omavad sinu eluteel siiski olulist rolli. Tihtipeale juhatavad just nö negatiivsed kogemused ehk olukorrad, kus asjad ei ole läinud nii nagu sa soovisid, sind millegi sellise juurde, mis annab sulle võimaluse näha asju hoopis uue nurga alt ning seeläbi kasvada, areneda ja õppida enda kohta midagi juurde. Paljud teemad, mis hetkel üles kerkivad, on just seotud vabanemisega. Olgu selleks, mille juurest edasi liigutakse mõni mõte, tunne, elusituatsioon või inimene. Kõige olulisem on, et mõistetaks - võti vabadusse on sinu enda käes. Otsi see võti üles ja kasuta seda. Vabasta ennast kõigest, millel on aeg sinu juurest edasi liikuda.

Suhete osas võivad tõstatuda teemad, mis on nö samad vanad valupunktid, mis alatasa ärritavad, vahel vähem, vahel rohkem. Igal juhul peaksid meeles pidama, et pingelises olukorras mõeldud mõtted ja välja öeldud sõnad ei ole need, mis sind tegelikult edasi viivad. Ning enamasti puudub neis ka sügavam tõde, kuna kõik see on tulnud alateadlike hirmude, ärrituse või tüdimuse pealt. Anna endale aega, enne kui võtad mingi seisukoha. Kui lähed arutama mõnda keerulist olukorda, siis pane see kasvõi enda jaoks kirja, kui tunned, et nii on kergem mitte pidepunkte kaotada.

Töö- ja rahaasjade olukord on endiselt keerukas. Lähiajal suuremat sorti muutusi paremuse poole ees ootamas ei ole, seetõttu peaks õppima hakkama saama ja elama päev korraga arvestades pingelist situatsiooni, mis üleüldiselt valitseb. Võib olla, et sul palutakse asuda teisele tööle või võtta enda tavakohustustest erinevaid ülesandeid enda kanda. Katsu selle kõige juures otsida võimalusi, kuidas ilma suuremaid kahjusid kannatamata hakkama saada. Oluline on inimestega suhtlemine, rääkimine, oma mure või probleemide jagamine. Nii on võimalik, et keegi, kes soovib ja saab aidata, kergendab olukorda.

Tervise osas tuleb praegu enda eest lausa igapäevaselt hoolitseda. Väga oluline on tegeleda enda vaimse ja emotsionaalse olukorraga. Ära jää üksi oma muredega. Praegu on oht ka sattuda erinevate sõltuvuste küüsi, alates ülesöömisest ja alkoholiga liialdamisest, kuni veel tõsisemate teemadeni. Ennast tuleb hoolega hoida. Leia iga päev midagi, mille üle rõõmustada ja tänulikkust tunda.


Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku mõõkade kuus. Oled nüüd leidnud endas sisemise jõu ning välised võimalused, et jätta selja taha oma aja ära elanud suhted võid ümbritsevad olud. Teed julgeid samme selleks, et edasi parema tuleviku suunas liikuda. Säilita optimism ja usk paremasse tulevikku, see aitab sul oma eesmärkidele keskenduda ja õigel rajal püsida.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala kaardiks on müntide paaž. On aeg selleks, et hakata ellu viima muutusi. Sa alustad midagi uut, mis viib sind pikas plaanis elus edasi, annab sulle kogemusi ja laseb sul õppida uusi asju. Pead küll oma mugavustsoonist välja astuma ja see ei ole kindlasti lihtne, kuid sinus on vajalikku sisemist tugevust ja meelekindlust.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku keisrinna. Teadvuse tasandil jõuavad sinu ellu nüüd uued teadmised ja ärkamised. Need võivad olla nii meeldivad kui ka esialgu segadust tekitavad, ent igal juhul on need lõppkokkuvõttes sinu meelt ja hinge avardavad. Puutud kokku küsimustega, mis näitavad sulle nii elu helget ja viljakat poolt, kui ka inimelu ajalikkust.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädalat iseloomustab mõõkade paaž. Sind ootavad ees uued väljakutsed, mis nõuavad täit tähelepanu, pühendumist ja mõtteselgust. Pead olema avatud selleks, et õppida uusi töövõtteid ning kohaneda uute ideede ja plaanidega, mis on sind ümbritsevatel kaaslastel. Võid teha ettevalmistusi ka lausa oma elu muutmiseks, uute projektide alustamiseks või hoopis õpingute jätkamiseks.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Nädala kaardiks on torn. Nüüd pead olema valmis äkilisteks muutusteks, mis kõigutavad sinu vaateid elule. Pead hakkama harjuma uute oludega, mis sinu ümber on ning kohanemine võtab sul pisut aega. Kui oskad säilitada rahu ning hinnata saabunut adekvaatselt, siis suudad sa võtta kujunenud olukorrast parima.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate kuninganna. Nüüd oled tugevas ühenduses oma sisemaailma, unistuste ja intuitsiooniga. Keskendud oma hinge ja meelt puudutavatele teemadele ning enese paremale tundmaõppimisele. Kuula julgelt oma südamehäält, see juhatab sind õiges suunas. Ära lase argimuredel seda häält summutada ning sind õigelt rajalt kallutada.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab päike. Sinu ees on avali võimalused, mis õige tegutsemise korral lasevad sul saavutada väga edukaid tulemusi elu erinevates valdkondades. Hoia siht silme ees ja võta end kokku, et panustada täiel rinnal sellesse, mis on sinu jaoks oluline - olgu selleks, töö, eraelu või hoopis õpingud.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaardiks on karikate kümme. Ees on ootamas aeg, kus eesmärgid ja unistused hakkavad tasapisi täituma. Eriti sobiv on periood pere, lähedaste ja sõpradega suhtlemiseks ning suhete parandamiseks. Suudad inimesi suurepäraselt mõista ning naudite vastastikku üksteise seltskonda. Ka romantika ja armastuse osas toob nädal häid uudiseid.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade kuninganna. Nüüd tuleb sul leida endas enesekindlus ja sisemine tugevus, kuna pead vastu seisma teemadele, mis nõuavad tarka tegutsemist. Sinus on piisavalt kõike seda, mis laseb sul saada edukaks igal alal, millele end pühendad, kuid tihtipeale ongi sinu probleem selles, et sa justkui ei tahaks täielikult ühele asjale panustada ega end seeläbi siduda.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müntide kaheksa. Esiplaanil saavad nüüd olema tööasjad ning elu majanduslikum ja maisem pool. Kui soovid saavutada häid tulemusi, siis pühendu oma ettevõttmistele täielikult ning otsi võimalusi oma teadmisi suurendada ja oskusi lihvida. Mida enam infot sa valdad, seda paremaid otsuseid suudad teha.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab kohtupäev. Nüüd on saabunud aeg vabastada end kõigest sellest, mis sind enam ei teeni. Kui sul on negatiivseid mõttemustreid, mõni halb harjumus, millest soovid vabaneda või sassis suhted, siis just nüüd on hea aeg, et nendega tegeleda. Samas, nüüd on ka see aeg, kus saad tunda karma tegutsemist. Kui oled olnud aus ja õiglane, siis on sul põhjust rõõmustamiseks. Kui aga oled teinud kellelegi ülekohut, siis võid saada ebaõnne osaliseks.

Ambur (23. november - 21. detsember)

Nädala kaardiks on sauade kolm. Sind ootavad ees seiklused ja põnevad võimalused avastada ümbritsevat maailma ja iseennast. Ära torma pea ees tundmatusse, vaid jälgi hoolikalt oma tundeid ja südamehäält. Liikudes oma hinge valitud rajal saad sa kogeda kõige uskumatumaid ja suurepärasemaid tundeid, mis viivad sind vaimses arengus edasi.

Rõõmsat ja rahulikku nädalat!