Praegu on ruum täidetud kõrgvibratsioonilise energiaga ja paljud võivad tunda ennast nagu maha surutult. Tegelikult me liigume energeetilise tormi keskele, mis algab aasta lõpus. Portaal 11.11 avab talviste energeetiliste allalaadimiste väravad. Laeb puhastav ja võimas energia, mis eemaldab Sinu teel kõik, mida Sa ei vaja ja nüüd on kergem leida teed oma tõelise MINA poole.

Negatiivsed sidemed, mis on imenud Sinust energiat, ebameeldivad asjad, mis samuti võtsid Sinult energiat, saavad tasapisi eemaldatud Sinu elust järgmise aasta jooksul. Kuid terve järgmine aasta möllab energeetiline puhastav torm! See torm on sarnane talvise tuulega. Me võime esialgu tunda külmalainet ja seejärel värskust, mida me kõik vajame uueks eluks. See muutuste tuul puhastab vajaliku ruumi selleks, et saaksid võtta vastu uut, mida Sa ootasid. See "uus" ei ole saanud varem tulla, sest polnud sellele vabastatud kohta. Kõik, mis toimus varem on vaid ettevalmistus. Meid on nagu ette valmistatud kui eriüksuse sõdureid raskemates tingimustes ja kiires tempos, sest see, mis hakkab toimuma edaspidi, vajab just sellist väljaõpet. Meist tahetakse teha orjad, tahetakse võtta ära meie valgust ja lõpetada meie seos Jumala teadvusega. Sõltub sellest, kas me ise valime valguse ja kelle poolel me valime olla.

Praegu seisab inimkond taas valiku ees, millist tulevikku me endale tahame. Ma ei taha levitada hirmu, ega midagi taolist, aga läbi allumise hirmutamisele me võime kaotada oma sidet Kõrgemate jõududega. Seda soovitakse selleks, et meid oleks kergem juhtida ning pärast täielikult hävitada meie vabat tahet ja Jumaliku allikat iga inimese sees. Loomulikult on igal inimesel oma arvamus ja oma valik. Seda tahavad teha meiega varjatud jõud. Kui me enam ei tunne seost Jumaliku teadvusega, me muutume biorobotiteks ilma südamešakrata selleks, et olla varjatud jõudude teenistuses.

See energeetiline torm on meile vajalik selleks, et lõpeks varjatud jõudude võim ja me liiguks viiendasse dimensiooni. See energeetiline torm aitab puhastada elu kõik keskkonnad, eriti need, kuhu on jäänud seiskunud ja blokeeritud energia, seal, kus on vajalikud muudatused.

Novembrikuus algavad muutuste tuuled. Me veel näeme palju erinevaid ilmnevaid fakte poliitikas, ühiskonnas, inimeste eraeludes. Kuid kõik see tõstab tõde pinnale, kõike, mis on olnud varjatud. Kõik mis puudutab Sinu isiklikku elu võta vastu rahulikult ja usaldusega, sest kõik toimub vaid Sinu hüvanguks. Lase lahti sellest, mis peab lahkuma, anna ära see ,millest tahad loobuda. Pane uks kinni selle taga, kes tahab lahkuda.