Neitsi märk esindab täiuslikkust ning seetõttu suunab alanud periood meie fookuse rohkem pisiasjadele ning tekitab soovi parandada, uuendada, luua ja korrastada igas eluvaldkonnas. Praegune aeg soosib igapäevaelu detailidega tegelemist. See ei kõla ehk kõige põnevamalt, kuid just see, kui asjad on sinu kontrolli all annab sulle kindlustunde ning vähendab segadusest või teadmatusest tekkida võivat stressi ja meretsemist.

Neitsi annab kindlustunnet ning just nüüd võid kogeda, et tead lõpuks, mida sa soovid saavutad. Suudad hästi realistliku pilguga vaadata oma nõrkustele ja tugevustele ning see lihtsustab sul oma valikute tegemist.

Nüüdne periood aitab tunda, et sa ei vaja kedagi teist, et tunda end täisulikuna, sa ei vaja rohkem asju, rohkem raha, edu ega kuulsust. Sa tunnetad sügavalt, et kõik siin elus algab tegelikult lihtsatest asjadest.

Just nüüd on aeg, et tegeleda iseenda arendamisega, et suurendada enese vastu suunatud armastust, et näidata teisele välja oma hoolivust, kaastunnet ja siirust. Nüüd on õige hetk endalt küsida, mida sa saaksid teha, et sinu elu oleks täiuslikum. Mida sa saaksid teha, et muuta enda enesetunnet rahulolevamaks, rahulikumaks, rõõmsamaks, tänulikumaks ja teadlikumaks?

Võiksid ka vaadata üle, mis on need asjad, teemad või inimesed, kes/mis takistavad sind olemast see, kes soovid või selline nagu soovid. Ehk on aeg teha mõned ümberkorraldused? See võib tähendada ka kasvõi enese mõtete ja vaatenurga muutmist. Praegune aeg sobib igal tasandil korra loomiseks ja uuteks algusteks.

Tegelikkus on see, et enamasti on meil olemas kõik see, mis on vajalik. Me oleme piisavad just sellisena nagu me oleme. Alati võib saada paremaks, kuid see saab toimuda vaid selle pinnalt, et sa juba hindad ja armastad end sellisena nagu hetkel oled.

Neitsi sodiaagimäri perioodil tasubki hoida meeles, et ei suures parandamistuhinas ei tohiks olla enda vastu liiga kriitiline ja karm. Liigse perfektsuse tagaajamine toob harilikult kasu asemel hoopis kahju. Alati on oluline leida tasakaal ja kuldne kesktee.

Kuna Neitsi on seotud inimese seedesüsteemiga, siis tasuks praegu pisut hoolikamalt jälgida, mida süüa ja juua ning kuidas keha sellele reageerib. Seedimisele võiks vaadata ka nö laiemalt, ehk siis võiks ka mõelda sellele, kuidas sa "seedid" oma elu. Mis emotsioonid sind toidavad ja mis energiat pigem endasse imevad.