Kuid tegelikult inimesel puudub energeetika, soovid, huvi ja mõistmine, kuhu liikuda edasi. Selle põhjuseks võib olla see, et Sa oled harjunud pidevalt kiirustama ja oled kärsitu. Lisaks samas Sa pidevalt eitad midagi, oma elus. Sellistel juhtudel soovitan unistada suuremalt, olla järjekindel, tegutseda nii - oled mõelnud, siis tegutse, oled öelnud, siis kohe realiseeri. Mida Sa pidevalt ootad? Raha? Aega? Taevamannat? Ega Sa nõrguke pole. Õpi tundma mõnu toimuvatest protsessidest ja sellest, millega Sulle meeldib tegeleda. Vii kodust välja prügi, tee oma voodi korda, triigi oma asjad ära. Õpi ütlema "ei" kui see on vajalik. Ära räägi tühja juttu ja veeda vähem aega sotsiaalvõrgustikudes.

Ma tihti märkan õues, et inimene jalutab oma koeraga, aga nina on telefonis ja ei märka, mis toimub õues. Kui Sa pidevalt istud arvutis või oma telefonis, mitte töö pärast, vaid oma aja raiskamiseks, siis see räägib sellest, et oled madala sagedustega energiates, mis tegelikult hävitavad Sind.

Inimene, kellel puudub energia, on lausa nähtamatu, teda nagu pole olemas. Energiat ei jätku sellepärast, et inimene kiirustab pidevalt kuhugi, kahtleb ja tahab ruttu midagi saada. Siis ta pole võimeline elu nautima. Kui inimene pole kooskõlas endaga, siis ta igavleb ja tal puudub huvi, ta näeb mõtetust kõiges ja loob enda tänast päeva eilse negatiivsusega. Ja see kestab nii kaua kui inimene lõpetab askeldamise, kiirustamise, kahtlemise ja oma mõtetes istumise.

Võib ja saab lõõgastuda ja nautida igapäeva tegevust ning pole tähtis, mida ta teed, pesed hambaid, jood teed, pesed nõusid või lihtsalt jalutad õues. Naudi toimuvaid protsesse, unista suurelt, oska öelda "ei", ära kiirusta, liiguta ennast, tee sporti, luba endal elada ja mõne päeva pärast Sinu energia tõuseb, hakkavad tekkima sündmused ja olukorrad, mis toovad Sinu ellu head. Kõige tähtsam on, et sa oskaks valida endale kõige paremat, mitte negatiivsust ja samas ära tee samme, mis loovad Sulle enda hirme ja kahtluseid. Kui Sa mõtled loovalt ning naudid siin ja praegu toimuvaid protsesse, siis sa liigud järgmisele tasemele. Samas Sinu poole tõmbuvad ka inimesed, kes näevad Sinus positiivsust ja huvi elu suhtes ning siis sa saad olla see, kes tahad olla ja kes Sa praegu oled.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid