Praegu seda tuleb vaadata ringi ja iseendasse, mõista, aktsepteerida, võib olla veel aasta lõpuni jõuad midagi oma elus muuta ja ka reaalselt ära teha selleks, et edasi liikuda. Kõik saab alguse 30. novembril. See on emotsionaalne kuuvarjutuse periood, mis energeetiliselt aitab luua korda, seaduseid, lepinguid, ametialaseid selguseid, kontakte. Kõik nagu katsetatakse oma võimalusi iseseisvusele, muutustele ja uute variantide loomiseks.

Isiklikus elus pannakse proovile abielu ja peresuhted. Praegu lõppevad vanad suhted ja kontaktid ning formeeruvad uued. Kui sa sisemiselt tunned, et on tulnud aeg tegutseda, siis tegutse kohe praegu!

Psüühika varjutus on juba toimunud ja puudutab väga paljusid inimesi. Võib tekkida tunne, et sa takerdud oma mõtetes, plaanides ja tegevustes. Tekivad ebamäärased olukorrad ning sa ei oska valida inimeste ja asjade vahel, raskem on ka teha otsuseid, kuidas oma eluteed jätkata. Võivad avanda järsku mitme võimalused ja sa näed mitut variant, kuid vali esialgu üks ja ürita lõpetada. Vanad harjumused, sidemed ja toetuspunktid kaovad minevikku. Ürita tänulikkusega neist lahti lasta. Jäta endale vaid see, mida Sa reaalselt vajad siin ja praegu. Ära jää midagi taga nutma, samas ära ka sukeldu enda illusoorsete fantaasiatega täidetud tulevikku, tähtis on reaalsus ehk olemine siin ja praegu.

Vaata ringi, ära kiirusta ka siis. kui Sulle tundub, et teised jooksevad ja sekeldavad. On tähtis analüüsida ja tuleks teha enda jaoks selged järeldused. Tuleb selgeks teha oma plaanid ja eesmärgid, leida oma sihid, siis toimub ka üleminek rahulikult ja ilma energia kaotuseta.

Kahaneva Kuu perioodil on kasulik teha järeldusi ja korjata eelmiste aastate või kuude saaki. Ole tänulik saadud kogemuste eest, sõltuvustest ja kiindumustest vabanemise ning ka kaotuste eest. Tänulikkus vabastab Sind pingest, annab jõudu ja avab uued energeetilised võimalused, samuti taastab tervist. Ürita vältida konflikte ja mitte teha liigsed liigutusi. Muidu kõik lõpeb kiiresti ja Sa hakkad taas tundma ennast tühjana. Me elame ja ongi hea. Kõike muud saame muuta.

Päikesevarjutus algab 14.12 ja lõpetab varjutuste koridori. Aktuaalseks saab "õpetaja-õpilane" teema. Mida me oleme õppinud ja mida sellest eelmisest perioodist oleme saanud? Mida oled õppinud see võib luua raskuseid või vastupidi, aitab Sind. Varjutus annab võimaluse nullida kogu negatiivsust, ebaõiglust ja ebameeldivust selleks, et alustada kõike uuelt ja puhtalt lehelt. Kindlasti kasuta seda võimalust!

Praegused planetaarsed sündmused toovad meile uued energiad nii isiklikus kui sotsiaalses elus. Tasapisi lõpeb aasta 2020 ja koos sellega pikk periood, mis on kestnud 30 aastat. Me siseneme evolutsiooni uude tsüklisse. Igast inimesest sõltub, millise suunaga me liigume edasi ja samas kuhu liigub terve inimkond. Kasvab vabaduse vajadus, inimesed tahavad rohkem meelelahutusi, kuid tarbimise soov võib olla piiratud ressurssidega. Meid ootavad ees globaalsed muudatused, mida me praegu saame vaid endale ette kujutada. Juba praegu on mõistlik ennast muuta ja olla valmis uue ajastu tulekuks.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid