Igal naisel avalduvad individuaalsed märgid, kui ta kulminatsioonini jõuab. Kel tuleb tibutagi peale, kel lähevad nibud kikki, nägu õhetab või siis ei suudeta audiot "mute" peal hoida. Vaginaalsed kokkutõmbed on aga nagu aamen kirikus.

Ma nüüd ei tea, miks ma siia teemasse kiriku sisse tõin, aga igatahes see armas naine ei teadnud bluffides, et ma olen siiski üsna oskuslik pokkerimängija. Vaatasin teda pärast seksi muigega ja ütlesin pehmelt,et minuga pole orgasmi teeselda vaja. See on okei, kui vahel nauditakse lihtsalt kirglikku protsessi ilma kõrgpunktita.

Suur osa naisi ei koge vaginaalset orgasmi enne teatud iga üldse ja mõni ei koge kunagi. Seega, isegi kui naine vähemalt pooltel kordadel orgasmi saab, on tegu praktiliselt lotovõiduga. Sestap soovitan naistel orgasmi mitte kunagi teeselda. Miks? Sest mõnel nisanäpul või vähem võimekal mehel tekib põhjendamatult liiga kõrge enesehinnang ja ta panustab veel vähem naise seksuaalsesse heaollu. Las mehed teenivad komplimendi naise orgasmi näol ise ära. Udu ajades panete mehe vähem pingutama, jääte ise orgasmita ja üleüldine meeste oskuste kvaliteet käib alla.

Mõistan, et osa naisi valib teesklemise sellepärast, et nii saab ebameeldiva või tüütu kohustusega varem õhtale. Aga kui olukord on juba selline, siis tekib põhjendatud küsimus, miks olla koos mehega, keda sa suure tõenäosusega enam ei armasta ja kellega seksimise asemel valiksid parema meelega päeva üksikvangistust.

Suurim kingitus meie eksistentsile siin mõnusal keerleval maamunal on vaba tahe. Võiks seda siis kasutada ja mitte valida kannatust, kui seks oma mehega peaks seda olema. Kui aga kehva üheööarmukese juurest tahate varakult jalga lasta, siis teeselge kasvõi nii meisterlikult, et saaksite selle eest Oscari, kui mõni kaamera toas oleks.

Allikas: Margus Vaher "Aga miks mehed sellised on?"