Oktoobris suureneb inimeste vajadus turvatunde ja stabiilsuse järgi. Tuntakse väsimust pidevalt ootel ja teadmatuses olemise ees. Praegu peab teadlikult jälgima, et sind ei haarataks kaasa hirmuenergiasse. Mida enam oskad hoida ennast lootusrikka ja positiivsena, seda lihtsamini suudad keerulise perioodi ületada. Oluline oleks keskenduda inimsuhete harmoniseerimisele. Mida enam suudad oma isikliku elu teemasid tasakaalukalt ja oskuslikult hallata, seda rahulikum saab olema sinu süda.

Tervise osas tasub pöörata praegu tähelepanu eelkõige töö- ja puhkeaja reziimi tasakaalus hoidmisele. Ei tohi end muretsemise või ületöötamisega stressi viia, samuti tuleb vältida unehäirete tekkimist. Ka alkoholi kuritarvitamist ja liigsöömist peab kindlast vältima, sest pikemas plaanis need vaid süvendavad probleeme. Praegu sobivad suurepäraselt nii mediteerimine kui ka kõik muud meelepraktikad, mis aitavad suurendada sisemist rahu. Võta enda jaoks aega ning turguta oma keha ja vaimu iga päev.

Inimsuhete osas tasub praegu kõigepealt iseendasse vaadata. Leia endas teadmine, mida su süda tegelikult vajab. Kui jõuad endas selgusele, siis suudad ka oma suhteid paremini juhtida. Praegu on oht, et juba niigi pingelised suhted saavad lausa igal sammul probleeme juurde, mistõttu võib ette tulla nii draamasid, kriise kui ka lausa lahkuminekuid. Samas, need suhted, mida juhib teadlik valik ja siiralt südamest tulevad emotsioonid, õitsevad ja kasvavad viljakal pinnasel.

Tööalaselt on nüüd aeg selleks, et hoida oma meeleolu kõrgel ja anda endast parim. Isegi kui see tundub kohati keeruline, siis meenuta endale, et muretsemisega ei muuda sa midagi. Keskendu sellele, mille muutmine või parandamine on sinu võimuses ning kõige muu osas õpi astuma samm tagasi, et olukorda kõrvalt vaadelda. Raha osas pead sel kuul ise olema julge ning küsima seda, mida sa väärt oled. Ära alahinda enda panust ega olulisust, sest kui teed tööd kogu südamest, siis oled väärt ka korralikku tasu.


Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Armastus
. Sind ootab ees kuu, mis on täis tunnete ja suhetega seotud väljakutseid. Pead õppima end paremini väljendama, et sinu sõnum kohale jõuaks. Pead ka julgema oma tõelistele emotsioonidele otsa vaadata, seda ka siis, kui need ei ole kõige helgemad ja paremad. Lase armastusel end juhtida. Nii ei saa sa eksida. Mida enam suudad inimesi ja olukordi läbi hooliva pilgu näha, seda kergem on nii sinul kui teistel.

Küllus
. Pead leidma oma võimetele ja energiale sobiva rakenduse. Kohati võid tunda, et sa ei leia endale õiget väljundit ning lihtsalt raiskad oma aega millegi sellise peale, millest sul pikemas plaanis midagi kasu ei ole. Leia viise, kuidas ka enda jaoks ebamugavates olukordades leida mingi võimalus või lahendus, kuidas saaksid end arendada ja teostada. Keeruline aeg paneb proovile sinu nutikuse ja paindlikkuse.

Tervis.
Sa vajad rahu - meelerahu, hingerahu, südamerahu. Õpi vaigistama tormi nii oma meeltes kui ka kehas. Leia endale võimalus tegelda millegi sellisega, mis lõõgastab, lülitab sind mõneks ajaks välja igapäevaste tegevuste pingelisest virrvarrist ja laseb sul täielikult end välja puhata.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)


Armastus.
Sa võid tunda, et oled mattunud sügavale muude toimetuste ja tegemiste alla ning armastuse teemale ei jätku aega. Isegi kui sinu elus ongi tõepoolest väga kiire või pingeline ja stressirohke aeg, siis peaksid lihtsalt võtma aega armastuse jaoks. Sea see endale prioriteediks, sest südameasjade unarusse jätmisega jätad sa suure osa iseendast hooletusse. Luba endale iga päev midagi, mis sinu südant avab ja rõõmustab.

Küllus.
Sel kuul viib sind edasi vaid distsipliin ja loogika. Kui tahad tulemusi saavutada, siis pead olema järjekindel ja tegema seda, mida vaja. Jälgi etteantud mängureegleid ja anna endast parim. Praegu saavad kiirelt ära karistatud kahjuks nii lohakus kui ka hajameelsus. Raha osas ole kokkuhoidlik ja vajadusel tee lausa plaan, mille peale võid kulutada ning mille peale mitte. Vastasel juhul kipuvad finantsid lõppema enne kui kuu.

Tervis.
Oled otsustanud oma tervise ja heaolu eest hoolitsemise osas ette võtta olulise muutuse. Kui varasemalt on sinu poolt alustatud tegevused mõne aja pärast soiku jäänud, siis nüüd suudad endas leida piisavalt motivatsiooni ja sisemist tugevust, et seatud eesmärke saavutada.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Armastus.
Praegu vajad palju tähelepanu, tunnustust ja füüsilist lähedust. Head suhted ja hästi toimiv armuelu on sinu jaoks väga olulised. Praegu peaksid üheskoos kallimaga võtma endale aega, et koos ühiseid kauneid hetki luua. Kui oled vallaline, siis võid tunda, et praegu juhib sind partneri valikul pigem kirg, mitte ühised huvid või väärtused.

Küllus.
Tööasjades saad sel kuul loota kellegi naisterahva heale nõule või abile, kuidas oma karjääri puudutavate küsimuste osas toimida. Rahaliste väljaminekute osas kipub kuu olema üsna pingeline, kuna nii mõnigi kord tunned, et raha läheb igale poole kordades rohkem kui sooviksid.

Tervis.
Praegu tõusevad pinnale teemad, mis on sinu alateadvuses juba mõnda aega pakitsenud. Mõnede teemade, mis sind aeg ajalt kimbutavad, juured ulatuvad kaugesse minevikku või ehk lausa lapsepõlve. Ole julge ja luba oma mõtetel rännata minevikku, et leida üles need valulikud sõlmpunktid, millele peaksid valgust ja armastust laskma, et neid lahustada.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Armastus.
Südameasjade osas puutud kokku millegi ootamatuga, mis sinu hingerahu kõikuma lööb. Võid avastada, et kõik see, mida pidasid tõeks, et olegi nii ainuõige. Hakkad märkama uusi nüansse ja tahke nii inimsuhetes üldiselt kui ka iseendas. See kuu on sulle suureks silmade avajaks ja õppetundide pakkujaks.

Küllus.
Nüüd pead suutma oma mõtteid koondada ja käesolevale hetkele fokusseerida. Sa mõtled palju tulevikule ning kohati lased end hirmudel ja stressil liigselt kaasa haarata. Katsu võtta võimalikult ratsionaalne ja praktiline seisukoht. Hinda olukorda adekvaatselt ja anna antud hetkes oma parim. See on ainus, mida hetkel oma majandusasjade kontrolli all hoidmiseks teha saad.

Tervis.
Sinu vaimsele ja füüsilisele tervisele mõjub hästi igasugune rutiinist välja murdmine ja asukohamuutus. Kui pikemaid reise või tavaelust eemaldumist on keeruline ette võtta, siis võta endale kasvõi iga natukese aja tagant mõni õhtupoolik, mis on päriselt sinu ja kus saad end täielikult välja lülitada ning lõõgastuda.

Neitsi (24. august - 23. september)

Armastus.
Asjad ei liigu hetkel sinu jaoks päris nii sujuvalt kui sooviksid. Sind vaevavad mingid teemad, mis ei lase täielikult õnnelik ja rahulolev olla. Lahenduseks on siinkohal eelkõige iseendasse vaatamine. Isegi kui kohati tundub, et viga on teistes või ümbritsevas maailmas, siis tule ikkagi enda juurde tagasi ja mõtle läbi, kas sa oled iseendaga rahul.

Küllus.
Rahaasjade olukord ei ole just liiga roosiline. Sa tunned, et olukord on pingeline ja sinu sissetulekud katavad vaevu väljaminekuid. Tee kõik endast olenev, et suudaksid hoida kulud ja tulud tasakaalus. Praegu on oht sattuda võlgadesse ja rahalisse kitsikusse.

Tervis.
Pead end hoidma ja kasutama haigestumist ennetavaid tehnikaid. Söö vitamiine ja luba endale piisavalt puhkust. Praegu pead eriti hoolikalt vältima igasugu viirusi ja külmetumist, kuna kipud olema neile vastuvõtlikum kui tavaliselt.

Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Armastus.
Soovid nüüd oma armuasjade osas pisut hoogu maha võtta. Tunned, et vajad iseendale päris oma aega ning tahad oma emotsioonide osas paremat selgust saada. Kui oled suhtes, siis selgita partnerile oma vajadusi taktitundeliselt, mitte ära tõmbu lihtsalt eemale. Kui oled vallaline ja alles ootad oma õiget, siis paregune aeg ei ole ehk just kõige viljakam suhete alustamiseks.

Küllus.
Sinu töö- ja rahaasjade osas peaks nüüd saabuma mõni hea uudis, mis lükkab vahepealse seisaku taas liikvele. Ära aga sellest liigselt hoogu satu ja seda suuremate väljaminekutega tähista. Pigem jätka samasuguse stiiliga ja ole sama kaalutlev ja praktiline oma majandusküsimustes nagu harilikult.

Tervis.
Sinu enesetunne peaks olema hetkel üsna hea või liikuma paremuse poole. Oluline on, et lubaksid endale piisavalt liikumist värskes õhus ning samuti d-vitamiini. Vaata üle oma toitumine ja tee vajadusel sügisega sobivad muutused.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Armastus.
Südameasjade osas on sel kuul sind ootamas vastakad tunded. Ette võib tulla nii kirglikke kohtumisi kui ka tuliselt lahvatavaid tülisid. Mõni arusaamatus võib paisuda lausa nii suureks, et ähvardab kallimad lahku ajada. Pigem tasuks nüüd hoida oma meel rahulik ja enne mitu korda mõelda ja alles siis öelda või tegutseda. Nii väldid hilisemat kahetsust ja südamevalu.

Küllus.
Töö- ja rahaasjade osas saad nüüd suuremat selgust selle osas, kus sa hetkel omadega seisad ja mis sind lähitulevikus ees ootamas on. On hea aeg selleks, et teha plaane ja astuda praktilisi samme oma majandusolukorra parandamiseks. Õhulosse ei tasuks ehitada, pigem tuleks arvesse võtta kindlaid ja konkreetseid fakte.

Tervis.
Sa vajad enda kõrvale kedagi, kes toetaks sinu teed oma tervise eest hoolitsemisel. Olgu see mõni sõber, kes ära kuulab ja on toeks, kui kipud libastuma või mõni terapeut, kes oskab sind vaevava mure osas leida lahenduse, võimaliku leevenduse või ravi. Vaata ringi ja leia enda kõrvale õige inimene.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Armastus.
Sel kuul tasub sul teha armastusele oma elus lihtsalt ruumi ja ta tuleb. Sul ei ole vaja pingutada ega kedagi taga ajada, kõik see, mis peab, tuleb sinuni nii või teisiti. Luba endal lihtsalt märgata rohkem igapäevaseid imesid ja nö kokkusattumusi.

Küllus.
Sa oled üldiselt elu majandusküsimustes väga osav ning ka sel kuul suudad tegelikult ka keerulistes olukordades praktilisi ja hästi toimivaid lahendusi leida. Tead, et kõige olulisem on leida tasakaal. Just sellise mõtlemisega suudad hoida oma väljaminekuid kontrolli all.

Tervis.
Üldiselt ei saa sa väga oma heaolu ja enesetunde üle kurta. Kõige olulisem, millele pead aga tõsiselt tähelepanu pöörama, on sinu vaime enesetunne. On tõenäoline, et koged meeleolulangust või lihtsalt tunned, et sinu elust on kadunud selge siht. See aga tõmbab tuju alla ning viib teotahte nulli. Lea midagi, mis sind inspireerib. Liigu looduses, luba endale vaheldust ja piisavalt puhkust.

Ambur (23. november - 21. detsember)

Armastus.
Südameasjade osas võid soovi korral muuta käesoleva kuu enda ja oma partneri jaoks täiesti imeliseks. Sinu käsutuses on kõik võimalused, kuidas tuua oma ellu rohkem tundeid, armastust, romantikat ja seksi. Ava lihtsalt oma süda ja lase oma sisemisel tarkusel end juhatada.

Küllus.
Sinu rahaasjad ei ole küll otseselt väga halvas seisus, kuis sissetulekud teevad sulle siiski pisut muret. Tunned, et need ei kata sinu väljaminekuid piisavalt, kuid sa ei leia ka hetkel lahendust, kuidas oma olukorda parandada võiksid. Ega praegu polegi teha muud, kui olla kokkuhoidlik ja kannatlik.

Tervis.
Sel kuul tuleb sul tegeleda negatiivset emotsioonde läbitöötamise ja lahustamisega. Just oma mõttemaailmaga tööd tehes suudad sa ka oma füüsilise tervise hoida tasakaalus ja laitmatult toimivana. Mõtle läbi, mis sulle pingeid, stressi või lausa viha tekitavad ja proovi leida nende teemade osas endas rahu.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Armastus.
Südameasjade osas ootab sind ees keeruline kuu. Puutud kokku üsna vastakate emotsioonidega ning samuti võid sattuda mingite intriigide keskmesse. Püüa jääda alati enda vastu ausaks ning järgida oma südame häält. Sa ei saa eksida, kui lähtud puhtast ja siirast armastusest.

Küllus
. Rahaasjade osas ei ole see kuu sinu jaoks sugugi halb. Tööalaselt tasub nüüd panustada meeskonnatöösse ja heade suhete loomisesse ja hoidmisse. Just sind ümbritsevad kaaslased on need, kes muudavad nii sinu töökeskkonna meeldivaks, kui suudavad sind aidata ka sinu karjääri osas.

Tervis.
Sa pead võtma teadlikult käsile stressi vähendamise. Alusta sellest, et suunad oma mõtted positiivsemaks, vähendad muretsemist, ei võta enam tööd koju kaasa ega ole üleval hiliste öötundideni. Samuti peaksid muutma oma toitumist pisut reeglipärasemaks. Sa lubad tihti oma emotsioonidel üle pea tõusta ning unustad siis enese eest hoolitsemise. Muuda seda!

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Armastus.
Kuigi enamasti on armastuses suured tunded, kirg ja südamehääle kuulamine, siis sel kuul peaksid olema pigem maine ja ratsionalistlik. Ära võta ette suuri ja äkilisi muutusi isegi siis, kui sulle tundub, et süda seda sunnib. Tegutse tasa ja targu ning läbimõeldult, nii saavutad praegu palju paremaid tulemusi.

Küllus.
Töö- ja rahaasjase osas ootab sind ees selguse saabumine. Saad üsna hea ülevaate, kus hetkel seisad ja mida edasi tegema pead või teha saad. Kasuta praegust aega plaanide tegemiseks ja oma eesmärkide paika panemiseks. Ka rahaasjade osas tasub nüüd teha kokkuvõtteid ning oma kulude ja tulude hindamist.

Tervis.
Sel kuul pead end hoidma. Oled üsna vastuvõtlik nii külmetusele kui viirustele. Kasuta vanarahva tarkuseid ja looduslikke antibiootikume, et hoida tervis tugev ja meeleolu kõrgel.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Armastus.
Kui oled vallaline ja otsid kaaslast, siis võid kohati tunda end isegi pisut meeleheitel olevana. Kui oled suhtes, siis tunned, et vajad nüüd rohkem tähelepanu ja lähedust. Sel kuui ei soovi sa olla ei hingeliselt ega füüsiliselt üksi, sa vajad enda kõrvale inimest, kes paneb sind end hästi, hoituna ja ihaldatuna tundma.

Küllus.
Töö- ja rahaasju silmas pidades ootab sind ees oluline valik. Sa pead üle vaatama oma võimalused ja oma soovid. Hea oleks, kui suudaksid vajadusel minna ka kompromissile, sest asjad ei lahene kahjuks alati just nii nagu sina soovid.

Tervis.
Sel kuul vajad sa üle kõige rahu. Seda nii vaimses kui füüsilises mõttes. Anna oma kehale puhkust, luba endale piisavalt ööund ning tegele teemadega, mis suurendavad meelerahu.
Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid