Nädala kaartideks on karikate neli ja mõõkade rüütel. Nüüd tunned, et oled teotahteline ja kohati lausa rahutu. Soovid viia ellu muutusi, teed plaane tulevikuks ja tegutsed aktiivselt. Ees võivad oodata uudised, võimalikud on reisimised ja samuti on praegu kohanemise vajadus uute oludega. Võid tunda soovi oma ellu muutusi tuua, alates uute sügisriiete ostmisest, lõpetades kodus remondi tegemise või millegi uue soetamisega, õppimisega või uute harjumuste juurutamisega. Siin tuleks aga hoida ka meeles seda, et hetkeemotsioonide ajel ei tasuks muutusi teha, vaid tasuks kõigepealt oma võimalused ja vajadused üle vaadata.

Suhete osas tasub nüüd olla eelkõige kannatlik ja taktitundeline. Inimesed võivad välja pahvatada asju, mida tegelikult ei mõelda. Kui soovid mõned teemad selgeks rääkida või midagi muuta, siis vali selleks kõiged sõnad, sobiv aeg, koht ja viis. Samas võib nüüd ka sinuni jõuda midagi imelist, mida oled oma ellu oodanud ja soovinud. Hoia silmad lahti ja näe neid kingitusi, mida elu sulle saadab.

Tööasjade osas peaksid hetkel keskenduma eelkõige stabiilsusele ja rahulikule edasiliikumisele. Need, kes hetkel otsivad töökohta või soovivad ametit vahetada, peaksid saama kuulda uudiseid, mis on nende edasise karjääri seisukohalt väga olulised. Raha tahab praegu rohkem käest välja minna kui sisse tulla. Sellega tasub oma plaane tehes arvestada.

Tervise osas tasub tegeleda oma mõttemaailmaga. Keskendu teadlikult positiivsele ja suuna oma energia neisse kohtadesse, mis seda vajavad. Sa peaksid sel nädalal pisut hoogu maha võtma, et jõuaksid oma vajadusi märgata.


Kaljukits (22. detsember - 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku narr. Oled spontaanne ja avatud uutele kogemustele. Suudad mängleva kergusega hakkama saada kõigega, mida elu su teele toob. Sa ei lase end liigselt mõjutada ei elu positiivsetest ega negatiivsetest aspektidest, vaid keskendud käesolevale hetkele ja iseenda tõele.

Veevalaja (20. jaanuar - 18. veebruar)

Nädala kaardiks on karikate kuningas. Sinu jaoks saabub aeg, kus tegeled senisest enam oma hingeeluga. Tunned tõmmet vaimsete teemade suunas ning võid ka huvi tunda salateaduste vastu. Ole nüüd tähelepanelik, et märgata elu poolt saadetavaid märke, sest sinu intuitiivsed võimed pannakse proovile.

Kalad (19. veeb - 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku sauade seitse. Tajud nüüd rünnakuid enda suhtes ümbritsevast maailmast, mille sihtmärgiks on sinu vaated ja veendumused. On võimalik, et satud vaidlustesse ja mõned inimsuhted pingestuvad. Kui oled endas kindel ning suudad säilitada sisemise rahu ja stabiilsuse, siis suudad praegusest olukorrast ilma kaotusi kandmata välja tulla.

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Nädalat iseloomustab müntide kaks. Praegu suudad oskuslikult leida tasakaalu ka keerukates situatsioonides. Sa toetud oma kogemustele ning see aitab sind just eriti töö ja rahaga seotud teemades jääda rahulikuks ja empaatiavõimeliseks. Oled diplomaatiline ja suudad ka kõige konfliktsemate inimestega leida ühise keele.

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Nädala kaardiks on sauade rüütel. Sinu elus on energiad, mida õige käsitlemise korral saad muuta enda jaoks väga kasulikeks tööriistadeks, kuid valede otsuste ja käegalöömise puhul võid oma hetkeolukorda ning positsiooni elus hoopis halvendada. Kui järgid oma südamehäält, oled aus ja suunad oma energia enese ja teiste heaolu parandamisesse, siis saavutad suurepäraseid tulemusi.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade äss. Nüüd kasutad eelkõige oma loogilist mõtlemist, hindad tõde ja soovid vabaneda kõikidest illusioonides, mis võivad sinus pettekujutlusi tekitada. Oled teotahtelisem ja konkreetsem kui tavaliselt ning sellega suudad saavutada ka selliseid eesmärke, mis muidu võibolla käeulatusest välja jääksid.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade äss. Sinu teega ristub võimalus, mis nõuab sinult piisavalt julgust ja pealehakkamist, et see enda heaks tööle panna. Sul on palju tahtejõudu ja soovi korral suudad saavutada mida iganes. Ainus, mille pead endas taas leidma on motivatsioon. Kui oled millestki inspireeritud, siis ei suuda ükski jõud sind takistada.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Nädala kaardiks on mõõkade paaž. Sind ootavad ees uued väljakutsed, mis nõuavad täit tähelepanu, pühendumist ja mõtteselgust. Pead olema avatud selleks, et õppida uusi töövõtteid ning kohaneda uute ideede ja plaanidega, mis on sind ümbritsevatel kaaslastel. Võid teha ettevalmistusi ka töökoha vahetuseks, uute projektide alustamiseks või hoopis õpingute jätkamiseks.

Neitsi (24. august - 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab müntide kuus. Sel nädalal on esiplaanil rahaga seotud teemad. Pead ise raha välja andma ning ootad ka kusagilt saabuvat rahasummat. Lisaks sellele peaksid nüüd enda jaoks lahti mõtlema ka laiemalt töö ja rahaga seotud teemasid. Kas tunned, et annad rohkem, kui vastu saad? Või tunned hoopis, et oled kellelegi võlgu? Katsu leida rahaasjades tasakaal.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müntide kümme. Praegu on sinu jaoks väga olulised just töö ja perekonnaelu stabiilsusega seotud aspektid. Väga tähtis on sulle ka materiaalne kindlustatus. Juhindud eelkõige oma ajaga saavutatud kogemustest ning naudid rahulikku ja üllatustevaba perioodi. Pühendumise ja rahuloluga lood endale kindlat tulevikku. Hindad harmoonilisi suhteid ning toetavate kaaslaset seltskonda nii tööl kui kodus.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade neli. Sind ootab ees väga hea nädal, kus tunned, et suudad nii mõndagi oma unistuste täitumise osas ära teha. Oled oma lähedastega ühel lainel ja just head inimsuhted on need, mis sind paljuski edasi aitavad. Suudad end tavapärasest rohkem avada ja julged näidata oma nõrkusi ja tugevusi. Just sinu siirus, avatus ja julgus on see, mis sel nädalal sind igal elualal kenasti edasi viib.

Ambur (23. november - 21. detsember)

Nädala kaardiks on karikate kolm. Sel nädalal on sinu elus puhumas väga positiivsed tuuled. Saad tunda rõõmu kellegi või millegagi taaskohtumisest, mis lõpetab sinus tekkinud igatsuse ja isegi pisikese melanhoolia. Samuti on sul nüüd põhjust tähistada mõnda toredat sündmust. Kohtud sõpradega, veedad toredasti aega ning tunned elust mõnu.

Rahulikkut nädalat!