1. Esivanemate tarkus - vanarahvas on läbi aegade uskunud, et värsked kastanimunad aitavad hästi koide vastu, kui neid riidekappi ja mantlite-jopede taskusse panna.

2. Tervise turgutamine - kui miski koht kehas valutab või piinab põletik, siis aseta kastanimunad villase salli või riide sisse ning hoia põletikulise või valusa koha peal.

3. Hoiab südame energiat - kastanid kannavad endas võimsat energiat, mis mõjutab positiivselt südant, vereringet ja kesknärvisüsteemi. Hoia enda lähedal mõned värsked hobukastanimunad või kanna neid taskus.

Kastanipuud on ka ise meile suurepärased abimehed, sest annavad inimesele head energiat. Energiavarude täiendamine peaks toimuma kaks kuni kolm tundi enne magamaminekut. Sissehingamisel kujutle, kuidas doonorpuu energia liigub läbi sinu maast üles. Kui hoiad hinge kinni, siis on tähelepanu päikesepõimikul. Kui hingad välja, siis energia liigub kehas. Sissehingamisel liigub energia alt üles ja väljahingamisel vastupidi - ülalt alla. Samuti usutakse, et kastanimuna taskus kandmine hoiab eemale halva energia.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid