September on tuntud kui uute alguste kuu, mis toob kaasa põnevust, huvitavaid kogemusi, kohtumisi ja taaskohtumisi ning muidugi ka suhteid, mis särisevad suurtest tunnetest ja romantikast. Astroloogid ennustavad eriti võluvat perioodi just neile kolmele sodiaagimärgile:

Jäär

Sa tunned end enesekindlalt ja ei karda oma tõelisi tundeid ja ihasid välja näidata. Kuu alguses toob Kalade sodiaagimärgi täiskuu sinus pinnale erinevaid emotsioone, mis muudavad sind unistavaks, kirglikuks ja ka pisut armukadedaks. Kuid suudad oma tundeid oskuslikult valitseda ja näidata välja oma kõige veetlevamaid külgi. Sinu sarm on vastupandamatu ning selle abil tõmbad sa ligi austajaid ning sarnase mõttemaalimaga inimesi.

Lõvi

Sinu sisemine sära kiirgab välja ja muudab sind äärmiselt kütkestavaks. Kuu alguses aitab täiskuu tuua sinu armuellu suuremat selgust, mis laseb paremini tunnetada, kus sa hetkel seisad, mida oma ellu soovid ja vajad ning kuidas peaksid toimima, et enda ja oma südameasjadega rohkem rahul olla. Lõvi sodiaagimärgi esindaja on enamasti niigi õnnistatud maagilise sarmiga, kuid praegu annavad taevased jõud omalt poolt lisaks erilise aura ja külgetõmbejõu.

Kaljukits

Tunned end seksikalt ja väga enesekindlalt. Kui soovid midagi või kedagi, siis ei karda sa vajadusel ohje enda kätte haarata ning oma kindla ja oskusliku moega oma ellu tuua just seda, millest sa kirglikult unistanud oled. Just nüüd on kõik naudingutega seonduv sinu jaoks tugevalt päevakorral. Ära siis hoia end tagasi, vaid luba endale kõike seda, mille järgi iha tunned.

Kirglikku septembrikuud!