Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Sa ei lase inimesi väga lihtsalt ligi, sest sa ei usalda tegelikult kedagi täielikult. See aga ei lase sul oma rõõme ja muresid jagada ning teiste arvamusi või vaatenurki teada saada. See, et sa ennast ei ava, paneb sind tundma, et oled ümbritsevatest sõtumatu. Teisalt, see võib kaasa tuua ka üksindustunde. Keegi ei jõua teha lõputuid pingutusi selleks, et sinu usaldust võita ja sulle ligi pääseda. Kui õpiksid end pisut avama ning ei kardaks haigetsaamist, siis oleks sinu elu kindlasti lihtsam.
Kalad (19. veeb - 20. märts)

Sinu mõistus töötab pidevalt täistuuridel. Mõtled alatasa pingsalt elu erinevatele valdkondadele ja üritad kõike laitmatult toimimas hoida. See aga killustab sind ja tekitab rahutust, eriti siis kui kõik ei lähe nii nagu soovid. Luba endale tõelist keskendumist vaid paarile teemale ja anna neis endast parim. Ära ürita kanda kogu maailma enda õlgadel, see ei õnnestu sul nagunii.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Mis iganes ka sinu elus toimub, sa suudad selle enda jaoks ikka ja alati keerulisemaks mõelda. Oled kärsitu, soovid kiireid lahendusi ja teed kõik omalt poolt selleks, et saavutada loodetud tulemusi. Sa ootad nii iseendalt kui ka teistelt alati pingutamist ja täiega panustamist. See aga toob tihti kaasa pettumuse ja masenduse. Mida kiiremini sa mõistad, et kõik ei pea olema täiuslik, seda lihtsam on sul elada.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Sa oled liigselt keskendunud kõigele maisele. Asjad saavad sinu elu küll paremaks teha, kuid need ei saa sind tõeliselt õnnelikuks teha. Seega, ära aja taga asju, vaid kogu emotsioone, mälestusi ja koge hetki. Veeda kvaliteetaega oma lähedastega ja leia endale tegevusi, mis rahustavad sinu meelt ning panevad mõtlema rohkem hinge ja vaimu teemadele.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Sa vaevad oma pead liiga palju sellega, mida teised arvavad. Proovid alati jõuda oma mõtetega teistest ette. Arvad, et teised üritavad sinu "mõtteid lugeda" või sinu käitumise tagamaid läbi näha. Selline mõtteviis tekitab lõppkokkuvõttes vaid rahutust ja ärevut. Keskendu rohkem sellele, mis sind rõõmsaks ja rahulikuks teeb ning mõtle vähem sellele, mismoodi teised elavad või mida mõtlevad.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Sinu tunded liiguvad nullit sajani kohutavalt kiiresti, eriti siis kui tunned end solvatuna. Sa oled väga tundliku loomuga ning sul kulub suhtlemise peale väga palju energiat. Alati kui pettud milleski või kelleski, siis elad seda väga sügavalt läbi. Sa peaksid õppima võtma pisut vabamalt. Ära lase ümbritsevatel oludel ja inimestel nii palju oma meeleolu ja enesetunnet mõjutada.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Tundub, et sul on olemas absoluutselt kõik, et end õnnelikuna tunda. Sa oled enesekindel, kartmatu, täis unistusi ja lootust. Siin on aga väike "aga". Sa oled ka pisut laisk. Kuna asjad edenevad niigi üsna sujuvalt, siis sa panustad ainult nendesse teemadesse, mis on sulle tõeliselt olulised, kõik muu aga kipub ripakile jääma. Võta end kokku ja pühenda vajalikku tähelepanu ka enda jaoks pisut vähemolulistele teemadele ning näed, kuidas sinu elu ja suhted mühinal paremuse poole liikuma hakkavad.

Neitsi (24. august - 23. september)

Sa ei talu kriitikat just väga hästi. Kui keegi ei ole sinuga rahul, siis lased end sellest väga palju mõjutada ning tunnedki end koleda, rumala ja saamatuna. Tegelikult sa ju tead, et sa oled intelligentne, kena ja tubli, ära lase end liigselt kõigutada sellest, mida keegi arvab heaks öelda. Armasta ennast ja hoia oma hingrahu.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Sa oled äärmiselt veetlev, romantiline ja harmooniat armastav... aga ka üsna otsustusvõimetu. Selle asemel, et tegutseda, kulutad sa oma aega, et vaagida plusse ja miinuseid. Lõpeta see lõputu kõhklemine ja võta end kokku. Asu tegutsema ja ära jää alatasa kahtlema, et" aga mis siis oleks olnud kui"...see raiskab ainult aega ja emotsioone.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Sa võiksid olla õnnelikum kui ei oleks nii armukade. Asi ei ole selles, et sa ei usalda inimesi. Asi on selles, et sa lihtsalt soovid, et oleks selge - mis on sinu, see on sinu. Sa tahad, et inimesed oleks sulle lojaalsed ja seetõttu hoiad sa nende tegemistel pidevalt silma peal. Ja kui nad ei ole sulle ustavad? Siis sa hakkad hauduma kättemaksu. Kasvõi ainult mõttes. Aga see kurnab sind. Õpi lahti laskma ja mõista, et sa ei saa kedagi kontrollida, eriti mitte inimeste tundeid.

Ambur (23. november - 21. detsember)

Sinu kiituseks tuleb nentida, et oled väga aus ja otsekohene inimene. See on suurepärane ja teeb sinu elu lihtsamaks, kuid selle kõrvaltoime on see, et mõned inimesed kipuvad sinust eemale hoidma. Sest viis, kuidas sa tõde teisteni toimetad, ei ole alati just kõige pehmem ja taktitundelisem. Kui valiksid oma sõnu ja väljendusviise pisut hoolikamalt, oleks nii sinu kui su lähedaste elu lihtsam.

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Sa ei andest inimestele just kergesti kui nad on eksinud. See aga on sind nii mõnestki suhtest ilma jätnud. Kui oled liigselt paindumatu, siis võib nende inimeste hulk, kes sind ümbritsevad, kahaneda aastatega peaaegu olematuks ning võid jääda päris üks. Õpi andeks andma ja seda eelkõige oma südames. Muidu jääd sa kuni elupäevade lõpuni olukorda, kus oled üksi terve maailma vastu.