Inimesed võivad praegu käituda üsna impulsiivselt, kiirustavalt ning kohati ka väga enesekeskselt. Häid tulemusi võib hetkel saavutada pigem iseenda sisemaailmaga tegelemisel, kuna nüüd on võimalik õppida kannatlikkust, rahu säilitamist ka kriitilistes olukordades ning kohusetundlikkust. Praegu kipuvad inimsuhted olema üsna plahvatusohtlikud, seega tasuks pigem enne kümme korda mõelda ja alles siis öelda. Kõik tunded on täiskuu poolt võimendunud, nii positiivsed kui negatiivsed. Suuri muutusi ei tasu praegu oma elus teha, samuti ei maksaks alustada täiesti uusi asju. Kuigi tundub, et energiat ja tegutsemistahet on küllaldaselt, siis on see petlik, kuna motivatsioon raugeb üsna pea. Omalt poolt seab ettevõtmistele takistusi ka Marss, mis liigub retrograadselt ning tekitab sellega seisakuid ning tõmbab pinnale negatiivsed emotsioonid ja inimeste varjupooled.

Ettevaatlik tasub olla tule ja terariistadega ümberkäimisel ning vältida tormakusest tingitud traumasid! Võib esineda ka tuleelemendiga seotud hädasid - põletikke, palavikku, kuumarabandusi.

Praegu tasub olla kannatlik, leida üles sisemine rahu ja tasakaal ning liikuda edasi vaikselt ning kaalutletult. Nii on võimalik vältida suuremat sorti konflikte ja pahandusi. Hästi sobivad praegu mõnusad jalutuskäigud looduses, mediteerimine, enda sisse vaatamine ja vanadest mustritest välja murdmine.