Lendamine - See võib tähendada millestki vabanemist oma elus, mis on sind pikka aega häirinud. See tähistab ka enese teadlikkuse ja iseenda avastamist. Tihti seostatakse unes lendamist ka kirka unenägemisega (lucid dreaming).

Kukkumine - Juba aegade algusest on tähendatud unes kukkumist kõige sagedasema unenäona. Unes kukkumine võib olla märguanne sinu alateadvuselt, et midagi su elus on valesti. See midagi võib olla seotud suhete, rahaasjade, karjääri või muu olulise valdkonnaga. On aeg oma tegemised uuesti läbi mõelda, olukorda hinnata ja vajalikud muudatused teha. Unes kukkumine on levinud ka inimeste puhul, kes kannatavad depressiooni all.

Kaotamine - kui näed unes, et oled mõne olulise asja ära kaotanud, siis on oodata rahutuid aegu suhetes, armastuses või tööalaselt. Igal juhul tasub ilmsi olla tähelepanelik, et mitte sattuda ebameeldivustesse. Kui oled kaotanud midagi suurt, näiteks oma auto või ei leia oma kodu üles, siis võib see olla märk sellest, et sul ei ole selget sihti või vaevled teadmatuses, mida oma eluga tegema peaksid.

Alasti olemine - kui märkad unes, et oled alasti, siis peaksid olema tähelepanelik, et mitte päris elus skandaalidesse või ebameeldivatesse olukordadesse sattud. Kui sa aga naudid alasti olemist, siis võid mõelda millegi keelatu tegemisest, mis tegelikult sulle kuidagi hästi ei mõju.

Põgenemine - see annab tunnistust segadusest ja hirmust. Sa võid asuda kohas või olukorras, kus sa tegelikult viibida ei tahaks. Ehk oled üritanud oma tundeid millegi või kellegi kohta alla suruda, kuid see ei tule sul väga hästi välja. Sind võib ees oodata ka mõni situatsioon, kus pead julgema oma tõelise arvamuse välja öelda, et olla iseenda vastu aus.

Deemonid, kummitused, vaimud - kui sinu kodus kummitab või näed mõnda painajat, siis peaksid oma käitumise üle korralikult järgi mõtlema. Just sinu sõnadest ja tegudest sõltub nii sinu enda kui sinu lähedaste käekäik. Ära astu mõtlematuid samme.

Vesi - kui unes nähtud vesi on selge ja läbipaistev, siis on sind ees ootamas head ajad. Kui aga vesi on sogane, siis on ette tulemas probleemid. Kui lähed ise sogasesse või musta vette, siis on oodata haigestumist. Unes nähtud üleujutus (eriti, kui see on sinu elukohaga seotud) hoiatab sind päris elus ähvardava ohu eest. Lained märgivad elus edasi liikumist. Kui sinu suunas tormab hiidlaine, siis võid oma elus viibida hetkes, mis tekitab palju emotsioone. Sul tasub mõelda, kas oled ehk mingeid tundeid endas alla surunud või eitanud.

Surnud inimene - kui ise oled surnud, siis ennustab see pikka iga. Kui loed mõne lähedase surmakuulutust, siis paraneb sinu majanduslik seis. Surnud inimesega koos söömine ennustab haigust. Surnud inimesega tantsimine või ühes voodis magamine ennustab õnnetust või tervise halvenemist.

Hammaste välja kukkumine - sa tunned end ebakindlalt ning midagi häirib sind. Tõenäoliselt on sinu elus toimumas muutused, mis kõigutavad su jalgealust ning panevad tundma hirmu tuleviku ees.

Maod - sinu elus on ohtlikud inimesed, kes võivad üritada sulle halba teha. Madu väljendab ka seksuaalsust ja keelatud kirge. Selleks, et aimu saada, kumb tähendus sinu unel on, peaksid uurima ka muid unenäosümboleid. Maohammustus näitab, et inimene, keda sa usaldasid, kasutab sind ära.

Rotid - See ei ole hea enne. Sind ootavad ees halvad uudised, pettumus või laim. Kohtud kellegagi, keda tegelikult näha ei tahaks. Rott võib viidata ka suurele tülile, millest peaksid hoiduma.

Raha - Üldiselt ennustavad rahaga seotud unenäod probleeme ja raskusi. Ole nüüd tähelepanelik, seda eriti igasuguste finantstehingute ja ka inimsuhete kohalt. Raha ennustab konflikte ja arusaamatusi.

Väljaheited - Kuigi tundub, et see ei ole küll asi, mida unes tahaks näha, siis nüüd peaksid oma vaateid selle kohta pisut ümber kujundama. Väljaheited on märk sellest, et saad peagi kusagilt tulu, võimalik on suurem rahasumma või lausa pärandus.