1979. aasta sügisel töötasin ma telejaamas CBS Denveris Colorado osariigis. Sõitsime oma meeskonnaga Dulce'isse New Mexico osariigis, kus rantšoomanik Manuel Gomez oli avastanud, et tema loomi on moondatud. Kõik moondamised toimusid ühe aasta jooksul, kõikidel surnud loomadel puudusid verejäljed ja enamiku ümber puudusid ka jalajäljed. Kuid mõne looma juures põllul avastati kummalisi ümmargusi jälgi, mis nägid välja, justkui oleks kaht golfipalli korduvalt paralleelselt mulla sisse maha visatud. Dulce'i piirkonna põliselanikud, Jicarilla apatšid, näitasid näpuga taeva poole ja ütlesid, et tegu on "täherahvaga", meie esivanematega, et nemad on need, kes loomi moondavad. Samal ajal kuulsin ma esimest korda, et kusagil Dulce'i kandis asuvat tohutud maa-alused baasid, kus hallid tulnukad (hallid) viivad läbi geneetilisi katseid ja uuringuid.

Siriuse müsteerium

Kolm aastat varem, aastal 1976, avaldas hommikumaade kultuuri ja sanskriti keele uurija Robert K. G. Temple oma tänaseks klassikaks saanud raamatu "The Sirius Mystery" (Siriuse müsteerium), mis esitas küsimuse, kas Maad on külastanud intelligentsed olendid planeedilt, mis asub Siriuse tähesüsteemis? Sirius on kaks korda massiivsem, kui on meie Päike, ja asub vaid 8,6 valgusaasta kaugusel Maast, olles seega kõige eredam täht meie öötaevas. Tema nimi pärineb kreekakeelsest sõnast "seirios", mis tähendab kumama või hõõguma.

Temple rääkis Prantsuse antropoloogide tööst, kes olid aastatel 1915-1930 elanud Lääne-Aafrikas, Dogani hõimude juures, kellel olid joonised Siriusest. Siriuse kõrval oli ka teine täht, mis oli küll väike, kuid väga raske ja valget värvi, moodustades seega kaksiktähe süsteemi. Doganid väitsid, et see väiksem täht on Maalt silmaga nähtav, kui ta tiirleb ümber Siriuse, milleks kulub 50 aastat. Nad lisasid, et jumalad, kes olid nad loonud, pärinesid samuti Siriuselt. Täpselt 50-aastase elliptilise orbiidiga Siriuse kaaslane avastati 1862. aastal USA-s Massachusettsis.

Ma ei osanud arvatagi, et aastal 2014 ilmub välja sõjaväelasest vilepuhuja, kes viib kokku tähed Sirius A ja B teise kaksiktähe Zeta Reticuli 1 ja 2-ga, kui mõlemast kaksiktähesüsteemist toimus humanoidide väljaränne Marsile meie tähesüsteemis, millele järgnes veel üks paaniline migreerumine, seekord planeedile Maa. Või et esialgne rass Zeta Reticulist või Siriuselt B hakkas Maa keskkonda kujundama oma planeedi sarnaseks ja Maa-pealset elu geneetiliselt muutma. Ja et need esivanemad ongi Mesopotaamiast teadaolevad annunakid. Annunakid lõid kaks erinevat tulnukahübriidi - ühe pikka kasvu, kahvatu naha ja heledate silmadega; teise lühema, halli naha ja tumedate silmadega, millel on vertikaalsed pupillid nagu kassil.

Need pikemad, heledanahalised hübriidid hakkasid manipuleerima juba arenevate hübriidide DNA-ga, et luua püsti liikuvad primaadid, kes nende jaoks Maa peal tööd teeksid. Neid hakkasid valitsema hallid hübriidid, kes määrati tööle maa-alustesse koobastesse Ducle'is.

See on lühike kokkuvõte sellest, mida rääkis USA õhuvägede eruleitnantkolonel UFO-uurijale Anthony Sanchezile antud intervjuus 8. jaanuaril 2010. Peale seda nõustus kolonel tegema kaks valedetektori testi, läbides mõlemad edukalt. 2011. aastal avalikustas Sanchez koloneli paljastused kõmulises raamatus "UFO Highway: The Dulce Interview - Human Origins - The HAARP and Blue Beam Connection" (UFO maantee: Ducle'i intervjuu; inimeste päritolu; HAARPi ja Sinise Kiire seosed).

Enamus inimesi suhtub sellesse kui muinasjuttu, teisi võib jahmatada sõjaväeohvitseri kogutud faktide hulk. Sanchezi jaoks sai kõik aga alguse 2006. aastal:

"2006.-2007. aastatel töötasin suures arvutifirmas Silicon Valleys, minu vastutada oli üle 300 serveri haldamine. Ma huvitusin UFO-fenomenist ja pidasin selleteemalist blogi. Minuga võttis ühendust üks mees, kes uuris minult kõikvõimalikke asju UFO-de kohta ja peagi taipasin, et see mees teab ise midagi enamat. Sain teada, et ta töötas Moffet Federali Airfieldil (sõjaväelennujaam Kalifornias). Kuid ühel päeval ta lihtsalt haihtus. Sain teada, et ta oli sõjaväest deserteerunud ja ka seda, et ta oli esinenud valenime all. Ta põgenes võimude eest, jättes pooleli oma salajased projektid töö juures. Sain sellest kõigest täpsemalt teada aasta hiljem, kui me lõpuks kohtusime.

Kuidas te saite aasta hiljem kohtuda, kui tema varjas ennast sõjaväe eest?

Ta võttis minuga ise telefonitsi ühendust ja põhjendas, miks ta põgeneb. Ma mõistsin, et tema elus toimub midagi äärmiselt tõsist ja et ta tahab sellest just mulle rääkida. See kõik oli seotud ühe relvasüsteemiga, mis sisaldas tulnukate tehnoloogia koostisosi ja ka võimalikke tulnukaid endid.

Mis relvasüsteemiga oli tegu ja millised osad täpsemalt pärinesid tulnukatelt?

Ta ütles, et projekt, mille kallal ta töötas, kandis nime LEONID (Low Earth Orbit Nanosatellite Interceptor Defense). Kõige intrigeerivamad minu jaoks olid nanosatelliidid, mis liiguvad parvedes ja suudavad end ise korda teha, kui midagi katki peaks minema. Nende koostisosad sisaldavad tehisintellekti. Need satelliidid varustavad madalal maa orbiidil liikuvatele droonidele telemeetriat nagu juhiste süsteemi (guidance system). Mõned aastad tagasi saatis Boeing 287 päevaks orbiidile mehitamata kosmoselaeva X-37, mille programmi sisu oli salastatud. Minu teada viidi X-37B-ga orbiidile need samad nanosatelliidid, mis sisaldavad tulnukate tehnoloogiat.

Kui suured need on?

Need nanosatelliidid on umbes poole Rubiku kuubiku suurused ehk 3,8cm x 3,8cm. See tulnukate tehnoloogia on stealth-mikrokiud / süstikhübriid, mille pardal on laseriga juhitav relvasüsteem.

Mille jaoks see relvasüsteem mõeldud on? Kes on oletatav vaenlane?

See ongi asja juures kõige huvitavam, sest kolonel ütles mulle, et need (nanosatelliidid tulnukate tehnoloogiaga) on mõeldud tulistama asjade pihta, mis tulevad kosmosest.

Kas ta täpsustas ka seda, kes on see sihtmärk, mis kosmosest tuleb?

Jah! Tema täpsed sõnad olid: "Meie planeedil on tulnukad, kes teevad hiinlastega salajast koostööd. Ja tulemas on kosmosesõda." USA on palganud terve meeskonna erinevaid tarnijaid, kes arendavad tehnoloogiaid tulevaseks kosmosesõjaks.

Millised näevad välja need tulnukad, kes hiinlastega kokku mängivad?

Nad näevad välja täpselt nagu meie.

Mis mõttes?

Nad on tulnukate ja inimeste hübriidid, kes elavad meie seas. Kunagi eksisteeris grupp, keda nimetiti "Eelkäijateks", kes tulid meie Päikesesüsteemi. Nad asusid elama Marsile, seniks kui seal toimus mingi katastroof. Nad olid sunnitud minema maa alla, kus nad elasid tuhandeid aastaid, peale mida nad tulid Maa peale. Kuid Maa ei sobinud nende geneetikaga, seetõttu hakkasid nad ise oma geneetikat muutma ja lõpuks aretasid nad välja enda järeltulijad (Mesopotaamia annunakid), kes tulid Maa keskkonnaga toime.

Aja jooksul olid need järeltulijad sunnitud end ristama inimestega. Need tulnuka ja inimeste hübriidid eksisteerivad meie seas tänaseni. Nad kannavad endas geneetilist komponenti, mis kinnitab nende tulnuka-päritolu. Kõikidel inimestel ei ole seda tulnuka algallikat.

See võib tekitada veidi segadust, sest kõik kaasaja inimesed on geneetiliselt modifitseeritud (juba arenevate primaatide DNA-ga on manipuleeritud, kuid mitte tingimata loodud hübriide tulnukate geenidega). Selline informatsioon anti mulle. Sellepärast me näeme lausa hüppelist arengut meie evolutsioonis, kui võrrelda meid teiste loomadega siin planeedil. Umbes 250 000 aastat tagasi muudeti meid geneetiliselt, et me suudaksime sirgelt käia kahel jalal, olla intelligentsed ja teha tööd nende tulnukate jaoks. Enne seda ei olnud me võimelised tööd tegema. Need annunakid lõid ka veel eraldi teenrite rassi - hallid ehk Igigid.

See tulnuk-inimhübriidide grupp, kellest ma räägin, on otsesed annunakide järeltulijad, kelle omakorda lõid Eelkäijad. Umbes 250 000 aastat tagasi surid Eelkäijad ja annunakid välja ning nende hübriididest järeltulijad, keda kolonel nimetas Austra Albus-rassiks, hakkasid Maa peal arenema. Inimesi muudeti geneetiliselt ja nad hakkasid teenindama nii halle kui ka annunakide järeltulijaid (Austra-Albus).

Kuidas defineeriti Austra-Albuseid füüsiliselt?

Nemad olid esimesed Annunaki inimhübriidid, kuid Eelkäijad ei soovinud esialgu neid hübriide sugugi luua. Kui Eelkäijad hakkasid modifitseerima omaenda geneetilist kooslust, et nende järeltulijad saaksid Maa keskkonnas toime tulla, siis neil ei olnud kavas ristata end inimestega ega laenata ka inimestelt DNA-d. Alles palju aega hiljem, kui Annunakide järeltulijad endiselt välja surid, mõisteti, et nad peavad liitma inimeste geneetilise komponendi oma enda genoomi, et nad ise ellu jääksid. Ja need inimesed ongi tänapäeval tulnuk-inimhübriidid. Nemad on Annunakide järeltulijad ehk Austra-Albused.

Millised nad välja näevad?

Nad näevad välja täpselt samasugused nagu sina ja mina. Ainus erinevus on selles, et nad kannavad endas geneetilist koodi, mis näitab nende tulnuka-päritolu. Ja nad on äärmiselt ettevaatlikud, et mitte oma vereliini inimestega segada. Neil on väga ranged protokollid, kuidas nad sigida tohivad.

Kas me räägime kuninglikest perekondadest ja vereliinidest?

Absoluutselt! Kuninglikest vereliinidest ja eliidi vereliinidest.

Kas neil on ka spetsiifilisi füüsilisi tunnusjooni?

Minu teada mitte. Nad on väga edukalt siginenud kõikjale üle planeedi. On nii hiinlasi, ladinaameeriklasi kui ka eurooplasi, kes kuuluvad rangelt kontrollitud vereliinidesse. Nad kuuluvad erinevatesse gruppidesse nagu salaühingud ja illuminaadid.

Kui Austra Albus on meie seas ja nad omavad mitte-inimgeene, siis miks me näeme siin planeedil nii palju hävingut sõdade ja vägivalla kaudu? Mis on siin toimumas tegelikult, kui väidetavalt on hallid seda kõike koordineerimas ja Austra Albus omab lisaks kõigele ka kõrgemat geneetilist kooslust?

See kõik toimib kastisüsteemina. Rikkuritest eliitseltskond, kes pärinevad tulnuk-inimhübriidi sugupuust, on pikalt manipuleerinud sündmustega siin planeedil ning just seetõttu oleme me praegu sellises olukorras. Me näeme pealt ühiskonna ja keskkonna hävingut. See kõik on sihilik. Selle grupi eesmärk on vähendada rahvastik 500 miljoni inimeseni.

Esialgu pidid hallid inimesi koordineerima, kuid tänaseks on olukord vastupidine. Need inimesed, kes teevad tulnukatega koostööd, koordineerivad ise halle. See kõik toimub Dulce'i baasides.

Seega, meie sõjatööstus, sõjavägi ise ja valitsus teevad hallidega koostööd. Sealt pärinebki meie ülikõrgelt arenenud tehnoloogia.

Kas sa tead, kui suured on need maa-alused baasid Dulce'is New Mexicos?

Tegemist on mitmetasandilise baasiga, mille pindala on üle saja tuhande ruutmeetri.

Mis põhjustel moondatakse kariloomi (cattle mudilation)?

See on nende toit. Nad võtavad loomade rinnanäärmetest valke. Hallid on loonud spetsiifilise imetaja, kes toodab saasteainete vaba valku, mida nemad tarbivad söögina. Need väljalõiked kontsentreeritakse pulbriks, mis segatakse lehmapiimaga. Nad on loonud hulga valke tootvaid loomi, et nad ise saaksid elus püsida.

Mis põhjuselt toimuvad inimröövid, mis tunduvad keskenduvat konkreetsetele vereliinidele?

Austra Albus vajab puhast verd naistelt ja näärmete eritisi modernsetelt inimestelt. Need võetakse konkreetse sugupuu inimestelt, mis on sihilikult nende (Austra Albus) loodud. See aitab neil säilitada võimet vastu pidada Maa keskkonnas. Modernse inimese käbinäärme ja ajuripatsi eritis toimib kui tugev narkootikum, mis aitab neil (Austra Albus) vaimselt stabiilseks jääda Maa keskkonnas.

Seega, loomad ja Homo Sapiensid on justkui ravim tulnukatest hallidele ja Austra Albuse vereliinidele?

Täpselt nii! Selleks, et säilitada geneetilist liini, mitte nahavärvi - sellel pole mingit pistmist välimusega.

Allikas: Telegram.ee

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid