Mõtted on magnetilised ja neil on oma sagedus. Kui sa mõtled, siis need mõtted jõuavad Universumi ja tõmbavad ligi sarnaseid asju samal sagedusel. Kõik, mis on välja saadetud, naaseb algallikasse. Ja see algallikas oled Sina.

Kujuta seda ette nii: me saame aru, et teleülekandejaam saadab välja mingil sagedusel signaali, mis muudetakse sinu teleris piltideks. Enamik meist ei saa selle töö põhimõttest päris täpselt aru, aga me teame, et igal kanalil on oma sagedus, ja kui me häälestame vastuvõtja sellele sagedusele, siis me näeme oma teleris pilte. Me valime sageduse kanalit valides ja siis jõuavadki meieni pildid, mida kantakse üle sel kanalil. Kui me tahame näha teisi pilte, siis me vahetame kanalit ja häälestame teleri teisele sagedusele.

Sina oled aga inimülekandejaam ja palju võimsam kui ükskõik milline televiisor kogu maailmas. Sa oled kõige võimsam ülekandejaam kogu Universumis. Sinu ülekanne loob sinu elu ja loob ka kogu maailma. Sagedus, mida sa edastad, ulatub väljapoole linnu, riike, maailma. See kajastub üle kogu Universumi. Ja sina edastad seda sagedust oma mõtetega!

Pildid, mis sa oma mõtete ülekandejaamast saad, ei ole teleriekraanil sinu elutoas, need on pildid sinu elust! Sinu mõtted loovad sageduse ja tõmbavad ligi sarnaseid asju samal sagedusel ning saadavad need siis sulle sinu elu piltidena tagasi. Kui sa tahad oma elus midagi muuta, siis vaheta kanalit ja muuda sagedust - muutes oma mõtteid.

"Vaimse jõu vibratsioonid on kõige peenem ja seega võimsaim jõud, mis eksisteerib." Charles Haanel

Allikas: Rhonda Byrne "Saladus", kirjastus Pilgrim

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid