Kaljukits

On aeg endale seatud piiranguid ja reegleid pisut leevendada. Luba endale midagi uut, võta pisut vabamalt ja lõbutse ning ära muretse pidevalt kõige pärast. Päästa oma loovus ja sisemine laps valla.

Veevalaja

Tunnetad muutusi, mis toimuvad eelkõige sinu alateadvuses ja hinges. See võib sind panna kogema vastakaid emotsioone. Tähtsaim on jääda rahulikuks ja teadlikuks, et kõik mis toimub, on sinu arengule kasuks.

Kalad

Nüüd tunned end eriliselt intuitiivselt ja see avab sinu loomingulise kanali täies mahus. Kasuta seda perioodi, et panna paika tulevikuplaanid ja visualiseerida oma unistusi. Loo midagi oma kätega, kirjuta, joonista, tantsi või laula. Lase end vabaks ja ole mänguline.

Jäär

Nüüd on aeg muutusteks. Lase kõigel vanal minna ja usu, et sind ootab ees parem tulevik. Võta avatud meelel vastu kõik need kingitused ja ka õppetunnid, mida elu sinu teele saadab. Praktiseeri tänulikkust.

Sõnn

Nüüd on aeg oma suhted korda teha. Võta ühendust vanade sõpradega, mine külla oma lähedastele või võta koos perega ette midagi sellist, millest jääks kaunis mälestus. On suurepärane aeg suhete silumiseks ja nende uuele tasandile viimiseks.

Kaksikud

On aeg oma töö ja kutsumuse üle mõelda. Praegu on suurepärane aeg, et meenutada, miks oled valinud endale oma ameti. Tee kokkuvõtteid ja vajadusel pane paika plaanid edasi liikumiseks ja arenemiseks.

Vähk

On aeg ennast avada, jagada oma mõtteid, rõõme ja muresid oma lähedastega. Võid üllatusega avastada, et sinu ümber on palju rohkem hoolimist ja toetavaid inimesi, kui arvasid. Ava oma süda ja sa ei pea seda kahetsema.

Lõvi

On aeg tunnustada enda ümber olevaid inimesi. Sa oled küll ise üsna võimekas ja särav isiksus, kuid ometi suudad sa palju enam korda saata siis, kui sul on toetavad taustajõud. Hinda ja tunnusta oma koduseid ja ka töökaaslasi selle eest, et nad on sinu kõrval.

Neitsi

On suurepärane aeg suhete loomiseks, parandamiseks ning ka viisakalt ja sõbralikult lahku minemiseks. Praegu suudad iseennast hästi teise jaoks mõistetavaks teha ning oled ka väga empaatiavõimeline. See muudab suhted sujuvaks ja armastusväärseks.

Kaalud

Sa oled olnud visa, pühendunud ning eesmärgikindel. Nüüd on aeg endale õlale patsutada ja iseennast kiita. Sa oled väärt tunnustust ja hindamist just eeskätt iseenda poolt. Luba endale vajadusel puhkust ja saavutuste tähistamist.

Skorpion

Nüüd on aeg oma kirglik loomus valla päästa ning panustada oma energia ja tähelepanu suhetesse, armastusse ja samuti loomingusse. Sa lausa pulbitsed heast energiast, seega jaga seda lahkelt teistega. Jagatud rõõm on ju topelt rõõm.

Ambur

Peaksid endale lubama nüüd vaikseid ja mõnusaid naudinguhetki, kus oma mõtteid koguda ja vaimu värskendada. Praegu vajad eelkõige rahu, mõistmist ja hoolitsust. Ära ürita näida tugev ja kõigega ise hakkama saada, küsi oma lähedastelt julgesti seda, mida vajad - abi, toetust, head nõu või kasvõi kallistust.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid