Segadus on hävitamas tulejugadena madude ajastut, kus viimsed sisalikud lõpetavad hävitava energia külvamise. Südametukse on jõustunud ekstaasis. Maaema soovib luua kokkuleppeid, mis on pühad nagu iga olendi elu temakese pinnal.

Spiraalid, milles Valhalla valitsejad on elanud lugematul hulgal tsükleid, kus peale turma on tulnud alati uus algus, on lõppenud. Me oleme väljunud orjameelsuse tsüklist ning hakkame ehitama uue maailma reaalsust.

DNA koodid on avanemas pühades nägemustes ja kirjad, mis olid pühad, on nüüdseks ajalooraamatud. Käsitlus mustast ja valgest on muutumas mitmetahuliseks. Multiversumi uksed on avanenud aina enamatele Aadamiitide lastele puhastumiseks.

"Üks öö unes, kus olin taas nägemuses kaunite kollakas-roheliste kallastega järvede kallastel. Sõitsime vabaenergia sõidukitega ühelt kaldalt teisele. Kõnelesime prantsuse keele pehmusega võõrast keelt, kuid seal elas veel hirm. Preestri ülikonnas mees üritas savi koopasse minu hinge lukustada. Võitlesin temaga kuniks öö lõppes ja ärkasin."

Jõud on tulemas tagasi, et kuulutada välja viimsepäeva lahing, kuid seekord toimub see rahumeelselt. Loki ahelad ja ussilikud sõnad on kadunud. Temast on saanud rahumeelse ajastu liider, kes nagu Paris Troojast hakkab kaitsema meie ausust. Ussist on saanud sõber.

Las jokkerid langetavad valikuid kollektiivse alateadvuse toonide valikul. Puhtus saabub läbi hirmu puhastamise ja jokker võimule jõudes loovutab trooni tõelisele kuningale, kuna jokkeri jaoks on oluline näidata troonile pürgijale tema meelepetteid.

Las tulemadu siugleb mööda DNA spiraali ja põletab läbi alastusse pürgiva egoteadvuse, et saaksime taas kogeda jumalikkust eneses. Oleme loodud looja näo järgi ja selleks me ka pürgime, kuna oleme loojad eneses.

Autor: Simo Santeri Virtanen