Kaalud on seotud tasakaalu ja õiglusega ning neid omadusi peame selle kuuloomise intensiivsetes energiates ka meeles pidama. Vastanduda ja hukka mõista on kergem kui mõista, kuid vaid armastades leiame oma tõelise julguse ja väe. On aeg õppida armastama iseennast, sellest saab alata tõeline armastus ja kaastunne nii enese kui ka teiste vastu.

Selle kuuloomise energia võib tekitada segadust või ebakindlust ning tuua südame valupunkte pinnale. Enesetunne võib olla pisut raske või loid. Taevased seisud loovad pinge ja samal ajal on õhus tugevalt ka millegi uue aimdust. On aeg valmistada end ette peatseteks muutusteks. Enne uut algust on vaja veel ületada mõned raskused ja lahendada mõned olukorrad ning suhted. Lahendustele häälestudes ja valmiduses vanast lahti lasta ning muutuda on meie jõupingutused ka tulemuslikud.

Kuuloomise energia aitab vaimsel tasandil tõusta ja areneda. Kaalude energia toob tähelepanu suhetele ja sellele, mis on tasakaalust väljas. Kui oled endast liiga palju ära andnud tegutsedes pigem teiste kui enda huvides, võib see kuuloomine aidata sul enese juurde tagasi pöörduda ja leida uut, ennast säästvamat vaatenurka. Pane tähele, millest ja kellest oled eemaldunud, mille tegemisest või millele mõtlemisest loobunud, mille järele on kadunud iha või vajadus. Kas püüad suhelda inimestega, kes sind ei mõista, üritad pidevalt sobituda või annad oma energiat teeneid osutades ära? Mida rohkem tõmbad oma energia ära välisest, sellest mis hinge killustab, seda rohkem on sul energiat enese jaoks ja seda energilisemaks, kohalolevamaks ja elavamaks muutud. Võimalda endal kogu oma energia investeerida sinna, kus ja kuidas soovid elada, selle asemel, et parandada katkist ja mittetoimivat. Kui maailm väljaspool tundub segane ja ebakindel, on alati asju, milles võid end kindlalt tunda ja need peaksid olema nüüd su tähelepanu keskpunktis.

Lähene oma ellu saabunud muutustele loovalt ja mõtle uutele valikutele ja toimimise viisidele. Vanasse reaalsusesse puudub tagasitee, nii et pead paratamatult hakkama uuendusi tegema ja mõtlema, kuidas edasi liikuda.

Kuuloomine kutsub meid tagasi iseenda juurde, loobuma häbist ja süütundest ning keskenduma iseendale parima andmisele ja iseenese teenimisele. Kui oled kõigepealt hoolitsenud enese täitmise eest, on sul midagi ka teistele jagada. Keeruliste suhete puhul võib saabuda selgus ja taipamine. Võib-olla tuleb leida uus lähenemine, kuid kõigepealt rahune ja lase tolmul laskuda. Kui kellegi peale ärritud, teadvusta, et ärrituda on lihtne, kuid võimsam ja vabastavam on küsida - kuidas ma saan praegu ärritumise asemel hoopis armastada? Milline võiks olla mõlemaid pooli parimal viisil teeniv lahendus? Pole vaja nõuda endalt kõike kohe ühe korraga välja mõelda ja lahendada, selle kuuloomise energia nõuab kannatlikkust, kaalumist, intuitsiooni kuulamist ja sisemist tööd.

Ehkki see tundub väljakutsuva ajana, on see ka võimas aeg vaimsete ärkamiste ja intuitiivse töö jaoks. Kui suudad sellele energiale häälestuda, võid jõuda uute vaimsete teadmiste ja arusaamadeni. Ühenduse loomine oma kõrgema Mina ja vaimsete teejuhtidega on nüüd lihtsamgi. Võta enda isiklik heaolu prioriteediks, puhka rohkem, joo rohkem ja maanda end õues, liikudes värskes õhus, looduses. Ühenduste loomine ja sõpradega koos aja veetmine võib olla selle Kuuloomise ajal rahustav ja aidata kõrgendatud energiaga toime tulla. Kaalud soosivad suhtlemist ja loomingulisust. Ole enda ja teiste vastu leebe ja luba muutused oma ellu. Tervita sõbralikult nii lõppe kui ka algusi.