1. Hea huumorimeel

Naised on alati olnud võlutud meestest, kes suudavad neid naerma ajada. Ja otse loomulikult meeldivad ka meestele need naised rohkem, kes võtavad elu huumoriga. Hea huumorimeelega inimesed jätavad endast enamasti intelligentsema mulje.

2. Piisav sõpradering

Uuringud on näidanud, et inimesed, kellel on sõpru, jätavad endast mulje kui headest suhtlejatest. See aga omakorda paneb teisi selle inimese vastu huvi tundma.

3. Jälgi oma kehakeelt

Lihtsamalt öeldes, praktiseeri sellist kehahoiakut, kus sul on piisavalt mugav olla, kus käed ei ole rinnal ristatud ja ära istu ka jalg üle põlve.

4. Ole juht, liider, algataja

Enamus inimesi tunneb tõmmet võimu suunas. Soovitakse enda kõrvale kedagi, kellega koos olles saab tunda end turvaliselt.

5. Naerata rohkem

Rõõmsameelne, seltsiv ja optimistlik inimene on alati teise hulgas populaarne. Seega, kui soovid lihtsal viisil saada uusi sõpru või lihtsalt tõmmata tähelepanu, siis naerata.

6. Ole lahke ja kena

Lihtne nipp - kui tahad inimestele meeldida, siis ole nende vastu viisakas. Samuti tõstab sinu aktsiaid, kui oled nende inimeste vastu viisakas ja kena, kes sulle tegelikult ei meeldi.

7. Ole sina ise

Kui mängid kedagi teist, või surud endas midagi alla, et kellelegi meeldida, siis varem või hiljem võib juhtuda, et see kas tuleb ise välja või sa väsid näitemängust. Ole lihtsalt parim versioon iseendast.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid