Joondu oma südamega kus asub sinu sisemine Kese/Tuum ja Armastus kes sa oled. Selleks tuleb hakata üle vaatama, kas sinus on negatiivne sisekõne, mis räägib lõputult uusi lugusid. Kas jutustad iseendale ja kõigile teistele pidevalt oma ohvriks olemise lugu? Kas tunned, et kui midagi negatiivset ilmub su ellu, pead seda kõigiga jagama? Kas mõistad tegelikult, et see suurendab seda kõike? See loob kinnise silmuse ja su teadvus hakkab selles liikuma ja seda aina kordama. Selle tulemusena saad kogeda negatiivseid emotsioone.

Teadvusta, et sinu võimuses on muuta seda, millele sa oma tähelepanu keskendad. Selleks võta vastu sisemine otsus. Peata see, teadvusta seda endale, täna kogemuse eest ja liigu sellest välja.

Kogu kvantväli baseerub südamesagedusel. See loeb su Südant ja vastab sellele. Seepärast on kõige olulisem liikuda oma südamesse ja hakata elama läbi südame. Armastus on see võnkumine, sinu "aroom" mis loob sinu unistuste täitumise. Selleks tuleb lõpetada vastupanu ja astuda Univerumi Ühtsesse Eluvoolu. Ole alati teadvel sellest, et Universum/Kosmos/Kõrgem Mina/Hing/Vaim vaatavad sind igal hetkel. Nad vaatavad, mida sa valid ja sellest sõltub, mis sinuga edasi hakkab juhtuma. Kui sa reageerid jälle samamoodi, siis tuuakse su ette taas sama olukord väikeste moonutustega, et saaksid nüüd teisiti valida. Sa võid kas ebateadlikult/teadvustamata samamoodi nagu alati reageerida või tuua olukorda teadlikkus ja otsustada valida nüüdsest teisiti. See on sinu vaba valik, mida kogu Kõiksus austab. Kas ka sina ise austad oma vaba valikut ja kas oled sellest teadlik, mida sa valid? Armastusega.