Nädala kaartideks on sauade äss ja õiglus. Nüüd tuleb märgata, mis sinu elus toimumas on, kus sa hetkel seisad ja millised emotsioonid sind valdavad. On hea aeg alustada puhtalt lehelt ja jätta minevik selja taha. Ära lase end kaasa haarata üles kerkida võivatest negatiivsetest emotsioonidest, vaid lähtu armastusest, hoolimisest ja mõistmisest.

Suhete osas on ees ootamas uued tutvused või juba olemasoleva armu-või sõbrasuhte liikumine uuele tasandile. Võid tunda, et soovid oma elus selgemaid ja tõesti vaid armastusest lähtuvaid valikuid teha ning seetõttu suudad olla leebem, mõistvam ja vajadusel ka andestavam. Praegu on oluline enda jaoks selgeks mõelda oma sõnade ja tegude algpõhjused ja tagamaad, enne kui teed mõne käigu, mis mõjutab nii sinu enda kui sind ümbritsevate inimeste elu.

Töö- ja rahaasjade osas peaksid suutma nüüd teha kaineid ja hästi läbimõeldud valikuid. On tõenäoline, et suudad nii mõndagi positiivset korda saata, kui ise endasse usud ning pühendunult panustad. Kuigi ümbritsev olukord ei ole hetkel kellelegi lihtne, on ometi võimalik teha muudatusi ja leida paindlikke lahendusi, kui vaid tõesti tahta. Kõige hullem on see, kui kaob lootus ja teotahe. Siis ei suudeta saavutada tulemusi ka ideaalsete tingimuste puhul. Seega, hoia oma meel võimalikult optimistlik ning ole paindlik.

Tervise osas tuleks praegu tähelepanu pöörata sellele, et ühegi tegevuse ega ettevõtmisega üle ei pingutataks. Isegi head asjad võivad tuua kaasa soovimatuid tagajärgi, kui nendega ei suudeta hoida mõistlikku tasakaalu. Praegu on ka väga oluline, et lubataks endal korralikult välja puhata. Piisavat ööund ei saa alahinnata ei vaimse ega füüsilise tervise osas. Kui tunned, et oled pinges, ei suuda keskenduda või lihtsalt väsimus ja stress tõstavad pead, siis leia endale ka päeva jooksul võimalus teha pisemaid pause, kus oled eemal telefonist ja arvutist või ka inimestest, olenevalt töö või suhtlemise iseloomust. Just puhkehetked, kus mõtled rahustavaid mõtteid, mitte ei ketra stressi ja ärevust tekitavaid tundeid edasi-tagasi, lubavad su meelel püsida ärksana ja tasakaalus.


Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku mõõkade rüütel. Nüüd on oluline hoida oma mõistus selge ja terav, et langetada õiglasi ja õigeid otsuseid. Võid kokku puutuda ka olukordadega, kus universum näitab sulle üsna üheselt, mis on õige tee ja mis mitte. Hoia oma meeled avatuna ja jälgi märke.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala kaardiks on karikate seitse. Praegu tasub olla väga tähelepanelik, ning mitte lasta end illusioonidest pimestada. Sul on mitmeid valikuid ja võid tunda end kohati üsna otsustusvõimetuna. Ära kiirusta, vaatle elu rahulikult, sest kõik see, mis peab sinuga jääma, see jääb. Kõik, mis aga kaob, see polnud sulle mõeldud.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku mõõdukus. Nüüd paneb elu sind olukorda, kus pead leidma tasakaalu ja harmoonia oma elu erinevate valdkondade vahel. Kui oled oma energiat panustanud ainud ühte kindlasse kohta ning jätnud kõik muu hooletusse või tahaplaanile, siis nüüd hakkavad kõik need teemad endast märku andma. Võta vajadusel aeg maha ja leia oma sisemine rahu. See on kõige algus.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädalat iseloomustab müntide kuninganna. Sind ootab ees üsna rahulik periood. Asjad liiguvad edasi stabiilselt ja rahulikus tempos. Hea aeg on elu materiaalse poolega tegelemiseks ning püsiväärtuste loomiseks. Suhetes on samuti ootamas rahuldustpakkuv aeg - nüüd on õhus energiad, mis toidavad sensuaalsust, viljakust ja meelelisi naudinguid.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Nädala kaardiks on müntide paaž. On aeg selleks, et hakata ellu viima muutusi. Sa alustad midagi uut, mis viib sind pikas plaanis elus edasi, annab sulle kogemusi ja laseb sul õppida uusi asju. Pead küll oma mugavustsoonist välja astuma ja see ei ole kindlasti lihtne, kuid sinus on vajalikku sisemist tugevust ja meelekindlust.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade kaks. Sinu ette on nüüd seatud erinevad võimalused, mille vahel pead langetama valiku. Selleks, et teha õigeid otsuseid, pead võtma kokku oma julguse ja sisemise jõu. Usu endasse ja kuula oma südant, siis saad ka liikuda selles suunas, mida sinu hing on sulle valinud.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide seitse. Sa oled teinud plaane ning asunud ka juba oma eesmärkide suunas tegutsema. Nüüd on aga käes aeg, kus pead ohjad oma käest mõneks ajaks ära andma ning lihtsalt elu usaldama. Ära kiirusta tagant loomulikke protsesse, anna asjadele aega, et täiustuda ja areneda, nii saavutad parimaid lõpptulemusi.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaardiks on karikate äss. Sind ootab ees aeg, mil oled suurepärases kontaktis oma sisemaailmaga ja suudad leida harmoonilise tasakaalu ja armastuse emotsiooni ka välisilmas. Tegeled armastuse teemadega, olgu selleks siis inimestevaheline armastus või sügav romantiline armastus. Igal juhul saad sa südantsoojendava kogemuse osaliseks.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab müntide neli. Sinu eesmärgiks on tuua oma ellu stabiilsus, rahu ja kindlustunne. Selle saavutamiseks võid aga kippuda klammerduma, kuid tead ju isegi, et selline teguviis pakub vaid petlikku rahu. Peaksid leidma harmoonia ja tasakaalu iseenda seest, sest vaid nii oled tugev kõigi nende tormide vastu, mis sind muidu kõigutavad.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade äss. Nüüd on saabunud aeg, kus suudad kõik sinu teele ette kerkivad probleemid selge ja terava mõistuse abil lahendada. Sul on võimalik murda end ka raskeimatest katsumustest läbi ning jõuda pinnale, kus saad end rahulikult ja kindlalt tunda. See kõik võib aga kaasa tuua ka suhete pingestumist.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab poodu. Sinu jaoks on nüüd asjad pea peale pööratud. Puutud kokku enda jaoks uudsete oludega ning see lööb sinu tavapärase elukorralduse sassi. Ära lange masendusse, sest tegelikult ei ole midagi hullu juhtunud. Anna endale aega kohaneda ja oska näha suuremat pilti, ning märkad, et paanikaks pole põhjust.

Ambur (23. november - 21. detsember)

Nädala kaardiks on sauade neli. Sind ootab ees väga hea nädal, kus tunned, et suudad nii mõndagi oma unistuste täitumise osas ära teha. Oled oma lähedastega ühel lainel ja just head inimsuhted on need, mis sind paljuski edasi aitavad. Suudad end tavapärasest rohkem avada ja julged näidata oma nõrkusi ja tugevusi. Just sinu siirus, avatus ja julgus on see, mis sel nädalal sind igal elualal kenasti edasi viib.

Rõõmsat ja rahulikku nädalat!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid